Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

rada bych se zeptala kolegu spreadaru, zda-li maji ted take problemy se stahovani dat z gecka. zkousela jsem to vcera i dnes, ale bez uspesne, ani jejich homepage neni pristupne (ani z domu ani z prace). Mate podobne potize?? Pokud ano, tusite co se s tim da delat/kam se to muze/ma hlasit?? Uz se to nekomu nekdy stalo??
Diky za radu,
garax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to garax:

Mám stejný problém jako ty. Dnes jsem si chtěl stáhnout aktuální data a nedaří se mi připojit na jejich server. Stránky tnt mi rovněž nefungují. Teď jsem jim zkusil napsat, tak uvidím a dám vědět. Řekl bych ale, že mají nějaký problém s napadením serveru. Ve svém spamovém koši (email mám na yahoo) jsem měl z minulých dnů několik podivných z tnt zaslaných zpráv.

zatím zdravím.adik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro Garax:
Zdravím Vás a moc Vám děkuji za vysvětlení....
Dále jste mě potěšil,že jste chtěl zjistit něco o TnT live a popsat mi to,však vím že v USA byl nějaký svátek,přesto když se mrknete budu moc rád a když pak napíšete taktéž....a hlavně co si o tom myslíte?Tedy o brokerovi vGecko Futures Live a jejich nových službách...
Dále by mě moc zajímalo jak se Vám osvědčují v praxi indikátory v TnT,co třeba Elliott waves či 1,2,3 máte i někdo další zkušenosti?
Hlavně jak se vše osvědčuje ne v history ale v Real Time data...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vlastik72: obchoduju pozicne spready, takze na to mi klasicke TnT staci (denni data). S TnT Live nemam zkusenosti, ale kdyz koukam na jejich stranky, tak vidim, ze pisou, ze TnT Live je vhodne intradenni obchodovani. No, nezkousela jsem to, ale kdyz uz bych sla do ID, na tomto serveru je popsano dost jinych moznosti - treba NinjaTrader. Dale kdyz se podivam na to, kolik stoji ID data (nemluvim o tom, zda-li jsou ci nejsou kvalitni, to nemohu posoudit), tak pri dvouletem predplatnem stoji skoro $30 mesicne. Pokud vim, Ninju muzete propojit s daty, ktere budete dostavat od sveho brokera zadarmo.
Takze zakladem pro zodpovezeni Vasi otazky je to, co vlastne chcete obchodovat. Pro me plati jednoducha rovnice: pozicni obchody=TnT, intradenni obchodovani=Ninja. Az se rozhodnete, co obchodovat (ja se rozhodovala podle casove narocnosti, kdy u spreadu to neni tak narocne na cas jako ID), pak hledejte zpusoby jak ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery a moc díky zakladatelům tohoto webu za životní možnost se vzdělávat a vydělávat. Můj dotaz je ohledně zprovoznění trial verze Tn´T Pro 5.0 po úhradě požadované částky. Mám stáhnutou trial verzi (po 14-dnech již omezenou) a z diskuze jsem pochopil, že po zaplacení mě Gecko zašle mailem klíč. Předpokládám, že změnou klíče se trial verze uvolní na zakoupenou. Nezjistil jsem ale kam mám tento klíč v trial verzi zapsat místo původního klíče. Při spuštění instalované trial verze se mi program rovnou otevře do grafů (nežádá žádné heslo, klíč) a v nabídce HELP je možnost změnit klíč při volbě MY ACCOUNT MANAGER. Zde se zadáním nového klíče (zde je otevřen ke změně) a zadáním hesla, které jsem si zvolil při aktivaci trial verze, změní i trial program? Na jinou možnost jsem nepřišel.

Díky za odpověď BartB
"Občas je snažší nechat problém nedořešený, nikdy to však není moudré!"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To Bart B

Odinstaluj si trial verziu a stiahni si TnT z adresy, ktoru Ti pripojili k mailu. V uvode instalacie sa ta soft spyta, ci ides instalovat trial, alebo vlastne TnT. Zadas vlastne a zobrazi sa Ti pole na zadanie kluca, ktory si dostal mailom. Tos tolko.

To all:

Neviem sa dopatrat k informacii, za aky cas po ukonceni seanse daneho trhu je mozne upgradovat EOD data pre zobrazovanie grafov v TnT? Je to individualne pre kazdy trh, alebo pustaju vsetko naraz v urcitu hodinu?

Prajem uspesne obchody

Robo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny.

Mohl by mi prosím někdo poskytnout informaci jaký je vlastně rozdíl mezi Track 'n Trade LIVE Futures a Track 'n Trade Futures v5.0. Je mezi nimi rozdíl 100$..Pokud chci v TNT pouze testovat, předpokládám že by mi mohl stačit ten levnější Trade Futures v5.0. Nejsem si však jist. Předem mockrát děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
rozdily jsou pekne videt na jejich web strankach: www.trackntrade.com/futures/tnt_compare.htm
Gecko ma 3 zakladni verze sw: Futures, Forex, Stocks, u verze Futures ma dva zakladni modely: Live a EOD.
Live model/typ/verze je urcena pro ID ochodovani, EOD je pro klasicke pozicni obchodniky (pripadne spready).
Je bud mozne si objednat zakladni verzi programu + dodbjednat si k tomu pouze plug-iny, ktere clovek potrebuje nebo je mozne koupit si bundle=balickek, ktery obsahuje zakladni program+urcite pluginy:
www.trackntrade.com/futures/bundles/index.htm

Takze zakladni otazka zni, co vlastne chcete obchodovat. pokud pozicne, je TNT EOD vyborna volba, pokud intradenne, prozkoumejte tady vlakna o programu Ninja Trader.

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za bleskovou odpověď.
Tak jelikož se zaměřuji na poziční obchodování pořídím TNT EOD..Ještě se zeptám na dvě věci...je v programu možnost papertreadingu? Nebo je k tomu zapotřebí koupit plugin? A jestliže budu chtít aktuální denní data, musím si je asi také zaplatit navíc že....Díky moc.

Neoplývám moc AJ, proto to z těch stránek moc nevyčtu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na pozicni obchodovani aktualni denni data nejsou potreba. Pokud te vsak zajima, jak se aktualni komodity vyvijeji, muzes sledovat pohyby na strankach prislusne burzy - jsou sice cca 10 min zpozdena, ale pro hrubou orientaci to staci. Nebo je mozne si v TNT zobrazit graf podle svicek, ze clovek vidi open, high, low, close dne-to da taky predstavu o rozpeti, v jakem se komodita obchoduje.
A jestli chces 100% aktualni denni data bez zpozdeni, tak ja se koukam do platformy od meho brokera, kde mam ucet (myslim, ze na toto by se dal vyuzit i Ninja Trader a demo ucet od Mirusu-blize viz prislusna vlakna na financniku).

A ohledne papertradingu-podle me neni pozicni papertradovani az tak narocne, jako ID paper, takze se klidne muze delat tak, ze si v excelu proste pisu sve vytipovane obchody, duvody pro vstup, planovany vystup a pak uz se jen ceka, jestli trh dojde tam, kam ma :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...