Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Pfeit:
Notarske overeni pasu vyzaduje MIG k otevreni uctu viz jejich stranky.
Ano MIG ma moznost menit spread ale z pozorovani a refenci vypliva ze tak cini spise vymecne, kdezto napr u ibfx se to stalo skoro pravidlem. Mozna ani neni broker s MT4 ktery ma fixni spread a zavoren neni offshore tudiz mas urcitou jistotu ze dostanes penize zpet.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím obchodníky z finančníku,
moc zde nepřispívám, tak se nezlobte, že jsem sem tak vpadnul:o)
Nicméně jsem tu s vámi skoro každý den.Za tu dobu co se po večerech vzdělávám v tomto oboru, se pomalinku rozhoduji a vyhlížím vhodného brokera, přeci jen na demu je to něco jiného. Samozřejmě jsou pro mě momentálně příznivý dva zde zmiňovaní favorité(FXDD a MIG).Jelikož pracuji ale na demu od MIG už asi tři měsíce a zatím jsem nezaznamenal žádné nedostatky, uvažuji právě o něm. Párkrát jsem si myslel, že u nich něco zlobí(nezadané entry, SL,atd), ale pokaždé se ukázalo, že mám chybu v AOS(no co byste taky chtěli od automechanika :o) )
Trošku mě mrzí, že neni o nich moc recenzí, ale přeci jen fungují od r.2003. Doteď jsem se bál již předem zmiňovaného problému s obchodním účtem, ale děkuji Volfovi za jeho povzbudivou zprávu. Trochu mě mrzí, že mají účet až od 2.000$, ale je jedno, jestli to školné převedu jednorázově, nebo po kouskách.
Dočetl jsem se, že u MIGu je založení účtu trochu na delší lokte, vzhledem k posílání dokumentů poštou,tak alespoň stihnu něco víc našetřit:o)
Také se mi líbí jejich rychlé zasílání jak technické analýzy, tak aktuálních zpráv, možnost otevření účtu v EUR a kontrola kurzů, grafů a účtů přes wap.
Jde ale o služby, které v dnešní době již poskytuje většina brokerů, takže se zatím pokusím najít o zmiňovaných brokerech více informací.

hodně štěstí a nervy na uzdě přeje
Jirka


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant ... tak to ne!! jenom to ne :) stale verim ve znacou spolehlivost MT a tohle spis jako nestastny vystrelek pokud to byla chyba MetaQuoes tim lip pro IBFX ale podezrivam jejich IT oddeleni ze minimalne neco podcenili, ja sam delam v IT a neni mozne provozovat primarni servery jen na jedne instalaci mel by jsi mit vzdy jeden a vice serveru ktere maji o par minut starsi zalohu pripravenou k obnoveni jakmile dojdu k nejakemu vypadku. Tim vic by to meli mit vymakane kdyz jsou finacni spolecnost, tenhle spas je bude stat hodne dolarku bo jestli ma vetsina otevrene pozice tak na tom asi hodne lidi vydela. Ale otazkou je jak to cele dopadne. Jeste neni pulnoc a zacinan trosku neduverovat tomuto terminu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...