Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

libi se mi moc reakce Tomase!

Budme vdecni ze je neco takoveho vubec mozne a ocennme spolupraci druhych na ceste za nasi (nejen) financni svobodou!

osobne jsem si zakoupil i Windows, protoze bez nich by nefungovalo temer nic co bychom chteli!

budme vdecni za cas ktery nam druzi poskytli!

aneb jak rika B.Williams:

Dancing with the market
is moving with
the flow of the market
up, down, or sideways
with a feeling of harmony
trust, gratitude
and yes, even love...



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Myslim ze 30 dni na odskouseni jakehokoliv programuje az moc! A za backtestingovou verzi se rozhodl vyrobce zadat od nas penizky, pro me je to jednoduche, nekdo da nabidku a ja bud pristoupim, nebo ne. Sam ziju par let v zahranici a dovoluji si souhlasit s Tomasem ohledne pristupu cechu k urcitym vecem. Proc nekoho porad dokola balamutit! Ale myslim ze (i co se tyce psychologie obchodovani) vyroste z takto zasazenych seminek v mysli ''strom'', na cem pozdeji pujde/nepujde stavet dal. Myslim ze do hodne veci clovek muze investovat jeste drive nez by cekal a investice do vlastni mysli je hadam a nejen z hlediska tradingu ta nejpodstatnejsi...

preji vsem vsem krasny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Felix:

Nedá mi, abych nereagovala na tento příspěvek.
Já jsem se vždycky styděla do morku kostí za ty, co k čerstvě prostřenému švédskému stolu běželi s velkými talíři a pak ještě cpali kde-co do kapes, tašek a podobně, protože je to "v ceně". Že se tím pádem nenajedli další anebo na ně zbylo jen málo toho nejméně chutného, tyto chytráky nezajímalo.
Já ve vašem přístupu k provozování TnT nevidím rozdíl. Jde jen o to, mít pro sebe sama co největší bezpracný profit z čehokoliv, to je v čecháčcích bohužel snad geneticky zakódováno.
Naprosto souhlasím s tommesem, že za všechno se musí platit. Je-li to funkční a slouží to navíc k dalšímu vydělávání peněz, není se už vůbec o čem bavit. Já sama jsem si TnT zakoupila rovněž, a to po necelém měsíci testování, protože mi bylo jasné, že je to téměř ;) dokonalý systém pro každého, kdo se chce stát traderem.
Když člověk studuje vysokou školu, trvá to 5 let, stojí to desetitisíce ročně, za těch 5 let to přijde rodiče nebo studenta na statisíce. No a bude-li mít hodně velké štěstí a najde práci u zahraniční firmy, bude vydělávat po skončení školy 20-30000? Kolik let bude vydělávat na to, aby se mu vrátily investice do jeho vzdělání? 5-10?
Tady se člověku nabízí - sečteme-li kurzovné za 2-3 speciální komoditní kurzy, pořízení softwaru, případně i PC -
za řekněme 50-60ti tisícovou investici a učení se v trvání 1-2 let možnosti výdělků - za dodržování všech zásad MM,RRR a tp.! - zcela neomezené, a hlavně svoboda. Finanční svoboda přináší nádhernou nezávislost :) A kdo chce jít za tímto jako za svým CÍLEM, doopravdy NESMÍ upírat své myšlení směrem, jak někoho očurat a nezaplatit za něco, za co se prostě platit nejen musí, ale i jednoduše SLUŠÍ.
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2robopol,
obavam se ze si spatne vykladate vyznam trial verze, pokusim se to tedy osvetlit:vyrobce software vam produkt poskytne na urcitou dobu abyste si vyzkousel jeho funkce a pote se rozhodl jestli se vam sw libi nebo ne...tato doba neni urcena na nejakou soustavnou praci ale na vyzkouseni programu jako celku...zkuste si zajit treba do autosalonu a sjednejte si zkusebni jizdu.po jejim skonceni prodavaci oznamte ze mate novy ridicak a ze jeste potrebujete nabrat zkusenosti, vyzvednout deti ze skoly atd...kdyby preci jen souhlasil a nevyhodil vas rovnou tak zkuste jeste vas posledni argument,ze si auto nechate a az vam vydela nejake penize tak za nej mozna zaplatite...pak napiste jak jste pochodil...doufam ze uz vam to dochazi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dovolím si zdůraznit, že příkladem toho, že nemusí jít jen o to vydělat či ušetřit každou korunu, jsou právě autoři těchto stránek. Neuvěřitelnou spoustu své práce a času věnují nám všem uživatelům a vytvořili tuto ojedinělou atmosféru sounáležitosti, vzájemné nezištné pomoci a ochoty poradit. Toho si buďme vědomí a tuto hodnotu chraňme. Ale jak se říká: hoď kamenem, kdo jsi bez viny... To neříkám proto, že tu někdo háže kamením, ale proto, že mám historicky jisté pochopení ;). Pracujme na sobě, trading je docela fajn cesta.

