Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Jedna věc k EA Open Projectu - už se rozesílaly přístupové údaje na web? Měl se zaslat potvrzující mail, což jsem udělal, bohužel jsem ale nucen pár dní být na jednom špatném SMTP serveru, který občas "trošku" rozhodí kódování zprávy, a proto ji příjemce často smaže v domění, že jde o nějaký omyl...:(

Tak až to bude rozeslané, tak dejte vědět - já potom, pokud jsem přístup nedostal - budu vědět, že se podělalo to kódování :)

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Kwido

to chce čas,taky se v tom tak nějak placám,ale dost věcí se mi ujasnilo,a ziskávám nové zkušenosti..tak nějak pracuji na svém prvním EA...takže musíš najít dobrou strategii,MM

člověk si musí hodně věcí udělat sám,a ne jenom čekat,že to za něj někdo udělá..ale lidi ti tady určitě poraděj..od toho tu i většina lidí je..zkušenosti,rady..etc

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kwido: nič si z toho nerob, v utorok som bol zasa -86 pips, takže ako napisal tawa "kazdy den urcite neni takove posviceni ". Každý systém má aj stratové obchody. Dôležité je aby bolo viac ziskových ako stratových, dávať SL a dodržiavať MM. Určite aj Ty nájdeš SVOJ systém, a bude sa Ti dariť. Držím palce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro zajemce o programováni jsem nasel zajimavou stranku,kde se da objednat baliček nebo kniha..neco v tom smyslu ohledne programování v MT4...samodrejmne je to v anglictine,a plati se za to..ale pokud o to bude mit nekdo zajem a pomuze to,tak proc ne

link:www.archertrading.net/estore/index.php?main_page=index&cPath=4&zenid=57669d22a1c3ac8422af4c065fd1701b


cena od 50 usd do 200 usd...shipping free
hodne uspěšných obchodú

luky ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím páni od MT
jelikož jsem do dnešního dne pracoval pouze s VT tak jsem zasvětil dnešní den pročítání MT fóra a jeho studiem, přeci jen člověk nikdy neví. Ale jedna věc mi opravdu nějak nejde a to jak přidat do grafu EA který je stažený ve složce FXDD - MetaTrader 4\experts , je zkompilovaný tak když kliknu do grafu pravým na EA tak mi nedává možnost výběru vše je šedivé, v liště mám ještě ikonku s EA kde ji povoluji či zakazuji. Nemyslím si že jsem až takový tele ale protože už chci jít spát, tak mi někdo poraďte jinak tady budu do rána. pročetl jsem celé fŕum kde to je několikráte vysvětlené ale prostě už jsem vyzkoušel vše a ne a ne ho tam dostat. Přijde mi snad že mám nefunkční MT . díky lisakus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...