Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pterodaktyl

Bohuzial, s tymto neviem poradit.


Jarozima, opat

Bollinger Band Width je iny druh indikatora ako Bollinger Bands. Bollinger Band Width sa zobrazuje v okne indikatorov pod grafom, Bollinger Bands priamo v cenovom grafe. Pre zobrazenie Bollinger Bands staci pravym tlacitkom Chart Overlays a zvolit Bollinger Bands. Bollinger Band Width s tymto nijako nesuvisi a preto nie je nutne zvolit si ho na liste indikatorov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravíčko! Měl bych jeden začátečnický problém... V TnT 5.0 chci backtestovat svou strategii, ve které používám Williams %R... připadá mi ale navýsost zvláštní, že je křivka obráceně. Náhodou mám přístup na stránky Colossea (emax), kde jsou volně přístupné grafy, a tam je %R normálně, tj. křivka je v rozmezí 0 až -100, čili po protnutí řekněme -20 směrem dolu dává signál k prodeji a po protnutí -80 směrem nahoru zase signál k nákupu. Naopak v TnT se indikátor pohybuje od 0 do 100 a hodnoty jsou úplně naopak (tj. tam, kde by měl být nákupní signál, je prodejní a naopak...) Nevíte, jestli to lze nějak přenstavit? Díky! :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě připadá, že je to nastavené tak jak má být (viz.př. článek www.financnik.cz/komodity/findikatory/indikatory-williamsR.html) tzn. indikátor je tvořen linkou, která se pohybuje mezi hodnotami 0 až 100 (nastavení pr. tlačítkem myši %R Settings). Hodnoty v rozmezí 80-100 znamenají PŘEKOUPENÝ trh a dávají signál k prodeji (otevření krátké pozice). Hodnoty v rozmezí 0-20 znamenají PŘEPRODANÝ trh a dávají signál k nákupu (otevření dlouhé pozice).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravim, jen pro info. s Geckem lze celkem uspesne vyjadnavat o cene produktu. Osobne jsem se rozhodl pro nakup Standard Futures Bundle jez obsahuje TnT, Accounting & Simulator Plug-in, Seasonals Plug-in a navic projevil jsem zajem emailem i o Spread plug-in. Odpovedeli, ze pri nakupu Standard Futures Bundle pokud jej uskutecnim do konce mesice dostanu zmineny Spread plug-in zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

testujem si teraz strategiu zalozenu na TSS, v programe TNT, len mam tam troska problem s volume, v programe mam zapnuty graf long term daily, a napriklad v cukre je volume nad 10 000 len od aprila do juna daneho roku. Ostatne mesiace sa pohybuje niekde okolo 2000 +- a aj menej.

Chcem sa spytat ci to tak naozaj fungije aj v real obchodoch, lebo pri dlhsom backteste napr. za poslednych 5 rokov to dost ovplinuje vysledky a zda sa mi, ze pri tak nizkom volume sa grafy chovaju velmi "cudne". Neviem ci to je normal, vie mi niekto prosim napisat jeho skusenosti?
Dakujem DJ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

este sa chcem spytat, ci ma niekto skusenost s trhom Eurodollar pri backteste s programom TNT a to konkretne od roku 2000 po rok 2007?
Zaujimave je obdobie vzdy od 14.6. +- jeden den okolo tohto datumu trh kazdy rok spravi velmi vyrazny pohyb cca 2000 - 5000 USD hore alebo dolu. Neviem ci sa v ten den vyhlasovali nejake dolezite fundamentalne spravy a trh takto reagoval, alebo cim to moze byt sposobene? Moze sa jednat o nejaku chybu v programe?

Ked to spadne proti mne dost to narusi vysledky systemu. Ma s tym niekto skusenost, ak ano prosim dajte vediet.
Dakujem, DJ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...