Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tatiano,
toto je jednoznačně na diskuzi s výrobcem. Osobně jsem nikde podobnou chybu u nikoho jiného neviděl a obávám se, že to buduo nějakou specifickou konfigurací Vašeho počítače.
Zkusím Vám připravit nějaký e-mail pro Gecko, z mé zkušenosti jsou velmi vstřícní.
Dopis Vám pošlu e-mailem.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém vyřešen!
Díky, Petře, za dopis, který jste mi napsal pro Gecko-dnes mi přišla odpověď a z ní jsem i bez pomoci pochopila, že veškerý problém spočívá v mém nastavení obrazovky. Změnila jsem dle jejich dispozic nastavení na normál 96 DPi, a vše se zobrazuje jak má. (tu) :) Jak někdy věci, které se zdají být složité, jdou řešit jednoduše.....
Ještě jednou díky.
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nie je treba vediet pracovat s photoshopem staci malovani z ms win...myslim ze zde se lidi spise venouji tradingu takze jim pride zbytecne ztracet cas necim o cem pisete. dobu kterou by tim zabili se muzou venovat trhum a dostat z nich penize ktere jim bohate program zaplati a jeste jim zbyde...ale je kazdeho problem cemu se chce venovat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: looki

já se domnívám, že soft TnT je, alespoň podle mých zkušeností, zajíštěn tak, že trial verzi lze používat i po vypršení termínu, ale pouze na back datech. Jakmile někdo chce načíst nová data, soft se automaticky zablokuje. Je možné, že váš známý, pokud programuje, nebo se podrobněji zabývá programy, dokáže stáhnout nějaký software klíč, který mu umožní pokračovat v práci. Takový postup ale nemá většinou dlouhé trvání, neboť data pro trading je potřeba stahovat denně a soft se rovněž při tom aktualizuje.
Pokud trading myslíte vážně, je lepší předejít problémům a časem TnT koupit, neboť máte nejen záruku aktualizací dat a software, ale rovněž technickou podporu a to velice rychle.
Sám jsem musel řešit problémy se zobrazováním a technická podpora pracuje opravdu obratem, tedy s ohledem na časový rozdíl.
A ještě jednu věc bych podotkl. Pořizovací cena je poměrně vysoká, ale potom platíte pouze EOD data nejlépe na jeden rok a ruku na srdce, v tradingu se točí takové peníze v příjmech i ztrátách, že cena za dobře fungující soft je proti tomu zanedbatelná položka. Nechtěl bych se probudit v den, kdy jsem v pozici a najednou zjistím, že soft nefunguje.
Přeji hodně úspěšných obchodů

Hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém jsme po konzultaci s technickou podporou odstranili. Spočival v chybném nastavení fyzického rozlišení obrazovky. Pro účely použití TnT je potřeba nastavit 96 DPI v "zobrazení-nastavení-vlastnosti-upřesnit". někdy je nastavení větší tzn. TnT okna jsou menší a proto jsou číslice a písmena nečitelná.
To jenom pro ostatní, kdyby se s tím setkali

Hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Tomáš

Měl jsem stejný problém. V Gecko mi poradili, abych po otevření programu TnT trochu zmenšil obrazovku oproti plnému zobrazení. Potom se panely poskládají do jedné řady, jak je potřeba. Následně se program uzavře. Po opětovném otevření by měly být panely v jedné řadě. Následně roztáhnete zobrazení na celou obrazovku a problém je vyřešen. Ještě nezapomeňte zatrhnout "tool button lock" jak radí Petr.
Hodně uspěšných obchodů přeje

Hrabal (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: jaro 87

já bych pouze doplnil, že v ostré verzi bez accounting-pluginu nelze přehrávat historická data a back testovat. Při otevření jakéhokoliv grafu se tento zobrazí celý až po poslední načtená data. Nelze tedy krokovat ani zpět, ani kupředu. Pro obchod to možná stačí, pro tréning rozhodně ne.

Hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Man
jak radí Petr, jednoznačně si zajistěte možnost placení kartou přes internet. Při placení převodem (wire transfer) musíte zohlednit jednak poplatky svojí banky a rovněž poplatky zahraniční banky - 25USD, jinak do Gecka dojde pouze část platby a oni ji budou po vás požadovat doplatit.
Placení kartou je naproti tomu zdarma.

Hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Man

příkaz zviditelníte jednoduše tak, že na levé straně, jak je svislý sloupěc pro načtění grafu a práci s nimi kliknete na druhé ucho (záložku) s obrázkem dolaru. Objeví se vám "my account" kde máte všechny příkazy, které jste kdy zadal v daném grafu.
Vyplněné příkazy na Buy a Sell (realizované) jsou zelené. Červené jsou zrušené (delete). Symbolizují skutečnost, že při vstupu do pozice máte nastaven např. jednak SL a jednak PT. Jakmile trh dojde k jednomu příkazu na výstup a uzavře ho, je nutné druhý zrušit ručně. Jinak, pokud je nastaven GTC, vám visí v pozici a budete se divit.
Žlutou barvu mají příkazy otevřené.

Hodně úspěšných obchodů přeje

Hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jsem si ověřoval "tool button lock" a vše je, jestli se nemýlím.. hi hi hi, jinak (cituji Sama Hawkinse). Pokud je zaškrtnutý tento příkaz, zůstává aktivní poslední použité tlačítko v menu. Jestliže příkaz "tool button lock" zaškrtnutý není, po zadání např. Buy/sell příkazu, či jakéhokoliv jiného se automaticky překlopí na šipku "výběr".

přeji hodně úspěšných obchodů

Hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...