Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radovan65
atomz má pravdu, je to smůla, ale kolik plných grafů na monitorech, tolik instalací.Jde to, ale leze to do peněz a hlavně se nepříjemně zaplňuje kancelář. Stejně tak mi štve to co jsem už psal, že nejde upravit velikost okna otevření pozice.Hrozně zabírá místo a když delší dobu čekám na vhodný okamžik, tak s tím oknem pořád šíbuju sem a tam.Škoda, tak dobrej a přehlednej soft a takový prkotiny otravujou život (tedy trading).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ako som uz davnejsie spominal, pustil som sa do C++. Uz mam za sebou prvy skript. A postupne sa snazim. :)
Velmi mi pomohol Volfov indikator Cross, z ktoreho som pochopil strukturu.
Vedel by mi niekto poradit ako vlozim do okna grafu nejaky iny tak ako to vyriesil MarekFX s frekv. analyzou vo svojom perpetum mobile?
diky za odpoved
ralf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf
diky, Wiki si nastudujem.
No pytal som sa na to ako do lavneho grafu, kde je cena vlozit nejaky mensi, napriklad vpravo hore.
Ak totiz nejaky pretiahnem mysou, tak sa mi vytvori v novom okne.
Skusam prist i tak, ze pozeram ine indikatory, ale este som na take nenarazil. Ak by si teda tusil na co myslim, budem rad za kazdu myslienku.
Ralf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ralph:
indikátory jsou buď pro cenový rám nebo samostatné okno pod grafem. Nejsem si jist, zda nějaký jiný SW umí něco jiného. Pokud chceš další graf, co ti brání otevřít nové okno? Pokud chceš cenový graf v okně indikátoru, je třeba udělat takový indikátor.

Doman:
nejjednodušeji jdou zadávat cenové alerty v záložce Alerts v Terminálu. V okně grafu se s tím v MT nepracuje

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

možná se to zde už někde v diskuzích objevilo, ale potřeboval bych zjistit následující: je někde na internetu možné stáhnout nějaký aos, který by pracoval na základě Parabolic indikátoru v programu Meta Trader? Děkuji moc za případné odkazy nebo informace..

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pslepička:
EA s indikátory jen počítá, nezobrazuje je. Proto si je dej do grafu zvlášť a pak je uvidíš na grafu i v data window. Pokud si uděláš šablonu se stejným názvem jako EA, pokaždé, když dáš EA na graf, doplní se i indikátory, které jsi dal do šablony.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

zkusil jsem Testeru strategií v MT4 předhodit následující "Obchodní systém":
- pokud je Bar lichý, otevři Long pozici s SL=8, PT=12
- pokud je Bar sudý, otevři Short pozici s SL=10, PT=12

Jedná se tedy o "systém", který otvírá pozice a nechává je doběhnout až na SL / PT.
Tyto jsou nastaveny tak, aby byly pro Long i Short na daném baru stejné.

Projel jsem Backtest s nastavením "A", dostal jsem 45,17% ziskových obchodů.
Potom jsem Long a Short prohodil (tj. na lichém otvíral Short, na sudém Long) a opět spustil Backtest. Předpoklad zněl, že dostanu 100-45,17 = 54,83% ziskových obchodů. Ve skutečnosti jsem dostal zase cca 45% ziskových obchodů.

V čem to je???
Kontroloval jsem deník, SL / PT přesně sedí, jenom se prohodí, počet barů je totožný, počet obchodů taky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...