Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, jen mensi info k TNT live. Poradne se podivejte na komise http://www.trackntrade.com/futures/oec_rates.htm. Jednak je tu OEC tam je to +/- $2 plus clearing a pak si neco stahne i TNT. Volal jsem tam....mozna Vam rekne neco jmeno Erik Akins, je to lisak :-) obchodnik kazdym coulem. Poslal jsem mu jeden kontrakt (priloha) s dotazem, kolik budou finalni naklady. A tohle je odpoved: Erik Akins wrote: > > It will be $3.99 a side + fees. Should be around $5.50 per side !!! strany jsou dve a je to za $11, coz treba proti Mirusu (http://www.mirusfutures.com/onlinefuturestrading_commissions_chart.htm) je celkem dost. Jeste jsem v kontaktu s Davidem z OEC. Zjistuje mi, jestli jen Erik nemel spatny den a nespletl se.... m.

7991

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, stáhnul jsem si včera Demo programu Track 'n Trade High Finance. Chtěl bych se na Demu na tomhle programu naučit, protože jsem o něm slyšel zatím jenom chválu. Jenže nevím jak stahovat data. V návodu píšete, ať si vyberu komoditu, jenže v programu je sice ikonka, ale žádné komodity na výběr a žádná data. Chci Vás tedy poprosit jestli by jste mi nemohli říci, jak zadat nebo získat data do tohodle programu. Předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim, uz asi pul roku se venuji studiu obchodovani a nyni uvazuji o zakoupeni sw Track and Trade EOD pro studjni ucely. Mam vsak hned nekolik dotazu.
1) Predpokladam, ze samotny software se odesila zakaznikovi v krabicove verzi. Nebude tedy problem s odeslanim do CR?
2) V minulosti jsem zaregistroval nejake slevy na produkty TNT. Nechystaji se opet nejake?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

2 lumpi: zadna krabice posilana do CR se nekona - pouze si stahnes demo a az zaplatis, zaktivuji Ti to do normalni verze (uz si ani nepamatuji, jestli jsem musela TNT restartovat, ale mozna, ze spise ano.
ohledne slevy - vypozorovala jsem , ze slevy moc neopakuji, ale je mozne si napsat Erikovi, ze bys to chtel koupit a ze jsi mel nabidku na slevu a jestli by Ti ji mohl zase dat. Me ji dal :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Krásný den,prosím poradte mi,pročítal jsem diskuzi v TnT a třeba 15january 2007 popisuje Michael ,že se nedá v žádném případě obchodovat reálně v TnT.
Přiznávám že mě to mrzí a nechce se mi tomu věřit.Je to skutečně tak?
Dnes máme rok 2009 mohl by mi poradit někdo jestli se to dnes změnilo.Můžu dnes mít verzi TnT ve který bych mohl přejít z tréninku na skutečný obchod s brokerem a ostrým účtem?Pročítám Gecko.com prominte Angličtinu ještě moc nezvládám,na translátor šetřím-jsem student.
Mutton47 odpovídá že by to mohlo jít v TnT Futures Live.Mohl bych poprosit Petra či Muttona47 aby mi popsali TnT Futures Live a nějaké zkušenosti?Či cestou kterou chci jít?
Děkuji Vám všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vlastik72, otazkou je, proc potrebujete/chcete, aby gecko umelo obchodovat z platformy.. Gecko je primarne analyticky software pouzivany pro pozicni obchodovani=sw, kde se anylyzuji pripadne trhy a konkretni kontraktni mesice vhodne pro vstup. Tady neni potreba rychle kliknout, aby clovek byl rychle v obchode nebo rychle z obchodu. Pri rychlosti pozicniho obchodu tudiz neni problem mit vedle v okne otevrenou platformu, zadal si do ni svuj prikaz a cekat a cekat a cekat (nekdy i dny) nez se limit prikaz vyplni na pozadovane urovni.
Stranky gecka jsou dnes bohuzel nejak nedostupne, takze nemuzu zjistit, co presne a za kolik plug-in Futures Live dokaze, nicmene i tak si dovolim tvrdit, ze pro pozicni obchodovani to je zbytecne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...