Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

dzink>
tawa>
tom>

Presne tak, zdvojnasobu je to bodu kdyz reknes dost...tedy standartne nastaveno tusim 10 vstupu, tedy kdyz si to spocitame 1024x prvotni vstup - dejme tomu i kdyz nanolot, tak radeji smrt :]

Ve testeru jsem ho take nevynuloval, nevim jak to bylo mozne ale ne. Teda tusim proc to bylo mozne, protoze to bylo testovano jen na jeden par, ale cely ucet by to asi neunesl. Krom toho se mi zda, ze kdyz EA pripojim jede to uz do konce veku jen jeden smer orders buy nebo sell, ale v testeru to kupuje i prodava dle nejakeho klice. Nevim presne jake jsou tam vstpuni pravidla.

Mam jen takovou vizi, dat tomu EA jeste jednu sanci :] a zkusit ho jen na jednom usd a jednom eur paru (dejme tomu usd/jpy a eur/chf) a uvidime. CIm vice paru, tim vetsi pravdepodobnost MC.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Glader>> na demu funguje EA dobre teda urcite jak kupuje tak prodava, dneska jsem mel napriklad oba typy prikazu... uff na hodne menovych parech, mno to uz opravdu chce mit pekny balik na konte :-) aby to slo zkousnout, ale mas pravdu pro zacatek dobre spojit 2 aspon trochu rozdilne pary se spise rangovymi pohyby :-)

btw. skoda, ze v testru clovek nema vetsi prehled nad "cash-flow" (nevim jak to lip nazvat), jaky v prubehu obchodovani je, takhle je to trochu postavene na hre na schovavanou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tom_czr:
> Typoval bych to ze zadas u entry objednavek
> parametr EXPIRATION (u OrderSend() predposledni
> parametr) pokud nejsou entry exekuovany a cas
> prekroci tento parametr sami se zrusi.
>
> Mira

jj, to je mi jasne... slo o to ze expiraci orderu mam nastavenu na 19:00 CET a ono mi to smazalo prikaz napriklad uz v 9:16 rano, pokud se zacal uplatnovat Position Sizing takto: TradeVolume=NormalizeDouble(AccountBalance()/(3*MaxDD),1);
MaxDD je samozrejme maximalni DrawDown systemu, toto normalne pouzivam i u jinych strategii naprosto bez problemu, ale ted kdyz jsem to tam mel, tak mi to po chvili smazalo order (v logu Deleted due to expiration). Tak jsem si myslel, ze mam asi nekde chybu v kodu. Jak pise Volf, bylo to proto, jelikoz potrebny margin byl vetsi nez equity! Nevim sice proc ten order dokazal viset v trhu treba 15 minut a byl smazan az potom. Tohle bych v MTcku jeste domakal, at to tam napise napriklad ze mam invalid trade volume, nebo tak neco...

Hold, mam na tomhle systemu moc maly DrawDown ;))

Hezky den preje Tom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> tom_czr:
> V MT není co domakávat, pending order přece nemůže
> vědět, jaká equity bude na účtě v okamžiku, kdy
> bude aktivována. Asi bude chtít spíše domakat tvůj
> EA. Order se ti smaže ne "třeba po 15 min.", ale v
> okamžiku aktivace, kdy je nárokován margin.
> Milan

to Volf:
Samozrejme mas pravdu. Jde o to aby ho to jen nesmazalo, ale napsalo taky, ze nemam na margin, coz MTcko neudela, ale bez vypisu jakehokoli problemu ten order smaze. (detail uzivatelske privetivosti - existuje napr. ERR_NOT_ENOUGH_MONEY 134 Not enough money).

S cim ovsem nesouhlasim, tak to je cas smazani. Pending order byl smazan ne v okamziku aktivace, ale v dobe kdy byl pending napriklad 40 pipsu od aktualni ceny. Toto urcite nebyla chvile, kdy mel byt aktivovan order! To co rikas je urcite pravda, pokud bych krome tohoto pending mel jeste nejaky otevreny obchod, takze by se mi menila equity, ovsem tak tomu nebylo. Mas jeste nejake vysvetleni?

Tom :)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf:
EAcko bylo spusteno jen jedno, mazani orderu toto EAcko neobsahuje (do pending orderu je dana expirace, ktera je nastavena na 19:00 casu serveru. Ma jen uzavreni jiz otevreneho obchodu. No nevim, neresim... uz jsem to osetril :)

Kolik pipsiku jste dneska zatim pochytali? Zatim jsem na 162 pips, tak jsem zvedav jak dnes skoncim...

Hezky den preje Tom ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...