Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak to je zajímavé, že by byla chyba přeci jen u mě ?

Jedna z odpovědí od p.Zubkove (MIG) byla:

Please try t connect with the following servers:

For Real: IP for Real MIG:1950 (nevím jestli mohu zveřejnit)
For Demo: IP for Demo MIG:1950 (nevím jestli mohu zveřejnit)

Také jsem zpozoroval, že se mi někdy vpravo dole "stav připojení" nezobrazuje klasicky zeleno-červeně, ale modro-červeně, netuším co to znamená.

Vždy když zprávy přicházely, svítil stav zeleno-červeně, tento stav už mám ale dlouho, více než týden.

U jiných Brokerů problém nemám, např. InterbankFX Live jede bez problémů, já však potřebuji DowJones zprávy, ne RTTNews.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pardon, teď jsem přišel z práce.

Pochopitelně jsem od té doby založil již několik účtů, vše funguje normálně, grafy, obchody..., až na ty zprávy.

Vzpomínám si ještě na jednu podivnost, při zapnutí zvuků událostí v preferencích (na news) občas zaslechnu příchozí zprávu, žádnou zprávu však nedostanu (ale také třeba několik dní neslyším nic), říkal jsem si že snad nová verze MT4 pomůže (děje se tak už od verze 207, ale ani s novou 210 se problém nevyřešil).

Neviním z toho ani MIG, ani MT4, když Vám všem zprávy jdou, myslím že problém bude někde u mě, jen nevím zatím kde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravym obchodnikov.

Uz 5 rokov pouzivam VT no prestavam byt spokojny s touto platformou hlavne co sa tyka casteho update, vypadavania serveru no ale hlavne informacii ktore som si precital od roznych obchodnikov na forach....udajne manipulovanie,nedostatok krytia,pozadie firmy,chybajuce poistenie..../. Mal by som otazku na tych co pouzivaju MT4.Da sa tento program nadstavit tak aby som mohol mat otvorene rozne parity na viacerych PC obrazovkach/3-4/?Zaujimalo by ma ci sa to da nadstavit tak ako je tomu napriklad uz u spominaneho VT.Podstatne je ci sa daju otvorit viacere okna ktore su nezavisle na sebe.Zatial sa mi to nepodarilo.Tak ak by mi niekto vedel poradit ako na to vopred mu dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja by som sa opytal len doplnujucu otazku

pri VT je sucastou programu aj viacero uctou ale pri MT mozes byt nalogovany len na jeden ucet, a tak v podstate ked ti broker dovoli nejake pridavne ucty, tak by bolo riesenim otvorit si jeden a ten isty program ale nalogovanie na rozne ucty.

je to tak?

neskusal som, zatial mam dve instalacie, ale chystam sa to rozsirit a chcel by som vediet ci to tak funguje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Airmike: Myslím že je to možné, co se týče fungování např. AOSu na různých účtech, je nutné vypnout "Vypnout strategie při změně účtu", pak se lze přepínat mezi účty i s aktivním AOSem (moc jsem to nezkoušel, nerad bych tu plácal nesmysly). Tebe možná ale zajímá jiná věc, např. MIG nabízí něco takovéto: MIG MULTI TERMINAL MIG Investments is offering its clients a multi trading platform that allows them to trade several accounts simultaneously. The multi terminal has been developed specifically for Asset Managers and individual traders who manage several accounts. Vypadá to asi nějak takto :

4268

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, možná to zde někde bylo probíráno, ale snažím se v MT4 od jednoho českého brokera za asistence jednoho programátora naprogramovat něco jako AOS. Podle mě se toto děje v tzv. Strategiích, ale nejsem si jistý. Konkrétně chci obchodovat na denním grafu s využitím indikátoru Parabolic. Po programátorovi chci, aby mi napsal skript, který při změně indikátoru vstoupí/vystoupí z pozice. Můžu někde najít popis, jak něco takového vytvořit? Pokud možno v češtině. Navíc přikládám obrázek s dotazem, zda AOS v MT4 jedou přes tento terminál Strategie. Předem děkuji za odpověď. Jirka

4313

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

pokud zde někdo programuje v MetaTraderu, prosím o pomoc. S tvorbou Indikátorů a Strategií teprve začínam a mam problém s předáním pole funkci. Pokud chci uvnitř funkce z pole číst, tak je to Ok, ale když chci vkládat, tak kompilátor hlásí chybu "array item cannot be assigned".

void funkce( double pBuffer[] )
{
double dblA = pBuffer[3]; // OK
pBuffer[3] = 5; // error: array item cannot be assigned
}

Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mira:

je to proto, že dělam spektrální analýzu, ve které je použitá rekursivní funkce a buffery se v jednotlivých voláních prohazují. Proto je to problém udělat s globálním polem (jde to, ale byl by to prasácký kód, kde by se testovala úroveň rekurse a podle toho upravovaly buffery). V C (případně v C++) se předávají pointery na pole normálně. V MT je kompilátor postavený na C, tak doufám, že to nějak půjde, ale help mi moc nepomůže.

Dík

Maverick

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maverick:

Tak pokud jsi psal neco v C++ tak to ti asi v MT moc radit nemuzu, respektive je to zbytecne. Sice je kompilator postaveny na C ale nedoufej ze je stejny jako v objektovym C, MT je delano tak aby si kazdy mohl sam cokoliv napsat, tim padem je hodne orezane s C ma spolecnou tak leda syntaxi. Pokud tu das script a reknes co od toho ocekavas muzem na to kouknout spolecne, takto fakt nevim.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...