Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Po urputném měsíčním testování, kdy jsem nestíhal číst ani diskuzi - (musím přiznat, že mě to bavilo), jsem dospěl k rozhodnutí koupit si plnou verzi a pokračovat tak v testování. Při objednávání mi to hodilo error a tak jsem proces opakoval, abych po víkendu zjistil, že jsem si TnT objednal dvakrát. Po e-mailové konzultaci s Gecko (byli ochotní) se vše vyjasnilo a nyní vlastním full verzi TnT. Trochu nemile mě překvapilo, že obchodování je stíženo chybějícími částmi software, které jsou pro smysluplné testování nezbytné. Bude tedy nezbytné si dokoupit account pluing za 97$ :(
Doporučuji tedy všem, kteří mě budou následovat ať rovnou šáhnou po Paper trader za 297$ .

P.S. Mé předchozí problémy jsem vyřešil kulantně a protože se mi to při testování osvědčilo podělím se s vámi :)
Každý kontraktní měsíc jsem si ukládal zvlášť a nový měsíc začínal s depositem z měsíce předchozího. Po určité době, kdy jsem shromáždil nemalé množství dolárků (škoda že jen fiktivních) jsem z taktických důvodů začínal s částkou s kterou budu skutečně začínat obchodovat a obchodoval jsem tolik kontraktních měsíců než jsem se dostal na předem stanovenou hranici. Potom jsem začínal vždy znovu a znovu od reálné hranice. Snad mé poznatky aspoň někomu pomohou.

Obchodu zdar přeje princ

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


V Track 'n Trade Pro 4.0. jsem už udělal tolik papírových obchodů takže už o programu ledacos vím , jenže teď jsem si povšimnul jedné věci které jsem předtím nevěnoval pozornost . Jsou to čas od času červené bary (normální jsou modré nebo černé) které se někdy ukáží tři za sebou a jindy se neukáže žádný . Na začátku jsem si něco v programu přenastavil a teď nevím proč se to objevuje a jak s danou informací pracovat . Možná je to nějaké cenové minimum nebo maximum nevím .

Netušíte někdo o co jde ?
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat těch co platili TnT kartou přes net. Na tom nákupním listě jsou okýnka týkající se karty. Do jednoho z nich je potřeba vložit číslo karty. Je to celé 16ti místné v předu karty?
A dále je nutno vložit Card holder - jméno držitele karty. Je to ve tvaru ve kterém je vytištěno na kartě? Díky. Nějak se neuskutečnila má platba, tak to teď řeším.
Je nutné vyplňovat všechna políčka při objednání? S dvěmi si nevím rady 1) Suite/Apt 2) Zip code.

Díky za pomoc princ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj princ,

Ked chcete zaplatiti za TNT musite mat kartu ktoru gecko akceptuje ( MasterCard, Visa...)
Ano treba zadat cele cislo karty ( to dlhe a bez medzier)
Card Holder ... je meno na karte ( komu je karta vystavena)

Ja som vyplnil vsetky policka.
Suite/Apt .... som zadal cislo bytu kde byvam (57)
Zip code .... PSC ( postove smerovacie cislo)

A este posldna dobnost ... treba mat aj financie na ucte.

S pozdravom
PedroMAN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě se také nepovedlo zaplatit kartou, protože mám Visa Elektron a s tou nelze na internetu platit, tohle je třeba prověřit v bance. Jak už bylo uvedeno, číslo karty se uvádí celé, držitele karty napíšeš normálně jako na kartě a je tam ještě platnost karty, to musí být také vyplněno. Jinak se dá zaplatit i převodem, pokud si to s nimi dohodneš, ale jsou tam potom bankovní poplatky jak tvojí bance, tak jejich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den princi,
ve foru se take probirala moznost platby internetovou [virtualni] platebni kartou [asi nejlepsi reseni??]. K platbe do zahranici je potreba minimalne mezinarodni platebni karta a mela by byt embosovana [nikdy jsem to nepotreboval, takze se omlouvam, jestli je to napsane spatne]. Kdyz si zavolate do banky, urcite Vam ke kartam reknou vice. Jinak z "narazek" kolegu si nic nedelejte, obchodovani na burze je tvrdy business a toto berte jako dobrou pripravu...:-))

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak jsi dopadli princi s tím placením?
Já mám totiž stejný problém, embasovanou nemám, chtěl bych to zaplatit převodem přes servis 24, ale musím nejprve zavolat do států, ať mi zdělí bankovní spojení, nechce se mi kvůl tomu zřizovat kreditka, u které jsou podmínky přímo hrozné měsíční poplatek 350 až 400 podle druhu služeb,(ČS). V tomhletom zlatá Amerika "vše je grátis".

Nebo má někdo jiný nápad, jak to zaplatit mimo kreditku?

Děkuji
Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...