Hodně úspěchů, Méďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Jo jo cesky narod je nemocny a vy jste prvni, s kym jsem se setkal a kdo vybocuje z tohoto davu. Vsak ja bych si namoudusi ten software koupil, az by pro me nebylo "par babek" 50Kč, ale 5000 jako pro vas.
Rekl bych, ze lidi, kteri kteri vsechny programy, hudbu a filmy drzi legalne, je skutecne minimum(a zrejme se koncetruji na tomto miste), protoze by je to stalo desetitisice;[pokud ovsem nejsou seniori, kteri jsou radi, ze poslou sms(zdaleka neplati pro vsechny)]. A to je pro naprostou vetsinu rodin ne zanedbatelna castka. A pritom je tak lehke je usetrit! Vetsina lidi sama sebe presvedcuje, ze to je prece v poradku, az tomu sama uveri...

Me je patnact let a tudiz jsem plne financne zavisly na svych rodicich. Jediny co se ode me ocekava je, ze budu domu nosit jednicky, myt nadobi a budu mit uklizeny pokoj. Zatim mam tedy zivot veskrze bezstarostny a i casu na studium trhu se najde dost. Dokazu vsak bohuzel usetrit maximalne 300 mesicne a mam momentalne usetreno 2300. Pamatuji si, jak jsem se pred rokem 4 mesice snazil premluvit tatu, aby nam zavedli internet. 320 Kč mesíčně se mu zdalo moc. Nakonec jej objednal, kdyz jsem mu rekl, ze se tam da najit spousta materialu ke studiu. Podle jeho vlastnich slov se na vzdelání nemá setrit.
Pred nekolika tydny jsem objevil tyto tydny a pln nadseni jsem je popisoval tatovi. Kdyz jsem skoncil, tak me rekl, ze jsem opravdovy vůl, kdyz si delam takovahle plane nadeje. Pritom pravidelne pokousi stesti u Sportky, kde ma sanci vyhry 1:1600000.:S
Na cerven mam domluvenou brigadu, za kterou si planuju objednat psychowalkman. Pro neznale je to zarizeni, ktere pomoci LED diod v brylich a sluchatek vysila urcite specificke frekvence, kterým se mozek prizpusobi. Kuprikladu programy v hladine alfa(8-13 Hz) napomahaji cloveku uvolnit se a zaroven se o nekolik desitek procent zvysi schopnost maximální koncentrace a efektivnost uceni, coz se ve urcite hodi pri pri intradennim obchodovani. ;) Ve hladine theta (4-8Hz) se oteviraji brany podvedomi, ktere v teto fazi prijima sugesce, at jsou sebe neuveritelnejsi. Kurák se vhodně zvolenou sugesci muze ve vetsine pripadu behem tri tydnu zbavit sve zavislosti. Proste mu prestanou chutnat. Tech zbylych 90 % mozku, ke kterým nemáme přístup má vskutku obrovské možnostiJe dobre poradne rozmyslet si zneni te sugesce, protoze se ulozi doslova a ovlivnuje pak vase chovani; jiste vite, ze podvedomi ma nad vedomi povetsinu casu navrch.(Naramne se hodi, pokud mate problemy s psychologii obchodovani. Pokud vite, ze vas obchodni system funguje a presvedcite o tom i podvedomi, tak jiz nikdy nebudete mit problemy s jeho dodrzovanim. Programy v nejnizsi hladine delta vas uvedou do stavu hlubokeho spanku, coz oceni nespavi lide. Myslim, ze psychowalkman pomuze traderovi zvladnou sam sebe. Psychowalkman z vas urcite neudela bez prace dokonaleho cloveka, to ani nejde a rozhodne se vas o tom.nesnazim presvedcit; pouze vas behem půl hodiny dostane do stavu, jehoz dosaženi normalnimi technikami vy vyzadovalo takrka roky treninku. A pritom se da taky koupit za dveste dolaru. Momentálně má pro me prednost pred software, protoze je vsestrannejsi. Me pomuze hlavne zefektivnit uceni. Jak jej pripadne vy vyuzijete je jiz jen na vas. ;)

