Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak už jsem na to přišel.
Takže když překopírujete z TNT například 11/22/2007, tak se to rozdělí na tři buňky 22, 11 a 2007 a pomocí funkce =CONCATENATE(G3;E3;F3;E3;H3) se z toho udělá do buňky A1 tetno výsledek: 22.11.2007. Ale potom se to musí převést na číslo funkcí =HODNOTA(A1), jinak to Excel nepozná jako datum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bude. Ale v TnT přeci nezadávám symbol , ale přímo název: Russell 2000. E-mini tam myslím v nabídce ani není.
A nevím nic o tom, že by se přejmenoval i název tohoto indexu. Ani v seznamu futures nenacházím nic podobného. Nechce se mi věřit, že by ho jen tak vyhodili. A logicky by měl navazovat na původní index, aby se dala zobrazit i historie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den chcem sa spytat ci nieto z Vas pouziva software pre pozicne obchodovanie s ktorym je mozne priamo zadavat prikazy do platformy, myslim si, ze s TNT sa to neda, mozem sa vsak mylit, popripade je nutne na zadavanie prikazov pre pozicne elektronicke obchodovanie napr. sugar mat priamo program, ktory toto umoznuje, alebo ako to riesite Vy profici? :)
Dakujem, za odpoved,

Dano.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caterino, stop loss v TNT5 umistit lze. Ja to delam tak, ze zadam dalsi prikaz STOP tam kde je muj stoploss.

Zatrhneš-li "Trailing stop", pak se ti tento stop bude posouvat podle pravidel, která zvolíš. Je tam na výběr:
- PSAR, což je parabolický zvratový sytém (muzes jej zobrazit kdyz kliknes pravym tlacitkem na graf a zvolis Chart Overlays > Parabolic SAR), stop bude poskakovat postupne po tech cervenych punticich.
- Price bars back, coz je High/Low poslednich X čárek (barů) (muzes jej zobrazit kdyz kliknes pravym tlacitkem na graf a zvolis Chart Overlays > Donchian Channels a nastavis Donchian period na to X, co jsi dala ve stopu)
- Dollars značí, že se ti STOP posune vždy definovanou častku pod poslední Close.
- Zigzag, ten jsem zatim ani nezkousel, nevim jak funguje

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to tak. Skutecne se nyni da s TNT Live obchodovat zive. Dotazal jsem cloveka, ktery mi TNT prodaval a specialni edice TNT umi zobrazovat Live data od Open E Cry a zaroven umi zadavani prikazu primo tomuto brokerovi. Bylo mi také řečeno, že veškeré pluginy, které byly zakoupeny budou automaticky poskytnuty i na Live verzi zdarma. Track'nTrade Live stojí $297 plus data měsíčně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...