Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

anebo je mozne si koupit data na 3 mesice, na 6 mesicu, na rok a dva roky dopredu a clovek to ma potom se slevou.

Jak jsem delala tu prvni objednavku, tak jsem taky spekulovala, co a jak si poridit, vzhledem k tomu, ze obchoduju spready, vybrala jsem si zakladni TNT a spread plugin a pozadala Erika (myslim, ze tak se jmenuje ten chlapik z Gecka), jestli by mi mohl dat nejakou slevu a on mi zaktivoval ten jeho 10% kupon, takze nakonec i data, ktere jsem mela v objednavce jsem mela s tou 10% slevou :) Takze bych spise volila predplatne dat treba na 6 mesicu=$17.49/mesic a jeste pote 10% sleve by to mohlo vyjit na $15.74 ;) Osobne jsem nemyslela, ze tu slevu mi da i na data, tak jsem si bohuzel objednala jen mesicni renewal :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Zdravim, stiahla som si demo TnT, ale:
1. trial verzia je len na 14 dni, nie na 30
2. zda sa mi, ze program sa nezhoduje uplne s tym, co je popisovane v seriali o tnt na financnikovi, nemam ikonku
"kladivko", nemam kompletnu ponuku vo "view",

neviem, ci ide o nejake rozdiely medzi tnt 4.0 a 5.0, alebo tnt trial nie je kompletny

takisto by som sa chcela spytat na aktualnu cenu za tnt EOD, event. ci gecko poskytuje znovu nejake zlavy,
dakujem, jp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím všechny tradery. Potřeboval bych pomoci při nastavení různých indikátorů mezi weekly a daily grafy. Po zakoupení programu Tn´T 5.0 jsem si stáhl weekly a vybrané daily grafy pro vybrané komodity. Pro weekly grafy mám nastavené i uložené v souboru jiné indikátory než používám v daily grafech. U jedné komodity jsou indikátory tak jak je chci mít ale u ostatních komodit se mi nedaří vybrané indikátory udržet rozdílné pro weekly a daily a jen se přepínat mezi grafy. Příklad: weekly má 1x EMA + SSTO; daily má 2x EMA + RSI. Když nastavím indikátory pro daily při přepnutí na weekly graf zjistím, že jsou i zde i když zde byly indikátory zvolené pro weekly graf. To se stane i naopak, když správně nastavím indikátory na weekly grafu. Dost to zdržuje při neustálém přepínání mezi soubory se stanovenými indikátory. Nemůžu přijít na to, jak je správně „zablokovat“, a asi to jde, když u jednoho trhu to drží správné indikátory. Pokud někdo víte jak na to, tak mi prosím poraďte.

Díky za odpověď BartB
"Občas je snažší nechat problém nedořešený, nikdy to však není moudré!"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

drobny dotaz ... kdysi jsem zkousel nejakou starou verzi TnT - snad 4 (??) Umela na histor. datech "prehrat graf" k zadanemu dni a dal jej neukazovala - tedy clovek mohl delat backtesting .. pak stacilo kliknout a objevila se dalsi cast grafu atd ... Byvalo to tlacitko jako je "Play" na magnetaku ... Ted tu mam demo nove verze Futures Live TnT a zaboha nemuzu tuhletu funkci najit ... jsem debil a nevidim uz na oci, nebo ta moznost tam uz proste neni ?? Docela by se mi to hodilo ....

Diky predem za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Dobrý veřer,
včera jsem nainstaloval trial verzi 5.0 Track 'n Trade Pro . Moc nejsem zdatný v angličtině a tedy tápu. Zatím jsem neobjevil metodu na přepínání grafů DAY, WEEK, případně jiné TF. Rovněž je pro mě záhadou, kde najdu EMA 34, případně jiné časové rozpětí. Jako začátečník chci testovat a vymýšlet obchodní plán. Budu zavázán za rady.
Děkuji. Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...