Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny, máte již někdo z vás zkušenosti s track'n trade live? Gecko přichází s úplně novým produktem, který umožnuje již intraday obchody s brokerem Open EC. Pokud již někdo přes ně funguje, napište prosím své zkušenosti. Díky moc. Adik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. Používám TnT pro backtesting už asi rok. Vlastním verzi 5.0. Rád bych program využil i pro papertrading, s tím , že denní data bych dopisoval sám pomocí příkazu " Add data" v kolonce "Data". To se mi i podaří dopsat do tabulky dat, ale bohužel dopsaná data ručně už se mi v grafu nezobrazí. Má s tím někdo zkušenost? Děkuji předem za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jankanrb:
Data by se zobrazit mela. Mate zakoupeny modul Accounting? Ten umoznuje velice konfortni krokovani jednotlivych trhu den po dni. To je mnohem jednodussi, nez zadavat hodnoty rucne. To budete vic zadavat, nez testovat. Nemate-li modul Accounting, doporucuji jej zakoupit. Urcite se to vyplati.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
narazil jsem po stažení TnT na základní problém, chci backtestovat svoji strategii např. v cukru. Po otevření programu si tedy vyberu komoditu cukr a u ní je bezpočet kontraktních měsíců (1973-2011). V každém grafu daného kontraktího měsíce je graf vykreslen v délce zhruba 1 roku. Mám tedy backtest provádět v plné délce daného grafu a pak přejít na jiný graf? Proč je graf vykreslen jen v takovéto délce? Je to období nejvyššího V/OI nebo proč?
Chápu, že otázka patří k nejzákladnějším, přesto prosím o prkatickou radu, díky moc. TB2

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
je to jednoduche. jednotlive kontrakty se prekryvaji o cca 1-3 měsíce, v ruznych komoditach je to ruzne. Některé jsou po měsíci, jiné jsou např. ob jeden měsíc. V každém okamžiku existuje jeden "front contract" ktery je nejaktivnější, tzn. obchoduje zde nejvice obchodníků a ti zde obchodují právě proto, že tu obchodují i ti ostatní. To bývá zpravidla ten, který má nejblíže expiraci. Existují i vyjímky, ale obecně to takto platí. Jakmile tento front contract expiruje, účastníci trhu se přesouvají (rolují) do dalšího měsíce.

Takže pokud byste chtel simulovat jakoby realitu, najděte si ten poslední a zkuste jej obchodovat tam co ten minulý zkončil. Tzn. z každého budet obchodovat posledni cca +/- měsíc. Nebo mate moznost si to trochu pro zacatek zjednodusit a nechat si trh zobrazit kontinualne. Program se pokusi nasimulovat toto rolovani a vykousne vam z kazdeho kontraktu to co v tom minulem nebylo. Takze mate jeden nekonecny graf od roku 1973 az do dneska a to uz se vyplati ;) Ikonu na kontinualni zobrazeni naleznete na panelu kde jsou tlačítka pro volbu měsíčního, tydenního a denního zobrazeni.

Peky den.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdrávím,

pokud mi TNT ukazuje trochu odlišná data jako je například na těchto stránkách : futures.tradingcharts.com/menu.html , mohl bych je změnit přímo v programu třeba den po dni nebo je nějaká jiná možnost jak to třeba udělat vše najednou? Pokud změním data přímo v TNT, které si program stáhl změní se i graf(bar) podle toho jakou cenu tam nastavím??? díky za rada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíčko,

v pátek jsem normálně obchodoval přes TnT Live, o víkendu mi přišel email o tom, žemám program z důvodu nějaké zásadní aktualizace přeinstalovat, což jsem učinil, avšak poslední data, která mi stáhl jsou z pátku 13. z 19:15 (CORN MH09) a dnes nic nechodí. Nevíte někdo, kde by mohl být problém?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

koupil jsem TnT Live a začal ochodovat a dvakrát se mi včera stalo, že jsem nemohl uzavřít pozici. TnT hlásilo tuto chybu: [bold]Risk violation: Max credit = 0 USD, Order requires [3037.50] and would need credit of 695.24 USD (Cash available is 2342.26 USD)[/bold]

Chápu to tak, že místo uzavření pozice mi to chce otvírat nové a nemám na ně marginy. Ale hlásí mi to když kliknu pravým tlačítkem na otevřenou objednávku a dám Close order.


Díky předem za radu.

Sokolík

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...