Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dakujem chlapi za pomoc.

Taketo nieco som mal na mysli.

Miras
Dal som to do "expert advisors" .
Smilik je usmiaty takze by to malo byt ok ale je sobota a neda sa tradovat teraz.

Chcel by som si overit ci som to spravne pochopil:

Ak chcem mat SL -20 dam cislo 20 do kolonky c2 (stop loss pips) a ked chcem TP +70 tak dam cislo 70 do kolonky c 3 (take profit pips).

Je to ok?

Mohol by som sa spytat ci treba nieco nastavit do prvej (SL TP trial options) a poslednej (tsl divisor) kolonky?


Este raz dakujem obom za velmi rychlu odpoved a radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jest-li mohu přispět, tak Muro používám tak, že po vstupu do obchodu, a je jedno, která to je pozice, mi vždy zadá nastavený SL a TP. Musím akorát dodržovat brokerem povolené rozpětí, tzn. pokud broker povolí zadat SL min. 100 pip od ceny, tak stejně tak to musím v Mauro zadat. Např. AT povoluje na ropě 100 pip SL i TP. Na zlatu je to 300 pip. U měnových párů tento problém odpadá, až na některé exotické páry, neboť tam broker povoluje SL celkem blízko ceně, např. 5, 15 pip a zpravidla takovéto hodnoty SL se nezadávají. Jiná věc pak je posouvání SL. Skutečně se tu o tom diskutovalo, ale jak to funguje v praxi potvrdit nemohu, neboť jsem to nevyužíval. Pravděpodobně ale to bude tak, že obslouží tu poslední pozici na stejném páru. [b]Kennard[/b] ale tento problém nemá, neboť jemu se jedná pouze o zadání SL a TP při vstupu do obchodu. Podle mne se jedná o dobrou pomůcku, ale musí se to sledovat. Někdy se stane, že při rychlém pohybu trhu Mauro zadané hodnoty nestačí zadat. Neberte mne na 100%, ale podle toho, co se mi podařilo vysledovat, tak Mauro vkládá zadané hodnoty SL a TP při dalším tiku po vstupu do pozice. To znamená, že nikoliv hned po zadání pokynu, ale okamžitě při příštím tiku. A tu může nastat zrada, Pokud je pohyb ceny extrémní, tak se příští tik může dostat mimo povolené rozpětí a Mauro požadované hodnoty nemá šanci zadat, resp. snaží se o to, jenom že hodnoty již jsou mimo povolené rozpětí, tudíž se nezadají. Chce to trochu na demu otestovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Začínám se rozkoukávat v MT a podle učebních lekcí zkouším. Nedaří se mi vytvořit funkci, byť sebeprimitivní. Asi bude to nějaká blbost. Zkoušel jsem všelijaké funkce, ale někde mám zádrhel. Prostě žádná funkce mi neprojde. Zkoušel jsem je i dávat na různá místa v programu (před init(), za init(), do start(), za start(), ...)

Např: [ital]
bool plus(int cislo)
{
return (cislo>0);
}
[/ital]

Chyba:
[ital]Function "plus" is not referenced and will be removed from exp-file [/ital]




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vedel by mi niektor poradiť ako mám dostať do MT4 - indikátor, ktorý keď si stiahnem z WWW.edisk.cz mám
s príponou ex4 ? Dám ho uložiť na plochu a cez ME ho otvorím a dám kompilovať, píše my stále chybu.
Nemám s tým skúsenosť, lebo MT4 skúmam len 3 dni. Ide konkrétne o indikátor BucCM Master a BucCM Master
Stochastic od Rhombic1, ktorý nedávno zverejnil na chate finančníka.
ďakujem

Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...