Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravicko,
1) asi je tu nekde skryte 10x, ale nemuzu se k tomu dopracovat, chtel bych nejaky indikator, kdy mi zavira svicka, obcas na dlouhych TF se v tom clovek muze kapku ztracet, tohle by se urco siklo. Mozna nejlepe v sekundach a procentech.

2) potrebuji zobrazit aktualni spread.

(3) jeste by se mozna hodil LWMA - ci proste nejaky klouzavy prumer, ktery by menil barvu s stoupanim/klesanim, obcas si hodim normlani, tak tohle by asi bylo prehlednejsi.


Tot vse, vice nepotrebuji :)

Mam zatim SignalBars, ale tam je toho zbytecne moc -> nepotrebuji

Diky moc, Skodik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Při založení tohoto vlákna se rozpoutala diskuze, kteří brokeři s MT4 jsou ok. Čas plynul. Snažil jsem se prokousat vláknem, ale opravdu je to nad mé síly. A tak tedy dotaz na zkušenné. O jakých solidních brokerech s MT4 víte, kteří mají nad sebou dohled (US, EU), povolují mini (mikro)loty, počáteční vklad do 500$ a mají velkou páku (200, 400, ...)?

Jo a ještě jednu podmínku, nechají vás vydělat... :)

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nema niekto napisane nieco take:
Ked som v pozicii a obchod ide mojim smerom aby ho SL nasledovalo s odstupom napr.5 pips. Ked sa trh otoci SL zostane stat a v pripade prerazenia realizuje patricny zisk ,ale v pripade ze nedojde k prerazeniu SL a trh sa pusti opet spravnym smerom , SL znova zacne postupovat za nim s odstupom tych 5 pips. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čau všichni
harmonie: mrkni na FXCM, FXDD, ALPARI, INTERBANKFX a ACTIVTRADES.... myslím, že mají všichni microloty, někteří z nich založení účtu do 500USD, ale věř, že páka 1:400 je zbytečně vysoká(co vím má ji activtrades)

mám dotaz na všechny: věčně se mi kouše platforma, vše je opožděné, překliknutí grafu trvá někdy i několik minut, což se mi odráží i do obchodů, nemám vysoký pořet svíček a reinstalovaná je tak jednou týdně a to mě už nebaví.... používám maurotrailing a indi stochastic_cross_alert_sigoverlaym, 3_level_ZZ_semafor, signal_bars_v3_daily, macd_histogram a sdx_tzpivots(uvádím je, kdybyste měli s nějakým problémy, ale myslím, že jima to také není), připojení mám hodně dobré a comp je také hodně výkoný a přeinstalovaný a brokerem to také nebude a samozřejmě se nejedná o demo.... už prostě nevím co s tím
eventuelně díky za radu
miras

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr Napsal:
-------------------------------------------------------
mám dotaz na všechny: věčně se mi kouše platforma...........

Už jsem tady někde psal co se mi osvědčilo pro svižnost MT4:
Jednou za čas vymazat všechny soubory *.hst ze složky historie, bez milosti vyházet všechny nepoužívané indikátory, šablony, scripty a EA které nepoužíváš (na jejich vyzkoušení je demo), všechny starší logy, v nastavení MT nastavit pro graf max. 5000 sloupců (pokud nějaký indi nevyžaduje větší množství - radši bych pak použil jiný, třeba jinak napsaný).
Poslední věc která ještě může brzdit je nastavení firewalu (antiviru), pro vybraný program se zpravidla dá nastavit výjimka ve sledování, tzn. že připojení MT není prověřováno. Předtím se ale na 100% ujisti, že nemáš instalační soubor pro MT infikovaný! ani že nemáš v PC jakékoliv ohrožení.
Pokud jsi ale už ve stadiu že se MT kouše, hledal bych chybu spíše někde v systému (nebo softwaru) na Tvém PC. Po kousnutí se zkus podívat do logu Ovl. panely, Nástroje pro správu, Prohlížeč událostí, Aplikace nebo Systém.
Happy pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čus retro, vše co nepoužívám je dávno vymazané, protože už nic netestuju, svíček mám 2800.... ještě než jsem to dopsal, tak jsem zjistil, že je zapnutý firewall, jinak systém a vše v pc je nové nebo prověřené, tak uvidím po neděli jak to šlape, ani nic zbytečného neskladuju, ale díky, protože jsem žil v domění, že mám firewall vypnutý.... díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim vas je mozne prednastavit si SL a TP?

To znamena ze ked otvorim poziciu vzdy sa mi nastavi aj prednastaveny SL -20 a taktiez TP +70.

Napr.otvorim buy na 1.2000 a ked kliknem "ok" spolu s otvorenim pozicie sa mi nastavi SL na 1.1980 a TP na 1.2070.

Nepodarilo sa mi to najst nikde v "user guide".

Ma s tym niekto skusenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...