Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

To Volf:

musim sa ti pochvalit ze na zaklade toho systemu , ktory si pre mna urobil, som sa trosku zacal orientovat v programvani v Metaeditore a trochu som ten system upravil a vyzera to hodne dobre, teda aspon podla toho co potrebujem ja a samozrejme podla mojich programovacich schopnosti , teraz by som ale chcel poprosit ci nemate nejake zdrojaky ktore suvisia s codovanim Position sizeingu, a tiez nieco co sa pouziva pri odfiltrovania vstupu podla sklonu EMA ked mam fixne dany scale faktor na graafe

samozrjme za tvoju ochotu pomoct este raz dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtel bych se zeptat panu programatoru.
Pracně jsem si vytvoril EA,a chci do něj přidat filtr.Je to MTF indikator.Jedu na M1,a ten filtr bude nastaven na M5,tudiz bude videt jaky je kratkodoby trend,a to pouziju jako filtr,a budu nakupovat jen v trendu.Omezi se tim zbytecne moc obchodu,a i snizi DD.
Bohuzel nevim jak mam napsat podmiky na vstup.Cistou podminku vstupu mam,ale nevim jak s tim MTF(M5)..??
je to indikator na zaklade crossu..pouzil jsem ho 2x..na vstup,a MTF na kratkodoby trend=filtr
Vstupovat chci jen do trend up=long pozice,a trend down= short pozice...????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, ve vlakne "Jak na to" jsem objevil indikátor do MT4 Hourly_pivot, který udělal Matus a chci ho poprosit, nebo kohokoliv jiného, jestli by nebylo možné ho upravit jako půlhodinový, nebo v lepším případě s variabilním časovým obdobím. Hourly_pivot od Matuse přikládám a doufám, že se na mne nebude zlobit.

Díky Bochy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ano, roztáhnout to pochopitelně jde, ale to jsou
> oba monitory zaplácaný MT4 jako
> takovou.Pochopitelně mám tím víc místa na grafy.
> Nicméně já chtěl to, abych na jednom monitoru měl
> zmenšenou MT 4ku + třeba jeden graf a na druhým
> jen dva nebo tři grafy v celý ploše, - prostě jen
> okna.Jenže mám pocit, že okna grafů jsou s MT4kou
> spojeny díky spodní liště, kde jsou pevně ukotveny
> záložky grafů a proto nejde přesunout graf mimo
> okno MT4ky.Leda nějakou fintou, ale tu neznám.
>
> Vlasta

Ahoj,
vyresil jsi to nejak prosim te? Ze by byly na jednom az vice monitorech pouze grafy, jde to?
Diky moc za zpravu.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radovan

nevím jake se ti dostane odpovědi od MiroslavCZ, ale takovou oklikou jak toto vyřešit je myslim spustit vice MT4 na 1pc a prihlasit je vsechny na jeden ucet. Pote kazdy MT4 si dat na jeden monitor s grafy podle libosti... VT jsem zkousel chvili a takový fígle jako v nem, ze se vezme okno s grafem a plcne se na jiny monitor, v MT4 nefunguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan, Vlasta,

kedze MT4 nepodporuje individualne desktopy ako napr. Tradestation, tak sa to da vyriesit tak, ze na kazdom monitore bezi separatna instalacia MT4. MT4 vlastne ani nie je treba instalovat viac krat. Staci existujucu instalaciu skopirovat do ineho adresara napr. "Metatrader c.2" a urobit si na terminal.exe (v skopirovanom adresari) ikonku na ploche a takto sa to da urobit pre vsetky monitory. Takto je mozne nadefinovat pre kazdy monitor zvlast grafy. Ak vas zaujimaju iba grafy, tak mozete MT4 bezat na fullscreen (F11).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

potreboval by som poradit, ci nemate niekto skusenosti s tym ako nainportovat do forextestera kde su koncovky strategii dll. automat s MT4ky, alebo ci sa ta nejako da prepisat, dik,


ak by to neslo tak by som sa chcel aspon opytat ze ked mam data s koncoukov dat. ci sa daju nainportovat , chcem ich prejst v testeri na MT4ke ako sa mi podari nacitat ich ,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...