Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím vespolek,
věděl by někdo proč u verze 5 není v dialogu Comodity Chooser volba historie načítaných dat?
Mám teď pouze necelý rok zpět, což je málo. Nevidím také krokovací tlačítka, které byly u verze 4 napravo od grafu.
Data EOD mám koupená na půl roku.
TNT mám asi týden, takže to může být i problém mezi židlí a klávesnicí.

Pro úplnost verze programů:

File Versions:
--------------
TNT5.exe v5.0.4.6
TNT5Updater.exe v1.0.0.3

Díky za případné tipy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobrý večer, ahoj,
stáhla jsem si TNT, ale nepodařilo se mi zprovoznit historická data ani panel nástrojů Play Control (mám ho stažený, ale je nefunkční). Ono "nejdůležitější tlačítko pro zobrazování grafu", LOCK CHARTS TO DATE, chybí.
Dokázal by někdo poradit? Dělám někde chybu nebo už tuhle funkci Gecko ve svém demu zablokovalo?
Díky, hezký večer.
Pavla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak ještě jednou, snad už líp... to mám z manuálu...: "Pro zobrazování grafu je nejdůležitější krajní levé tlačítko na výše uvedeném screenshotu (máte-li paletu "na svislo" jde o nejvyšší tlačítko). Tlačítko může mít tyto stavy: Lock Charts to Date, Play to End,..." Play control mám, ale nefunguje mi, neumím krokovat... Staženou bych měla mít verzi kterou uvádíš. V neděli mi vyprší (už jednou prodloužená) trial verze a ne a ne se dostat dál :S Za případnou rady moc díky, hodně zdaru Pavla

13946

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem co chtějí začít backtestovat s Gecko TNT. Stáhla jsem si Track 'n Trade Pro 4.0 verzi a 2 týdny (což je aktuální nabídku Gecko pro trial verzi) hledala a dumala, jak nainstalovat/zprovoznit Play Controls - viz můj předchozí příspěvek.
UŽ TO VÍM. NEJDE TO!
(td)
Alespoň ne v téhle verzi, je třeba si natáhnout 5.0.
Viz odpověď z Gecko:
"Thank you for your email but the features that you are looking for are only available in the 5.0 software. You have a trial of the live futures software."
Hezký víkend všem
Pavla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já osobně pro backtest pozičních obchodů používám Amibroker, kde jsou data zdarma z Yahoo. Samozřejmě je potřeba si vytvořit pomocí jejich programovacího jazyka (nazývají to Formula Language) obchodní systém ale nikdy jsem programátor nebyl a zvládl jsem to celkem bez problémů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přiznávám bez mučení, chtěla jsem do TnT nastavit FinWin a podívat se, jestli jednotlivé paterny vůbec uvidím, ale popravdě vůbec se mi nedaří. Takže moje dotazy:
1) Jak nastavit 2 CCI grafy s různou periodou? Chápu jak měnit parametry jednotlivých indikátorů, ale nedokážu mít u jednoho indikátoru zároveň dvě různá nastavení
2) Asi jsem úplně slepá (blbá), ale EMA nevidím vůbec,natož abych nastavovala periodu.
Díky Hanka
P.S.: dotazy na HighestHigh a LowestLow budou zřejmě následovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanko, pise se to tu vsude-nez polozis dotaz, procti si diskuzi, castokrat tam uz odpoved na sve otazky najdes. Fakt se vyplati nespechat a radeji si dat cas a cist a cist a cist...

2 indikatory pod sebou v TNT nejdou - viz o predesla stranka
www.financnik.cz/forum/read.php?3,221,161382#msg-161382

BTW-proc chces backtestovat FinWin v TNT?? TNT je vhodne spis na pozicni obchody, na ID obchodovani je hojne vyuzivany spis Nnja Trader.

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim, chtěl by jsem se zeptat, pokud budu kupovat TNT 4, co vlastně mam koupit? zajímá mě e-mini SP,NQ apod.. Stáhl jsem tedy TNT Live ve Složce Futures na oficiálním webu. Nicméně po zapnutí mě tam naskočí X produktů v hodnotě snad kolem 1000USD, které musím zakoupit pro vypršení trial verze. Pokud to chápu správně, tak Demo verze obsahuje všechny nabízené produkty, ale po vypršení a zakoupení základu za 200USD budu mit vlastně co ?:) základní indikátory jako AD, RSI, CCI? a popřípadě si pak musim dokoupit za dalších 200 USD pitchwork, fibonacciho apod. ?:)

btw. Jak vlastně nastavím BT, všechny návody zde poukazují na předchozí verzi, kde názvy, tlačítka i funkce byli podle screenu jinak pojmenované a něteré jsem již ani nenalezl. Testoval jsem Autopilota v domnění, že budu schopen přehrát nějakým způsobem historická data, ale bez úspěchu. Ani jsem vlastně nic podobného nenalezl. A jaký je váš názor na Autopilota? Vím, že provede jakýsi test v určeném období a použije některý z vybranách indikátorů, ale co mě zarazilo, že je schopen obchodovat za mě?!?! přijde mi to jako Sci-fi :)

Omlouvám se za trochu obsáhlejší přispevěk, ale TNT jsem stáhl dnes a jsem z tohoto programu opravdu fascinován. Bohužel u něj sedim již trošku dýl než je zdrávo, tak se mě hlavou honí zas tisíc myšlenek :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...