Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jaro87: Když ti to Pietro takhle pěkně naservíroval tak tady máš odkaz na stránky burzy - specifikace ES, já ti to sem nedal, abys sis to našel sám. Bude to mít pro tebe větší hodnotu, než screenshot tsimu, Doufám,že podle toho budeš schopen najít si i ostatní informace o kontraktech..: www.cme.com/trading/prd/contract_spec_ES702.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pietro , to viki ,

ďakujem páni za pomoc , už som si to nastavil. Nie som až taký zbehlý vo vyhľadávaní na nete ............
ešte by som sa rád spýtal čo to znamená v EDIT SYMBOLS - Auto stop offset a Auto target offset????????????
a či mám dobre nastavéné ER2 ?????
tick size 0.5
point Value 25
commission per side 3
Auto Stop Offset 10
Stop Limit Offset 0
Auto target offset 20
Decimal 1

Ak je v niečom chyba prosím opravte ma:

Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,

co se takhle zkusit podivat na stranky burzy?

www.cbot.com/cbot/pub/cont_detail/0,3206,1560+14425,00.html

Neberte to jako snahu Vas nejak odrazovat nebo neco podobneho, ale jak chcete obchodovat, kdyz Vam dela problem neco tak trivilaniho jako nastaveni kontraktu v TSim+? Pokud tohle podle stranek burzy (a podle googlu nebo informaci obsazenych tady na financniku) nezvladnete, pak si osobne myslim, ze tady jen ztracite cas. Zkuste vice hledat a samostatne vyhodnocovat ziskane informace...

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,

nenechte se, prosím, odradit Martínkovými slovy. Každý má s něčím problém a musí se toho spoustu naučit. To že Vám v tuhle chvíli něco nejde vůbec nic neznamená. Časem se to určitě naučíte a možná budete i lepší než Martínek.

Myslím, že pokud Vám chtěl Martínek pomoci mohl si pro sebe nechat některé své názory. Já osobně je nesdílím. Mnohem lepší než kritika je povzbuzení.

Přeji mnoho úspěchů a vytrvalosti

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martinku,
souhlasím - buďme realisté. Toto fórum existuje proto, aby zde začínající tradeři nalezli na jednom místě většinu potřebných informací. Právě proto, aby nemuseli všichni dokola absolvovat martýrium s googly a weby burz.
Proto jsme tady my, kteří si chceme vzájemně pomáhat. V tom je ta největší síla a deviza tohoto webu.
Z Vašeho příspěvku podpora nečiší, bohužel.

Přeji všem hodně $$$

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to martínek , to jakub ,

absolútne mi nevadí kritika , často krát častokrát posunie vpred , ale toto sú také veci na ktoré sa radšej opýtam a dúfam že dostanem správnu odpoveď , ako by som mal žiť v omyle a obchodovať s tým a myslieť si že je to OK.
Všetko sú to pre mňa nové veci a človek sa neustále učí ale sú obdobia kedy sa ťažko zahrievajú mozgové závity.....
pokúšal som sa nastaviť to YM tak posúdte či správne:
YM
ECBOT
200612
tick size 1
point value 5
currency $
commisssion 2.5
auto stopoffset 1 / čo to presne znamená/
stop limit offset 1 je toto nastavenie SL????
auto target offset 3 je toto automaticky dosiahnuteľný profit????
decimal 2

ako sa dá nastaviť posúvanie SL o určitú hranicu????


Jakube ďakujem za povzbujúce slová..........
Martínek ďakujem za posun vpred.....
poprosím o komentár na YM

Jaro


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,

nastaveni je spravne, jen ty komise - zalezi na brokerovi. U IB je pro YM tusim $4.26 RT. Auto Stop Offset je nastaveni SL, pokud budete chtit SL automaticky posouvat, zaskrtnete jeste "Trail". Auto Target Offset urcuje vysi PT; tj. kdyz se otevreny profit dostane na tuto hodnotu, automaticky vystoupite. Decimal muzete u YM nastavit na 0 (1 tick = 1 plny bod; desetinna mista nejsou). Posunuti na B/E+1 nebo jinam provedete pres tlacitko "=" ve vypisu pozic.

Radovane - s Vasim prispevkem z cca 70% nesouhlasim. Mate-li chut/potrebu to resit, prosim pres e-mail. Do tehle diskuse to fakt nepatri. Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

martínek ,

Ďakujem akurát by som si ešte upresnil,

napr. ER2
auto stop offset mám 1 a zaškrtnutý Trial ..... znamená to to že sa mi s kždým profitom o 100USD posunie SL??? ale bol som v profite aj 200USD a potom som spadol na profit alebo stratu aj mínus 150USD???
alebo v niečom chybuje??? zase???
Auto target offset mám 3 to znamená keď dosiahnem + 300USD tak ma vyhodi z pozície???
Ale čo je ešte Stop limit offset ... ????? tam mám 1

poprosím o komentár.

Ďakujem. Jaro

Radovane ,

vďaka za morálnu podporu , ale súhlasim aj s Martínkovou kritikou , nakoľko človek musí aj trošku samostane rozmýšľať a rozhodovať nakoľko je toto byznis pre individualistou ,ale je fakt že tento web je aj na určité konzultácie pri nevedomostiach, a tých já mám ešte veľa...

veľa úspešných obchodov , želá Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,

auto stop offset - Ne, znamena to, ze pri otevrenem profitu bude SL vzdy automaticky posouvan tak, aby byl napr. $100 USD. Tj. kdyz nastavim 1 plny bod a mam otevreny profit $110 USD, SL budu mit na B/E+1, kdyz budu mit otevreny profit $130 USD, SL bude na B/E+3 etc. Pri kazdem ticku v profitu tedy roste i umisteni SL.

auto target offset - Ano.

stop limit offset - Nepouzivam, ale jestli se nepletu, urcuje rozdil pro LMT prikazy u vstupu a vystupu. Napr. kdyz dam LMT prikaz na cene 723.1 a mam nastaveny offset 2, tak je muj prikaz vyplnen i za ceny 722.8 nebo 723.4. (jak ale rikam, nepouzivam to; doporucuji tedy radeji prostudovat tradingsimulation.com/tsimplus/usage.html )

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martínek ,

dúfam , že dnes už naposledy Vás budem otravovať ale rád by som si ešte ujasnil....
auto stop offset:
neviem či som to naprvý krát dobre napísal???
ER2 auto stop offset mám 1 a mal som aj profit +200 a padal som na -150 a nevyhodilo ma na SL+100????

Stop limit ofset ,
to sa používa iba pri príkazoch LIMIT??? Ak použivam iba MARKET , teda keď odkliknem iba BUY alebo SELL čo sú na hlavnej ploche TSIM+ , potom doporučujete aby tam radšej bola 0 alebo nejaké iné číslo , ja tam mám 1....

a v Custom Button Editor
mám nastavenie
Action - BUY , čo by sa stalo keby bolo odšktnuté SELL??
Quantity - Fixed 1 , čo by sa stalo keby som mal odškrtnuté Variable???
Price - Ask , čo by sa stalo keby som mal odšktnuté napr. Market alebo Bid alebo Variable???
Offset -0 , čo by sa stalo keby tam bola iná číslica???
prekladal som si to ale neviem či som to správne pochopil........

Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...