Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Mozna jsem mimo, ale mam za to, ze obchodovat na vice uctech lze jiz v soucasne dobe... a sice tak, ze nejprve si zadefinujeme ucty, pak se prihlasime na prvni zvoleny ucet, otevreme grafy, pote se prehlasime na jiny ucet (pockame az to MT build 200 rozdejcha, aspon u mne na PIV 3GHz tato operace trva klidne i 30 sekund - pri 4 otevrenych grafech), otevreme jine grafy... a mam za to (aspon jsem to tak cetl tusim ze u InterbakFX FAQ) ze dle toho, pri jakem aktualnim loginu byl ktery graf otevren, tak na takovy ucet jsou objednavky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PaJaSoft: Ten MT4 Multi je spis na spravu vice uctu najednou, aby clovek mel prehled bez prepinani mezi ucty co kde mas otevrene, historii vsech uctu, atd. Nejsou tam grafy, indikatory, EA(OS) ... neni to plnohodnotny terminal ... spis takovy doplnkovy nastroj pro ty co maji vice uctu. Ta absence EA je dost skoda ... snad to doplni nebo neumim hledat, protoze myslim ze by se to hodilo, mit nejake EA, ktere by mohlo fungovat nad vsemi ucty nejednou.
Jinak ja jedu live na dvou uctech a osvedcilo se mi vice nez to prepinani v jednom terminale to reseni, ze pro kazdy ucet mam jednu instalaci v separatnim adresari a tudiz muzu mit pustene dva MT4 terminaly najednou. A jelikoz mam dalsi separatni instalace pro demo ucty tak aby se mi to nepletlo s demem, mam pro live jinou barvu pozadi grafu nez na demo terminalech.

Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kaja: presne takto jedu taky (zatim dema u brokera, ktereho hodlam jet live) a to nejen z vykonostnich duvodu, jedine, na co jsem nedosel a co mne trochu trapi je, zda-li nevis kam patricne sahnout, aby se treba titulek okna zobrazoval s nejakym "user-defined" textem... - titulek terminalu definuje broker svoji platformou, hodilo by se mi vsak ho trochu vice upravit, abych se v tech terminalech u jednoho brokera vyznal... bohuzel vetsina INI souboru teto platformy je binarni galimatijas a nic rozumne editovatelneho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pajasoft:
na PIV 3GHz tato operace trva klidne i 30 sekund?? Uz jsem si predtim vsiml ze nejsi spokojen s rychlosti strategytesteru... no nevim, ja mam IntelCore Duo 2 na 1,6Ghz, 1024MB RAM a takovehle problemy vubec nemam. Kdyz napriklad preklikavam ucet, mam to vetsinou tak do vteriny prepnute (spustenych sedm grafu, na nich naplacane indikatory a EAcka).

PS Jak jde dneska lov pipsiku? Zatim jsem 61 v plusu :) Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím MTčkáře jelikož se naprostý amatér co se platformy MT týče, jenže jelikož se nemám s kým poradit tak asi budu muset udělat ze sebe idiota na fóru. Chtěl jsem se zeptat zdali EA která je součástí MT platformy MACD sample zdali vůbec počítá správně protože mě to ukazuje v určitých nastaveních takové výsledky a takovou křivku že jsem si 100% jist že to nemůže být pravda. Takže proto jdu pro radu k odborníkům, zdali vůbec toto EA je k něčemu? Testoval jsem období od 1.1.2002 do 28.2.2005 , protože pak mám díru v datech na páru EUR/USD 30 minut. A taky jen na demoúčtu, live testování by bylo jistě lepší, ale zatím jaksi jeden live účet u cms mi stačí. A nesmějte se prosím.

2875

2876

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom_czr:
Vysledoval jsem, ze ono to ani tak neni o tom, kolik mame otevrenych grafu, jako o indikatorech... - zejmena ty, ktere pocitaji s rekneme 1000 bary do minulosti to zacina byt vo usta... v podstate jakekoli stochasticke indikatory v rekneme 5-ti provedenich pri volume nad 100 dostavaji CPU do zhavych mist... dle Expert zalozky se pri prepnuti uctu vsechny indikatory znovu instancuji (a pokud ty obsahuji nejake iCustom, pak i tyto) pro kazdy graf... Ostatne pri zmene uctu se take defaultne zastavuji vsechny EA...

Jsou situace, ktere nasi ruzkyje druzja fakt zatim nevychytali...:-)

Ono to neni o tom, kolik ruznych paru obchodujeme, ale spise o systemech... - chci-li diverzifikovat riziko, pak je treba zvolil strategii dle nalady trhu... - pokud mam celkem 3-4 ruzne strategie a obchoduju pouze 4 hlavni pary, tak to uz je 16 grafu... - to uz je s jednim terminalem temer naprosto neunosne... (pokud tedy nemam pouze zobrazene nejake timeframe a sleduju candlesticky)

koblih:
Dik za tip, alespon kapka...

PS: Dneska v noci mi IBFX smazal na demo uctu celou historii.. jeste ze si vedu paper poznaky bokem...(ono to policko koment je stejne omezeno na nejakych 20-25 znaku)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus:
neměj obavy z trapasu, jsme rádi, že jsme přetáhli na svou stranu zase jednoho VTčkáře. To, že je ta equity křivka u EA MACD tak pěkná, je dáno tím, že při vystavení příkazu se nezadává SL, je to vlastně systém ala R65. Dokud není profit v plusu, je objednávka nekrytá SL. A jak se dostane do plusu, začne pracovat trailing stop. Takže se čeká i několik dní, až to půjde kolem a pak se začne utahovat SL. Nejlépe to uvidíš v záložce Results strategytesteru.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...