Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky za odpověď, samozřejmě vím že ve forexu je použití open interestu celkem zbytečné. V Meta Traderu jsem ukazatel Open Interest neměl vůbec....někde jsem jej našel na netu, ale nějaké hodnoty mi to bohužel ukazuje pouze u některých měnových párů.....což nepotřebuji............Když se pokusím OPEN interest natáhnout třeba do grafu zlata, žádné hodnoty mi to neukáže.....nemá tedy někdo z vás tip jak tenhle problém vyřešit.... Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Wolf:
Ve vláknu VT jsem se ptal jestli VT umí posouvat moje ručně zadané objednávky včetně SL a PT. Šlo mi o to aby se každou hodinu posunuly tak jak se posune MA na hodinovém grafu.. Tam si mi vysvětlil že VT tohle neumí.. Tak se tě chci zeptat jestli MT tohle umí.. Případně jakým způsobem to tam zadat.
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Wolf:
Jak to prosímtě funguje? Je to tak že MT jen vystaví market objednávku v případě splnění podmínek ke vstupu. Nebo umí posouvat moje entry objednávky každou hodinu tak že se posunou i na serveru brookera? Tedy v případě výpadku spojení zůstane objednávka na poslední aktuální hodnotě včetně SL a PT u brookera?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky,
začínám vážně uvažovat o změně brookera.
Četl jsem tu debatu na začátku tohoto vlákna o solidnosti brookerů používající MT oproti VT(CMS).. Je to už dva roky co jsi tohle mimochodem skvělé vlákno založil, tak by mně zajímalo jak je to dneska. Jaký brooker používající MT se zdá být nejsolidnější?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
jako začátečník váhám mezi VT a MT. Oba programy mám nainstalované v počítači a při otevření stejné grafu jsou cenové hladiny srovnatelné, ale volume se liší řádově v 1000 až 10000. Po přečtení finančníka by to mělo mít velký vliv na likviditu trhu. Prosím, uměl by mě to někdo jednoduše vysvětlit jak je to možné. Mockrát díky.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PetrJansky:

5124869 krat zopakovane aj na tejto strane :)

forex není centralizovaný trh. Indikátory jako Volume, Open Interest zde pozbývají významu.

myslim ze sa pytras vo vlakne kde su vsetci fanusikovia MT4 a tak zrejme ziadne negativa oproti VT nedostanes, ja som este ziadne velke negativum MT4 nepostrehol , pracujem s nim asi len 6 mesiacov, predtym som mal VT a tam tie negativa boli podla mna velke, (neschopnoxt testovat, nestabilita platformy a rozne problemy s suvisiace s brokerom, obmedzeny vyber brokera) a preto som sa rozhodol pre zmenu. MT4 je zatial najlepsi a najkomplexnejsi program pre FX ktory som nasiel.

jedine negativum ktore poznam je to ze velka cast obchodnikov na Financniku obchoduje na VT platforme, ale to nieje samozrejme nieje chyba softu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě bych chtěl poprosit Volfa (nebo někoho jiného provozujícího MIG live), jestli mu jdou zprávy,
u mě na mém MIG demu je to střídavě oblačno, většinou nejdou a pak zase na chvíli ano (asi na konci týdne ve čtvrtek či pátek jedou), někdy ale také třeba 14 dní vůbec, přitom před pár měsíci nebyl sebemenší problém, měl jsem zprávy třeba i v sobotu.

Zajímalo by mě jak je tomu na Live účtu, jestli je to stejné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc díky za odpověď, mě v tuto chvíli nejdou (poslední zprávu mám ze dne 2007.09.12 v 21:06:12 hod).

Myslel jsem že je chyba někde u mě v připojení, ale ouha, stejné chování mám i na jiných počítačích včetně Notebooka s jiným připojením Netu.

Někdy v srpnu jsem se ptal na tento problém přímo u MIGu, bylo mi sděleno že je chyba někde u DowJones (za několik dní vše pak fungovalo, ale zase jen "střídavě oblačno"). (mimochodem s komunikací této společnosti jsem byl velmi spokojen)

Asi se znovu obrátím na jejich pomoc (nebo budu muset přejít na Live účet ;) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...