Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Dobrý večer,
ještě jednou bych rád požádal o radu ty zkušenější.
Nainstaloval jsem trial verzi Track 'n Trade Pro5,0. Po přečtení maulálů z Finančníka se nemohu dopátrat okna "PREFERENCE", tedy nastavení parametrů pro indikátory. V roletce VIEW vůbec nemám PROGRAM OPTIONS. Dělám něco blbě?
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, preference najdes jako druhe ousko-viz prilozeny obrazek. Pro praci v gecku je dobre precist http://www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/gecko-nekolik-tipu-pro-zacinajici.html a shlednout video http://www.financnik.cz/video/gecko_zaklad_prace/gecko_zaklad_prace.html. Oboji dohledatelne pres vyhledavani :-) g.

12186

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: garax
Děkuji za radu. Podle nicku (pokud se nepletu, v případě omylu se omlouvám) jsi žena. Předběhla jsi mě o pár desítek minut. Již jsem to všechno vyzkoumal a objevil. Právě jsem chtěl napsat poznámku, že je vše již jasné a že odpovědi není třeba.
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Track 'n Trade Pro5,0.
Ahoj,
objevil jsem ještě jednu nejasnost. V paletce s talčítky pro zobrazení grafů (den, týden, měsíc) existují celkem 4 tlačítka ( Daily Chart, Long Term Daily, Long Term Weekly, Long Term Monthly). Nepochopil jsem funkci toho prvního. Denní, týdenní a měsíční zobrazení chápu. První dvě tlačítka zobrazují stejný časový úsek, ale grafy nejsou shodné.
Poradí mi někdo, co s tím?
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
včera jsem si zakoupila software Track´n Trade 5.0 za 197$. Na email mi přišel odkaz na možnost sledování objednávky. Zjistila jsem, že objednávka byla již zpracována a objevuje se tam aktivní "downloadable installer", přes který jsem na plochu svého PC uložila TNT5.msi a pak instalovala samotný software.
Nyní mám 2 dotazy:
1) Myslíte, že takto nainstalovaný software je ten správný? Čekala jsem totiž, že ho pošlou emailem nebo poštou, a ne jen odkazem na můj účet "account manager", v kterém jsem si ho měla stáhnout.
2) Pokud je to správný software, tak mě zklamalo, že neobsahuje možnost "trade simulation" jako trial verze. Měla jsem za to, že 5.0 už to obsahuje (píší to na svém webu). Ale asi jsem si koupila jen TnT5.0+advanced tools plug in (který zatím nevím, na co využiji). Chtěla jsem dle návodu Tomáše a Petra zkoušet i simulace obchodu, tak mě to mrzí. Nevíte prosím někdo, zda mě neošidili a pokud ne a já jsem "za blbce", tak co si mám přesně přikoupit (nevidím nikde "accounting and simulation plug in"), příp. zda by se plug in nedal koupit levně?
Děkuji Vám velmi za pomoc, pokud někdo bude ochoten mi poradit.
Zdraví Andrea C.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
vkládám upravený dotaz ještě jednou, prosím poraďte.
Zakoupila jsem si software Track´n Trade 5.0, peníze odešly z účtu a software jsem nainstalovala jen pomocí odkazu v mém účtu u gecka.
Nyní mám tyto dotazy:
1) Přijde mi software i poštou jako CD?
2) Software za 197$ neobsahuje "trade simulation". Není tam ani lišta s krokováním a možností zámku. Pravděpodobně si musím dokoupit Historical trade simulator za dalších 197$, je to pravda? Nevíte, zda by se nedal koupit za poloviční cenu? Pan Akins mi poskytl pouze 10% slevu.
3) Můžete mi prosím vysvětlit rozdíl mezi holou verzí software, kterou jsem si zakoupila, a trial verzí, která mi na počítači zůstala po vypršení 14 dní. Připadá mi to stejné, obojí nemá trade simulation, obojí nemá aktualizovaná data...
Omlouvám se za mou neznalost, ale o novém programu TNT 5.0 tady toho moc není.
Děkuji Vám velmi za pomoc!
Andrea :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

právě kupuji TnT 5,0 včetně historických dat a simulace prodeje za 275,80 US dol. Je to dobrá cena?
Vyjednával jsem s Ericek. Dostal jsem také nabídku na aktualní data za 149.00 US dol na rok. Data zatím nekupuji.
Nevím, jestli dostanu pouze jakýsi klíč k dalšímu prodloužení trial verze TnT 5,0 nebo mi přijde DVD či CD. Mám v této věci stejný dotaz jako Andrea (viz výše).
Děkuji za info
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: andreac

Milá Andreo,

koupil jsem a nyní i rozchodil "TnT 5,0 včetně historických dat a simulace prodeje". Žádné CD ani DVD mi nepřijde. Vše se zvládlo přes net. Ty jsi pravděpodobně nekoupila simulaci prodeje ani historická data, koupila jsi pravděpodibně pouze holou verzi TNT 5.0. Usuzuji podle uváděné ceny. To co ty potřebuješ jsem si pořídil i já, ale za cenu jinou...viz výše. Můj nákup odpovídá trial verzi.
Zdraví
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: jiKos

