Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
asi tady položím hodně hloupý dotaz. Chtěl bych v MT testovat 2 strategie a každá vyžaduje jiné indikátory. Mám otevřená okna 7 párů a v nich indikátory první strategie. Když chci ale testovat druhou strategii, tak nevím, jak to kompletní nastavení grafů u 1 strategie uchovat, abych ho mohl příště zase jednoduchým způsobem zobrazit. Mazání a vkládání indikátorů je otrava. Koukal jsem se do návodu, ale tam jsem to nenašel:-( Snad jsem to napsal srozumitelně.
Díky moc za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky
díky za odpověď. No, když se podíváš na začátek kodu, tak to tam je napsaný, že je to pricechannel. Ale co to vlastně je a jak funguje. Já tam vidim na tej obrazovce, když se na něj dívám , že ukazuje kam se dají dávat stopky + kdy vstoupit(špatné vstupy se dají vyfiltrovat nějakým MA nebo tak). No jo, ale nemám rád, když nevim jak věci fungují. Hledal jsem to, ale nikde jsem nenašel princip fungování. Na čem je to postavený a podobně. Jo, jinak co si o takovým indikátoru myslíš? Zdá se ti dobrej? Nějaké zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc za rady, už mám udělané profily:-)
Ještě mám jeden dotaz. Zkouším teď Vegase a tam se nakupují hned třeba 3 jednotky. Jak to mám V MT udělat, abych je nakoupil co nejjednoduššeji? Když je mojí základní jednotkou např. 0,1 lot, tak můžu nakoupit jeden 0,3 lot a pak postupně ukončovat obchod rozprodáváním po 0,1 lotu?
Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...