Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To: jenaL

na tomto vlákně se skutečně vede diskuze hlavně o TnT a o pozičním obchodování. Pokud chcete vědět něco o softech na intradenní obchodování, podívejte se do jiných vláken, případně se podívejte na recenze programů, kde jsou probrané všechny známé programy na futures.
Podle mě neexistuje žádný NEJ program. Každému vyhovuje něco jiného, jeden si vystačí s klouzavými průměry, jiný potřebuje řadu indikátorů.
SierraChart má výhodu, že spolupracuje například s obchodní platformou Interactive Brokers (broker pro intradenní obchody). Ale to vám skutečně spíše poradí ve vláknech, zabývajících se intradenními obchody. ;)

Mnoho úspěšných obchodů přeje

hrabal (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: jenaL

Myslím, že většina z nás tady používá k ID právě Sierru. Nemůžete od toho čekat komfort, jako od TNT, ale je bohatě dostačující. V ID není tolik času dělat nějaký šílený analýzy a obchodování je více o mechanice. Proto není ani potřeba tolik funkcí. Přizpůsobit jde dostatečně, spolehlivost OK, cena taky OK. Indikátorů mraky, grafický nastavení naprosto dostačující. je tam spousta funkcí, na který jsem ani nepřišel. Má taky nějaký mouchy, ale každý má trošku jiný potřeby a nelze se zavděčit ve všech maličkostech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přátelé,
můžete mi někdo sdělit, zda jste po objednání ostré verze TnT, zaplacení a dodání paketu s CD dostali i nějakou fakturu? Nebo jakýkoliv doklad o zaplacení. Platila jsem kartou, takže nemám ani převodní příkaz.
Chtěla jsem si dát tuto částku do nákladů-a nemám v ruce nic, jen CD a nějaký papír, kde jsou ceny produktů od Gecka, je tam, co jsem kupovala, ale za kolik a celková suma ani náhodou. Jak jste to řešili? Nelíbí se mi to.

Tatiana :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tatiano,

nejlepší bude do TNT napsat email a požádat je, ať Vám fakturu (invoice) zašlou dodatečně. Věřím, že to nebude žádný problém. Osobně využívám mnoho různých programů a služeb z USA a bohužel na problém toho, že se občas někdo neobtěžuje přiložit fakturu, narážím neustále.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vsiml jsem si, ze pocet zbyvajicich dni v trial verzi Track'n trade pro je závisly na standartním kalendáři ve Windows. Me ted zbyva 26 dni. Pokud si ve windows posunu datum o dva dny zpet, zbyva mi 28 dni, posunout o vice nez dva dny mi vsak nelze, protoze pred dvema dny jsem stahoval data . Bylo by skvely mit trial verzi se vsemi pluginy prakticky zadarmo s tim, ze si vzdy jednou za nekolik tydnu posunu zpet datum.
Platnost licence je ulozena na serveru, takze po aktualizaci dat naskoci v programu spravny pocet zbyvajicich dni a jiz nelze nastavit datum predchazejici teto aktualizaci.
Podle me to ale stoji za vyzkoušení. Pokud nebudete aktualizovat data (pro backtesting neni potreba), tak muzete mit akivovany program i dele nez 30 dni. Nechce se mi cekat mesic, jestli to skutecne bude fungovat, a tak sem svuj postreh pisi uz nyni.
Jestli jsem se spletl nebo se to tady uz rozebiralo, tak se omlouvám...

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

rad bych zareagoval - v obecne rovine. Cas od casu nekde v tehle diskusi na financnikovi prijde rec na to, "jak oblafnout TNT, abych ho mel zadarmo". Skutecne mam pocit, ze my Cesi jsme jiz temer nemocni v tom porad jenom hledat a zkouset jak nekde neco oblbnout, oklamat a vyuzivat hezky zadarmo, aniz bych za to platil.
Skutecne mi nejde na rozum, jak chce nekdo obchodovat, kdyz uz od zacatku vymysli, jak usetrip par babek za zakladni nastroj potrebny pro obchodovani. Program neni tak drahy, aby nebylo mozne si ho dovolit a osobne povazuji za naprosto spravne a ferove platit za neco, s cim si dal nekdo praci vytvorit, co nekdo neustale zdokonaluje, komu nekde venuje spoustu casu, penez a usili. Navic za neco, co mi jednou bude potencialne vydelavat penize. Software je veci s hodnotou jako cokoliv jineho a minimalne z eticke roviny nevidim duvod, proc za takovou hodnotu ferove neplatit. Pokud si nekdo rysuje plany jak jednou bude vydelavat tradingem treba i miliony a zacina tim, ze premysli jak usetrit par drobnych za software, ktery bude moci vyuzivat zrejme dozivotne a ktery mu bude moci pomoc prinest mnohem vice penez, pripada mi az trapne premyslet o tom jak najit klicky jak obejit placeni takoveho software a hezky ho uzivat bezplatne.

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mily tommes ,all

urobit z TNT fungujucu verziu bez aktualizacie ide skutocne urobit par kliknutimi. Nikto sa neprie v tom ze pre obchodovanie si ho clovek kupi, pokial ho bude pouzivat a je spokojny. Tu ide o novacikov ktori chcu testovat a 30 dni je pre nich malo a potom su odsudeni na skusanie kopu software 30dni fungujucej. Ked to niekto nechape nevadi, ved nemusime mat rovnaky nazor vsetci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...