Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Volfe, Kouzelníku ..., děkuji :-) Na setkání mi Trader01 vyčetl (naznačil...), že skladba mých indikátorů je jednostranná. Jak MACD, samozřejmě EMA, HeikinAshi i SideWinder vycházejí z MA. Chtělo by to vycházet i z jiného než trendového principu. Ten funguje v trendových trzích, ale v Chopu naděluje spíš ztráty. Já tedy začal zkoušen nejen trendový rok 2007, ale začínám od roku 2004, který byl více netrendový. Dal jsem na radu a chtěl jsem po chvilkách zkusit i Aroon, který indikuje Higher High a Lower Low. Nyní jsem objevil i podobně se chovající Snake, který navíc svým sklonem dává plynulejší představu o změnách. Je mi stydno tě zneužívat, ale mohl by ses podívat jak změnit periodu v tom Snake ? Je tam ale natvrdo perioda 24 a když ji změním, neukazuje. Nemusíš, jen když chceš :-)

4652

4653

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachman:
jestli to není tím, že zkoušíš dávat periodu menší než 21, to pak nefunguje. Podívej se do skriptu.

Robot:
a copak by jsi tím chtěl měřit? Počet otevřených kontraktů tvého brokera? K čemu ti to bude, když přes něho projde méně než jedna milióntina celkového objemu forexu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...