Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar:

Nasel jsem par tipu k MT4 urcite se budou hodit:

1) Jak ulozit sve nastaveni grafu naporad:
Nastav si graf jak potrebujes a dej pravy tlac na grafu Template - Save template - a nazev dej "default"

2) Pretahni z Account History objednavku do grafu a vydis kde jsi vstoupil a kde vystoupil.

3) Urokovy sazby pro urcity par
V market watch vyber par klikni pravym tlacitkem vyber "Symbol" najdi prislusny par klikni na properties tu to je "Swap long" a "Swap Short"

4) Pokud smazes nejaky objekt a chces to vratit tak klasika ctrl + z

5) Jak k FIBO urovni pridat cenu na ktere se dana uroven nachazi
Vloz fibo do grafu pak ctlr + B vyber FIBO properties - FIBO Level ... a u prislusneho levelu do description dopis "%$"

6) Pokud te stve ze Trendlinky se zbytecne roztahuji do nekonecna jdi do vlastnosti stejne jako u FIBO a odskrkni volbu RAY

7) Zajimava zmena timeframe - zmackni mezernik a napis treba "m15" a mas 15M timeframe moznosti je vic treba datum a cas a graf se ti posune na prislusny cas

8) Urcite vas nekdy zajimalo jak velky byl dany pohyb neni nic jednodussiho nez vzit crosshair (ctrl+F nebo prostredni tlac. mysi) Klikni na grafu a tahni uvidis nejaky cisla napr 20 / 120 / 1.8200 prvni je ze pohyb se tykal 20 svici a mel 120 pips a konecna cena je 1,8200

9) Pokud jste nekdo "vyrustal" jako ja na program TNT tak vam mozna chyby v MT moznost se posouvat po svicce dopredu myslel ze to MT neumi ale umi :) F12 dopredu Shift + F12 dozadu

10) Obcas me stvalo ze pri zmene profilu nebo pri zmenu uctu se vypli EA i to se da nastavit Tool - Options - Expert Advisors : volby zacinajici na disable


Verim ze kazdy si najde tu svou vychytavku :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To DarkMan:

tak som to včera asi s uzatvorenými pozíciami prechválil. Dnes ráno som zapol MT, v podstate okrem 15minútových grafov je to ok, ale úplne ma odrovnala výška konta, ktorá sa vrátila na hodnotu zo štvrtka. Akoby som v piatok neobchodoval!!!! Keby som mal v piatok zlé výsledky a "anulovalo" by mi to stratové obchody, tak som spokojný, ale ono mi anulovalo ziskové obchody. Stalo sa mi to prvýkrát, takže neviem, ako to riešiť. Poraďte, čo s tým?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant: co jsem cetl jejich forum nejsi jediny!!! Prinejmensi zazalohuj logy MT4\Logs\
tam by mel by soubor 20060630.log v tom by meli byt vsechni objednavky co jsi ten udelal. Tak bud jsi vykopiruj jen ty ktery chces reklamovat :) nebo posli celej log na ibfx ale rozhodne se bran. Pokud ten log z nejakeho duvodu nemas kontaktuj ibfx oni uz reknou co chtej... taky mrkni na k nim na forum je tam clovek jmenem Adam ten by to s tebou mohl vyresit aspon vcera tam psal jeden trader ktery mel stejny problem a Adam ho uklidnoval :)

Drzim palec

Btw: ja to uzavrel za nove ceny takze jsem jeste na tom neco vydelal, ale jak to dopadne se uvidi
Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant:
Hlavne at ti do dobre dopadne, nicmene to vypada ze zas maji problemy bo jsem prave kontaktoval live support a tam mi rekli ze ted nemaji cas ze resi problemy. Stale jsou v grafech diry :( ... Tak tajne doufam ze resi jen reklamace a server uz bude ok. Nicmene bych je galante preventivne bombardoval jak to vypada.

Drzim palce
Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan

diery v grafoch odstranis tak, ze v adresary "C:\Program Files\Interbank FX Trader 4\history\InterbanFX-Live Accounts/..." zmazes pary ( napr. GBPUSDm5.hst ), ktorych sa to tyka. MT-cko musis mat vypnute, lebo inak ta to nepusti. Ked sa znova prihlasis, tak sa to nacita nanovo ... Pokom by to malo byt OK, ak samozrejme neblbne znova nieco u IBFX ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmmmmm ...
Dnes budu mat asi u IBFX perny den. Tie diery v grafoch mam tiez, ale este som sa tym nezaoberal, lebo
riesim "piatkovy problem", no a s mojou "trapnou" znalostou AJ ( za co sa nesmierne hanbim) to nie je jednoduche ... aspon uvidime, aka je serioznost na strane IBFX. Vdaka tebe a galantovi som prisiel
na to, ze "log" sa v MT uklada automaticky sam, inak by som len tazko nieco reklamoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim,Prosim

Mohl by někdo kdo to umi naprogramovat primitivní EA jehož funkcí bude sledovat všechny otevřené obchody a v okamžiku kdy obchod bude v plusu o nastavený počet pipsů, posunul stopku na BreakEaven.Strašně tuto funkci v metatraderu postrádám.Zatim ještě neumim programovat Mt4 jsem zatim schopen pozměnit občas nějaký indikátor,ale to je málo.

Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan

Mas pravdu, je tam diera cca 25pip na vsetkych timeframe. Prehliadol som to, lebo mne povodne "zblbly" vsetky grafy a kedze mi to natiahlo len aktualne candele, tak som myslel, ze je to OK.
Inak prave v tom case zrejme vzniklo oneskorenie o ktorom som pisal a bolo zrejme sposobene problemom s ich systemom. Prikazy vratane ich plnenia mi vsak fungovali az do vypadku spojenia ( piatok, nieco pred 18 hod ) normalne. Problem mam az teraz, ked mam vysledky z celeho piatku zmazane a stav uctu je zo stvrtku.
Maju v tom poriadny chaos ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...