Rad bych se stal pravoplatnym clenem tehle komunity a proto asi budu muset "preorat" nektere sve nazory, jinak bych zde byl za vyvrhela. Slibuji, ze si Track'n trade pro necham normalne vyprset, i kdyz si to nijak nemuzete overit, zda tak skutecne udelam. Holt si asi budu grafy tisknout a obchodni denik vest na papire; taky cesta, i kdyz mene pohodlna.
Pokud se pokusim o realny odhad, tak myslim, ze se mi potrebnych sto tisic podari usetrit tak za 6-8let. Drzte mi palce, at vydrzim :)

Prominte, ze jsem se tady o sobe tak dopodrobna rozepsal, do toho vlakna to asi nepatri; snazil jsem se vam jenom ukazat svuj na vec, drive nez me odsoudite.

PS: Az me ta masinka prijde, tak bych zalozil tema venovane psychowalkmanům, kde bych popsal sve osobni zkusenosti. Pokud ovsem bude zajem...

Tomáš S.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mily felix,

Si naozaj zaujimavy chalan, ak ti mozem odporucit skus zabudnut na ten psychowalkman (je to uplna blbost). Radsej sa venuj studiu tomu co ta zaujima, skus rozlisovat a obvzlast to plati na internetu falosnym reklamam, zavadzajucim informaciam. Nic nie je len tak a nepadne ti to do ruk samo. Treba vynalozit vela usilia aby si si to cenil a neprisiel o to tak rychlo ako si k tomu prisiel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mily robopole, ten pristroj funguje na principu, ktery proste nemuzes poprit.Proste to funguje. Jednotlive modely se lisi pouze mnozstvim programů a kvalitou bryli. Mozek se vysilane frekvenci prizpusobi, at chces nebo ne. Pouze to muze dele trvat, pokud se tomu branis.
Cetl jsem knihu Neurtotechnologie, mozek a souvislosti od J. M. Valucha, kde je na toto tema napsano spousta studii s uvedenim konkretniho zdroje.
Mama si kdysi davno pujcila psychowalkman ORION. Presto, ze v dnesni dobe je jiz zastaraly, tak ji pomohl zbavit se migren, ktere ji trapily nekolik let. Me jej bohuzel nepujcila. Bylo me 8 let a v te dobe jsem se zdaleka o podobne veci nestaral. Zkusenost me mamy me presvedcila, ze to, co jsem na internetu cetl, rozhodne neni zavadejici.
PS: tohle asi opravdu nepatri do tohoto vlakna. Asi bych mel tohle psat spis ve vlakne Psychologie obchodovani. Nebylo by proti zdejsim mravum, kdybych to tam zkopiroval?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Felixi,
autosugesce neboli autohypnóza je velice dobrý a účinný pomocník v doslova jakémkoli lidském konání a náležitá práce s podvědomím přináší ovoce. Nejsou to žádné čáry máry ani pouťová atrakce, ale seriózní záležitost, která kvůli psychoanalýze pana Freuda neprávem upadla téměř po celé 20.století v zapomnění. Nyní se probouzí k životu a je velkým pomocníkem nejen pro psychicky nemocné, ale i pro zdravé lidi, kteří potřebují zharmonizovat, vyladit, tu či onu oblast svého mentálního i fyzického zdraví. Je to plnohodnotná metoda, kterou někteří psychologové používají, (ne každý ji ovšem optimálně ovládá) pro léčbu pacientů, ale jak jsem už napsala, může být i dobrou pomůckou v běžném životě zdravého člověka pokud si osvojí umění autosugesce a ví, kde ho bota tlačí...Pro zvládání slabé vůle, strachu, stresu - doprovodných "radovánek" tradingu - není nic lepšího. I když jako vše na světě, není pro každého. Ne pro svoji náročnost, protože nároky na osvojení autosugesce nejsou velké, ale jednoduše určité procento lidí tohoto nejsou schopni, jsou sugesci odolní a nemá na ně vliv. Zároveň těm, kterým dobře slouží nijak neškodí. Autosugesci v podstatě provádíme často bezděčně, nevědomky, ať už pozitivní či negativní. "To nikdy nedokážu", "Jsem fakt dobrej", "Mám strašný nohy", "Nikdo mě nemá rád", "Dneska zas vypadám" .... to všichni denně děláme. Není to nic jiného, než určitá forma autosugesce, kterou si často pomáháme, nebo naopak podřezáváme pod sebou větev, věřte či ne, je to tak. A byla by škoda, nezdokonalovat tuto metodu tak, aby nám naše podvědomí více a lépe sloužilo.
Ovšem, na psychowalkmena opravdu zapomeňte. Vím o čem mluvím. Byly by to vyhozené peníze. Jděte do knihovny a půjčte si knihu "Autohypnóza": Leslie M.Lecron, vydala Votobia. Pro začátek výborná věc. Máte-li opravdový zájem, dobře vám poslouží. Kdybyste nepochodil, můžu vám ji půjčit.
P.S. Nechte prosím na chvíli svůj mail v profilu, myslím, že můžu postrádat 50$ a bude mi potěšením vám přispět na TnT. Nijak o tom nehloubejte, berte to, jak nabízím, jednoduše. Přeji vytrvalost, Iveta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Felix:

