Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

flakac:
Pro MT si muzes napsat DLL ktere ti pak muze delat doslova cokoliv co jsi schopen naprogramovat :) (viz MT_DIR\experts\samples\DLLSample)
Ale nic se nemeni na tom ze dana metoda z dll je volana pouze kazdym tickem, jak pise Milan.
Take lze MT propojit s MySQL ale dle mych pozorovani to neni zrovna stabilni zalezitost (ztraci se connection).
MT ma take DDE server (musi se povolit v Options) a s tim se taky daji delat kouzla pres .net se na nej napojis a zase muzes napsat cokoliv co jsi schopen a muzes si k tomu pustit i debug :)....

A nakonec jeste MT3 melo nejake API, ale ja zacal MT pouzivat od verze 4 takze nic o nem nevim, jen vim ze tam nejaky bylo :)

Kazdopadne MT neni tak hloupy jak se muze nekomu zdat (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci se Volfovi plést do řemesla ;), se soubory jsem v MT zatím neměl potřebu pracovat, pokud by nebyla možnost mít otevřen soubor na zápis a zároveň čtení, vedla by cesta přes dll z některých "vyšších" jazyků. Sám tohle provozuji (Delphi, C++ library) a jsem nad míru spokojen, velice chválím možnosti MT a když náhodou přeci jen je něco potřeba doplnit či změnit, není nad to sáhnout po výše zmíněným nástrojích .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. Připadám si jako kdybych hledal jehlu v kupce sena, tak zkusím napsat. Potřebuji (zdali to technicky jde) zobrazit MA (či EMA) - nejlépe i možnost aspoň dvou - z TF H1 na jiném timeframe, pokud je nutné konkrétně tak takový kompromis je na M15, raději bych měl ale možnost i nižší.
(pokud by to na mt4 nešlo, ale objevil by se tu někdo kdo ví jak na to třeba u vt, budu taky rád za reakci)

Trend s vámi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím jestli ti to pomůže,kdysi jsem se něčím takovým zabýval. Je to převod dvou EMA z M15 a M30 grafu na M1 graf. Je tam znázorněna diference obou EMA(černá), také je možné pomocí funkce wilders obě EMA vyhladit. Nejsem žádný programátorský guru, ale snad tě to alespoň inspiruje k něčemu lepšímu :) (je to pro VT)

4416

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...