Milý Jirko,

děkuji za zprávu a za radu. Já si nakonec zakoupila Historical trade simulator za 99$ (po dohodě s p. Akinsem) a tak mohu začít se učit a testovat. Stejně ale nechápu, jaký má význam holá verze TNT 5.0, vždyť je to stejné jako když používáš " vypršenou" trial verzi :) No, nebudu detailista. Ráda jsem do toho investovala a doufám, že to k něčemu bude a že se to naučím. Měj se krásně a ať Ti to jde!
Zdraví
Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny tradery. Mám problém ohledně programu TNT 5.0. + Accounting and Simulátor. Program jsem koupil minulý rok a uspěšně instaloval i s historickými daty na 2 PC. Teď jsem byl nucen znovu provést na jednom (Windows XP) novou úplnou instalaci operačního systému. Program jsem zálohoval z umístění C:/Program Files/Gecko ... ale při současném znovuzprovoznění mi zmizely všechny data z trhů. Znovu jsem tedy provedl instalaci programu, hlásí to že program i s Accounting pluginem je instalován, stáhnu data přes commodity chooser, v tomto se objeví komodity ale při otevření kolonky na kontrakty určené komodity je celé pole prázdné = nejsou zde data s konkrétními měsíci. Při stáhnutí se mi nevytvoří v umístění programu soubor TNT5.exe.old. V druhém PC, kde to mám zprovozněné jo tento soubor vytvořen. Nevím, zda je problém v současnosti ve stahovaných datech od Gecka, problém v programu (nějak blokované opětovné načtení dat do Accouting pluginu), nebo přímo v operačním systému. Pokud má někdo s tímto již zkušenost, budu rád za pomoc. Díky.
BartB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
BartB: accounting and simulator plug in sice nepouzivam, ale data se stahuji pres data download (ikonka tesne vedle comodity chooser). Comodity chooser pouze oznaci trhy, u kterych se maji aktualizovat data.

andreac a jikos:
- Track 'n Trade 5.0 je "hola" verze pro jednotlive futures s EOD daty a 30-letou historii jednotlivych trhu a kontraktnich mesicu. V ramci trialu je moznost si data denne aktualizovat, pokud trial skonci a nemate zakoupenu normalni licenci, tak uz se vam nic aktualizovat nebude.

- zadne dvd ani cd chodit nemusi, vse se da stahnout primo z webu

- k zakladni verzi existuje i nekolik plug-inu (rozsireni)-napr. spreadovy, opcni, .. Je tam i "Historical Trade Simulator", coz vypada jako to, o cem pisete, takze to je samostatny plug-in, ktery se musi prikoupit zvlast.

- holy program stoji $197, kazdy plug-in taktez $197 (krome Bulls 'n Bears Advantage-ten si ceni na $997). Plug-iny lze koupit bud jednotlive nebo v balicku (bundles). Krome toho je treba jeste zakoupit data - cena zalezi na delce "predplatneho" - pokud si data koupite na rok, bezna cena je $199, takze pokud Ti nabidli $149, je to urcite super.

- slevy jsou ruzne - po zaregistrovani vam gecko posila ruzne kupony na ruzne slevy (mam ale pocit, ze 95% z nich clovek ani nevyuzije - i kdyz - zalezi asi na tom, co clovek bude obchodovat a co bude od platformy ocekavat)

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to garax:
Díky za odpověď. Jak jsem uvedl, tak jsem si minulý rok koupil, program i s 30 letými historickými daty, ať jsou součástí TnT 5. nebo Accounting pluginu. Po reinstalaci (program jsem si zkopíroval a z toho umístění mě jště před reinstalací OS Win XP fungoval) mi přestaly v programu naskakovat veškerá koupená data. Takže nevím, zda je problém v reinstalaci (něco se nepovedlo) nebo jsem je reinstalací zlikvidoval v programu a budu je snad znovu koupit jako celý program i s pluginem? To by každým možným zhroucením systému člověk opět investoval bez slev cca 400 $.
BartB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mozna je problem v tom, ze je treba program opravdu reinstalovat, ne jenom zkopirovat. Reinstalaci se Ti natahne program a vsechna historicka data.
Pokud se budes chtit dostat ke svym poznamkam v drive sledovanych grafech, jednoduse pak staci kliknout na ten graf ve slozce, kterou mas zazalohovanou a vybrat ten, ktery chces otevrit a pripadne v nem updatovat data bud kliknutim na ikonku Data Update nebo pres File->Download Data.

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý deń som tu novy a zatiaľ len skúšam a študujem rôzne programy zastavil som sa pri TNT .

Riešil som nejaké otázky s geckom. všade tu na finančníkovi je TNT uvádzaný ako backtestingový software. no ja som sa od gecka dozvedel ze aj unich sa dá otvorit účet na gecko financial services www.geckofs.com/ a obchodovať priamo cez nich.

má niekto skúsenosť s obchodovaním s geckom ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravim

chcem sa opytat ci niekto pouziva TNT 5.0 na backtesting aj po uplynuti 14dennej trial verzie.. 14dni je dost malo a myslel som, ze ked mi trial vyprsi, platformu budem moct pouzivat aspon na backtest, ale po uplynuti 14 dennej trial verzie mi nejde program ani otvorit

Mate s tym niekto skusenosti? Ak mi niekto dokaze poradit, budem velmi vdacny

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...