Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

pslepička:
je to v tom, že tvůj předpoklad je mylný. Předpokládáš, že opačná objednávka pobere všechny předchozí ztrátové pozice a z nich se tímpádem stanou ziskové. Ale to takovýto systém (tebou popisovaný) nedělá. A navíc sis možná neuvědomil, že nějakou roli tu bude hrát i spread.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vliv spreadu jsem uvážil, Long pozici jsem otevíral s SL=8, PT=12; Short s SL=10, PT=10.
Jak jsem už psal, kontroloval jsem hodnoty v deníku - hodnoty jsou stejné, jenom se prohodí SL / TP.

Podle mého názoru by to mělo fungovat: Jestliže jsem ve variantě "A" otevřel Long a ta vypadla na SL, tak ve variantě "B" vypadne Short na PT (protože hodnoty jsou stejné!) a naopak.
Časy otevření souhlasí, OpenPrice, SL, TP, počet pozic... Všechno sedí.

Jediné možné vysvětlení je, že ten rozdíl udělá cca 20 pozic, které zůstanou otevřené na konci BackTestu.
Nebo je chyba v MT... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chalani mam jeden dotaz ohladom SIDovych AOS, nasiel som si dva velmi zaujimave indikatory vo vlakne, prvy je pivot a druhy ADXMA colour, preprogramovat ASID 3TK , by asi dalo zabrat kazdemu programatorovi, kedze je to novy system , ale ak by sa niekomu chcelo napisat jednoduchy AOS ktory spociva len na Pivotoch bolo by to super. mne osobne sa ta verzia s 4PIVOTMI velmi paci, snazil som sa pochopit ako by som zamenil crossing 2MA za crossing 2PP ale je to nad moje sily, , takze ak mate niekto naladu to zbuchnut budem rad : dam sem malu ukazku ako by to mohlo fungovat .
chcel som len jednoduchy AOS ked Pivot line s nizsou periodou pretne vyssiu smerom hore ideme long a naopak ideme short, v AOSke pre lepsiu filtraciu potrebujeme 4 periody PP. samozrejme zadavanie SL a PT by bolo vyhodou. taktiez volba len long len short a oboje

Zabudovanie ADXMA colour by asi bolo uz zbitocne narocne. to si moze kazdy vypnut a zapnut

co myslite je to velmi narocne napisat?

ak ten system uz niekde postnuty je pre MT4 tak sa ospravedlnujem ale nenasiel som ho.

a este jedna taka malickost, uz ste niekedy robili do automatu taku sucast ze sa vas system opyta ci poziciu moze vziat , da sa to ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano ale napadlo ma ze by som sa mal opytat SIDa ci mu to nebude vadit ak sa nieco podobne vytvori, aj ked to mala byt samozrejme prva vec.

celkovo mi neni uplne jasne ako to funguje s dusevnym vlastnictvom , co sa presne smi a co , nie , a hlavne nerad by som ak by tu vzniklo nejake nedorozumenie, urcite to budem riesit len zo suhlasom SIDa, problem je vsak ze iny kontakt ako cez konferu nemam, :)

predpokladam ze SID ako admin tieto raidky cita

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...