Ahoj Tomáši, podle tvého prvního příspěvku jsem odhadl asi tvoji věkovou hranici a teď jsi mi ji potvrdil. Mám totiž jen o pár let staršího syna a ve tvých letech se choval podobně.
Co se týká softu TnT, jednak, nemusíš mít strach, že budeš muset trénovat obchody na historických datech pouze na papíře. Každý z nás takhle začínal a TnT je dělané tak, že po vypršení trial time není možné pouze načítat nová data, ale veškeré funkce zůstanou. Takže budeš moci trénovat dále na historických datech. I když nejsem počítačový odborník, domnívám se, že podle tvého návodu lze pouze prodloužit trial verzi dejme tomu o několik týdnů, ale nelze to dělat do nekonečna. A navíc přesun počítačového času by se někdy nemusel vyplatit. Každopádně při těchto obchodech se určitě vyplatí mít 100% spolehlivý soft s firemní podporou a bez starostí, jestli zítra bude,nebo nebude fungovat.
Přikláním se rovněž k názoru robopola ohledně popisovaných brýlí, podle mě je to další ze způsobů, jak tahat z lidí peníze. učení není jednoduché a sebelepší pomůcky ho neusnadní. Buď jeden chápe a má dar od boha, nebo to musí tvrdě oddřít. Komoditní obchodování není nic extra složitého a při dodržení určitých pravidel se v něm dá velmi dobře vydělávat (třeba tvůj otec bude jednou překvapený). Na tomto serveru najdeš vše, co potřebuješ, aby ses nestal jedním z mnoha ztrácejících, kteří neustále hledají nové cesty jak vydělat peníze a své prohry svádějí na trhy, na počasí, na svého šéfa a další.
Máš před sebou ještě dlouhou cestu, jednak s ohledem na věk (na trhy můžeš vstoupit až plnoletý), jednak s ohledem na přípravu, kterou není radno podcenit, ale pokud se na ní vydáš a nezlomí tě první neúspěchy, trhy se ti určitě štědře odmění.

Mnoho úspěšných obchodů přeje

Mirek (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...