Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Vas,

Chcel by som sa opytat, ci plug-ins ostanu fungovat aj po uplynuti 30-dni po zaregistrovani trial verzie (pre historicke data). V tomto vlakne sa tato otazka objavila 2x a hoci som ho precital cele, jednoznacnu odpved som nenasiel.
Ak som to prehliadol ospravedlnujem sa. Dakujem.

Mnoho zdaru,

Pali

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den,
narazil jsem na problém...
včera jsem si dělal analýzu ceny opce (Corn K06, strike P220) - pracně jsem data den po dni opsal do excelové tabulky a dnes když jsem chtěl v analýze pokračovat, zjistil jsem, že v TNT jsou ty Value hodnoty strike 220 jiné. Prověřil jsem i všechny okolní měsíce , ale pravděpodobnost , že jsem se spletl je téměř nulová. Opisoval jsem vždy Close cenu futures a Value strike P220. Zatímco hodnoty close jsou stejné, values opce jsou jiná. Tak se chci zeptat zkušenějších jestli se nejedná o to, že v demo verzi pracuje nějaký generátor, který ta data trošku upravuje, abychom těch informací zadarmo neměli příliš ???
Ps. Protože jsem si přečetl celé vlákno, a objevil jsem tip jak exportovat do excelu, tak snad už nebudu muset příště ta data opisovat.
Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Objednal jsem si zkušební verzi tohoto programu na dobu 30 dnů, ale nevím jak to mám zprovoznit.Když otevřu došlý mail tak Tam mimo jiné je:
The tutorial videos are also online at:
www.trackntrade.com/tour.htm
Když kliknu na tuto mailovou adresu tak se mi otevře nové okno a v něm nevím jak dál postupovat, protože když kliknu např.na download (staování) pod nápisem Introduction to Track 'n Trade Pro tak se mi sice otevře tento program, ale nejde s ním pracovat.
Můžete mi prosím poradit jak mám ten program spustit tak, abych s ním mohl pracovat?

Děkuji
Milan Franz
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MilanFranz,
vřele vám doporučuji pořídit si anglicko-český slovník, případně používat některý z množství slovníků, které jsou dostupné na internetu :). To co uvádíte ve vašem dotazu - (The tutorial videos are also online at: www.trackntrade.com/tour.htm ) - znamená: videonahrávky s průvodcem (kurzem) jak ovládat TNT jsou také na adrese... Introduction to TnT znamená úvod do Tnt - tedy nestáhnete si samotný program, ale jen první část povídání o programu. Všechny ostatní odkazy na stránce jsou jen jednotlivé části videokurzů jak s TNT zacházet. Pokud si chcete stáhnout samotný program, nahoře na stránce, na kterou odkazujete, je nápis TRY or BUY a pod ním Download your copy today! - kliknete na menší nápis v závorce (click here) a dostanete se na další stránku, kde je tlačítko Download now!. Stiskněte a stahujte... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MilanFranz,
Souhlasím s namodro já používám Eurotran který je běžně ke stažení na netu , ale je zpoplatněn asi 700 za rok . Já ho používám v docela hojné míře protože také nemluvím Anglicky . Budete si stejně muset ale částečně poradit sám protože překlad je bohužel automatický takže někdy musíte hodně zapojit fantazii aby jste dostal kloudnou větu dohromady . Také si myslím že bude na netu spousta překladačů zdarma .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam takový asi pro spoustu zde triviální dotaz , ale přesto .
V Track 'n Trade Pro 4.0. jsem už udělal tolik papírových obchodů takže už o programu ledacos vím , jenže teď jsem si povšimnul jedné věci které jsem předtím nevěnoval pozornost . Jsou to čas od času červené bary (normální jsou modré nebo černé) které se někdy ukáží tři za sebou a jindy se neukáže žádný . Na začátku jsem si něco v programu přenastavil a teď nevím proč se to objevuje a jak s danou informací pracovat . Možná je to nějaké cenové minimum nebo maximum nevím .

Netušíte někdo o co jde ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...