Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

bachmann: tak to je supr, nemáš zač ;-) all: nemá někdo náhodou ve své sbírce modifikované indikátory RSI, (Woodie)CCI a/nebo Stochastic s detekcí divergence? Já mám divergenci pro MACD a OsMA, což je sice skvělý, ale chtěl bych ještě pro ty 3 výše uvedené a nechtěl bych to programovat zbytečně.. Pokud náhodou někoho zajímá, jak to vypadá, přikládám screenshot.

4707

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

HanzII Napsal:
-------------------------------------------------------
> Volf
> Nerad porád otravuju smazal jsem tam nen ruturn
> ale nějak to porád sl neposouvá. Co je tam prosím
> blbě?
> děkuji
>

Nepomohlo by třeba, kdybys tendle kousek:
TimeLocal()
nahradil tímdle?
TimeLocal()

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all zdravim vsechny, chtel jsem se zeptat jestli nekdo nahodou nema udelany script na send pending se stoplosem(v mt je jenom ciste send pending), ja bohužel o programovani nevim temer nic, ale kdyby se nekdo z vas nahodou o vikendu pri jezeni cukrovi nudil :) a chtel mi pomoci byl bych mu velice vdecny jinac preju krasne svatky

4714

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Máte někdo MT4 instalováno na Win Vista? Já jsem zkoušel instalovat normálně do adresáře Program Files, ale díky zabezpečení W Vista se mi tam netvoří ex4 soubory ani jiné, např. textové soubory, které vytváří EA apod. Zatím mě napadají dvě řešení - nějak změnit práva přístupu k souborům, popř. k celé složce MT4, nebo si vytvořit pro MT4 novou složku mimo Program Files. Zkoušel jsem všelijak měnit práva a výsledku jsem se nedobral, takže mi přijde schůdnější vytvořit speciální MT4 složku. Řešil už někdo tento problém? Na stránkách mql4.com a metaquotes.net jsem na nic podobného nenarazil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> Máte někdo MT4 instalováno na Win Vista? Já jsem
> zkoušel instalovat normálně do adresáře Program
> Files, ale díky zabezpečení W Vista se mi tam
> netvoří ex4 soubory ani jiné, např. textové
> soubory, které vytváří EA apod. Zatím mě napadají
> dvě řešení - nějak změnit práva přístupu k
> souborům, popř. k celé složce MT4, nebo si
> vytvořit pro MT4 novou složku mimo Program Files.
> Zkoušel jsem všelijak měnit práva a výsledku jsem
> se nedobral, takže mi přijde schůdnější vytvořit
> speciální MT4 složku. Řešil už někdo tento
> problém? Na stránkách mql4.com a metaquotes.net
> jsem na nic podobného nenarazil.


Volf: Vistu na peníze sice nepoužívám, ale zkusil bych to spustit z účtu, který má práva administrátora. Pokud je nemáš, tak si je přidej. Ještě rychlejší varianta by bylo zkusit to spustit s volbou "spustit jako" (pravé tlačítko) a vybrat účet administrátora.
Pokud by to v tom nebylo, tak bych ještě pro jistotu zkusil nastavit tomu hlavnímu exe souboru "režim kompatibility se systémem Win XP SP2" (taky přes pravé tlačítko - vlastnosti) a pak to spustit a případně pak to spustit pomocí výše uvedené volby "spustit jako" s právy administrátora.

Když nic nepomůže, tak než to začneš instalovat jinam, tak bych doporučoval podívat se na chybové hlášky metatraderu a prostudovat event log windows a pak (nebo možná spíš ještě předtím) taky ještě zkusit vypnout (pokud již nemáš vypnutý) ten příblblý UAC (řízení uživatelských účtů). Najdeš to někde v ovládacích panelech - nastavení uživatelského účtu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

udc:
nejsem si jistý, jestli jsi pochopil, o co mi jde. Program jde nainstalovat úplně bez problémů. Problém je v tom, že se instaluje v režimu administrátora, ale při běžném provozu má i administrátor pouze standardní práva. Ale MT4 si při běžném provozu vytváří ve svém adresáři soubory - ex4 nebo txt apod. Ale protože má jiná práva než při instalaci, soubory nevytvoří a tímpádem nefunguje správně. Program se sice spustí, ale nevytváří si např. ex4 soubory pro custom EA. Řešením by bylo nastavit mu taková práva, aby si mohl soubory ve svém adresáři vytvářet nebo ho umístit do adresáře, který práva neomezuje. Zajímalo by mě, jak to řeší ostatní prakticky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

udc:
OK, chtěl jsem spouštět MT4 ikonou na ploše tak jako v XP. Tzn. vylučuji, že bych program hledal v průzkumníku a pak spouštěl jako správce pomocí pravého tlačítka. Vyřadit UDC se mi v tuto chvíli ještě nechce, přeci jen to může k něčemu být (v XP jsem používal Spyware terminátor). Tím, že se nastaví souboru režim kompatibility s XP se problém neřeší - sice v programu v záložce Experts se píše "Compiling expert....", ale žádné ex4 se nevytvoří. Zatím nejlepší varianta se mi jeví ve vlastnostech nastavit úroveň oprávnění "Spustit jako správce" a pak po kliknutí na ikonu na ploše odkliknout to povolení od správce. Je to tedy opruz po každém spuštění toto povolovat. Ale je to první jakžtakž funkční varianta. Nenapadne někoho lepší způsob?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: no vidíš, tak jsem rád, že aspoň jedna z mnou nabízených možností se ti ukázala být jako "jakžtakž funkční varianta" ;-)
Možná by sis teď mohl stáhnout process monitor (utilita od sysinternals, kteří byli akvizovaní microsoftem), nastavit si tam filtr na ten metatraderovský terminal.exe, zjistit, které operace jsou neúspěšné, a podle toho provést příslušná opatření.

Mimochodem, "vyřadit UDC" bych ti teda neradil, ještě se necítím na vyřazení :-)

Pěkné vánoce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...