Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Smazim se preprogramovat nektere indikatory z Vt do MT4.

Muze mi nekdo rict co znamena zkratka "S" treba u CCI:

Diff:=TP()-Mov(TP(),Pr,S);
AveDiff:=Mov(Abs(Diff),Pr,S);
EquationComp:=Diff/AveDiff;
AdjCon:=66.66667{equivelant=2/3tds};
CCIndex:=EquationComp*AdjCon;


a jaky je pro to vhodny ekvivalent u MT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Namodro:
Koukal jsem na ten MA s dalšími úrovněmi, když přidáš na graf MA v nastavení MA přidáš další úrovně, opravdu to ukazuje v tom inspect. okně jen ten původní MA, na grafu jsou ale všechny průběhy. Asi by se musel udělat custom indikátor. Nebude to nic složitého ale ještě jsem to nedělal. Na fóru strategybuilder je vlákno o wilsonově tunelu, zkoušel jsi tam něco najít?
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Derkel:
S znamená Simple. V MT se použije do definice MA "MODE_SMA". A není lepší použít CCI přímo z MetaTraderu? Pokud tě zajímá, jaký kód má CCI, otevři si MetaEditor, z nabídky indikátorů v Navigatoru vyber CCI a dvojklikem se kod zobrazí.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf:
zaujimalo by ma, ako si zacinal s MT, kedze ja som k nemu tiez presiel po skusenostiach s VT... (td)
myslim, ze tu mas najvecsie skusenosti s MT, mam na mysli hlavne programovanie, kedze je to dost velky rozdiel oproti VT... :S
mal si nejake manualy, alebo hotove riesenia??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roxo:
S MetaTraderem jsem taky začínal postupně. Poprvé jsem se o něm dozvěděl, když tu někdo ukázal backtest systému s bollinger bands. Tak jsem zapátral po síti a stáhnul jsem si z metaquotes MT3 i MT4. Nebyl jsem zprvu nijak nadšený, zvyk z ovládání VT. Ale když jsem pak viděl, že ten soft je programován velmi čistě a je velmi funkční, pídil jsem se dál. Objevil jsem fora, kde se řeší programování a vůbec návrh obchodních systémů a učil se od ostatních programátorů. Pak jsem si přečetl manuál k MT3 včetně programování a zjistil jsem, že je to hodně podobné všem moderním jazykům - před rokem jsem se učil trochu programovat v php kvůli www stránkám, nějaké základy basicu, pascalu a fortranu mám ze školy. Nejvíc jsem se naučil, když už jsem se rozhodl, že přejdu na MT a přes Vánoce programoval svůj první trochu rozsáhlejší systém. Myslím, že pokud se rozhodneš, že to prostě zvládneš, nebude trvat víc než měsíc a opravdu to zvládnuté bude. Ale chce to tak 12 hodin denně zkoušet, hledat informace, trochu u toho myslet atd. Ale vyplatí se to. Můj systém funguje bez jediné chybičky a já se nemusím obávat jít od počítače i na delší dobu. Pokud si to ještě víc prověřím, chci vyzkoušet, jak systém poběží zcela samostatně. Jen si nechám zasílat průběžné informační maily (SMS). Ale to už je o něčem jiném.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny.
Vzhledem k aktualnimu kurzu dolaru vuci korune bych rad zalozil mini-ucet u InterbankFX ( kazdej USD navic je dobrej :) ). Nicmene z dotazniku na jejich vebu mi neni sposta veci jasna, co tam mam vyplnit, pripadne estli vse musi byt pravda ci ne. Chtel bych pozadat o pomoc, estl by mi nekdo nemohl rict, co tam mam vyplnit. Ve formularich si vzdy pripadam jak Alenka v risi divu :S

Z jineho soudku:
Chtel upozornit na to, ze v MT4 obcas chybi naka svicka!!! Stacil jsem vypozorovat, ze se tak vetsinou deje, kdyz O=H=L=C a to se rovna predchozi zaviraci hodnote. Mulvim ted o minutovem grafu, takze u hodioveho grafu by asi uz nic chybet nemelo, nicmene na peti-minutovem grafu obcas naka ta svicka chybi...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bigbull:
S formulářem u Interbank FX jsem neměl problém. V tom hlavním formuláři je třeba vyplnit povinná pole, myslím že jsou označená hvězdičkou, ale pokud mu bude něco chybět, nepustí tě dál. Pak jsou na konci další prohlášení, která je potřeba zaškrtnout, že je máš přečtené. Pak ještě vytisknout formulář pro neamíky, podepsat a oscanovaný spolu se dvěma doklady jim poslat na adresu, která ti přijde do majlu.

K tvému problému se svíčkami. Mám za to, že v libovolném sw, pokud má svíčka stejné O=H=L=C, bude vidět jen vodorovná čárka místo svíčky. Je to dáno právě tím, že O=H=L=C. Pokud není v trhu pohyb, cena je pořád stejná.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
Dal si mi nadej, ze by som to mohol zvladnut, tiez mam nejake zaklady Pascalu, PHP, dokonca aj s C++ som sa pokusal nieco stvorit, len to je uz asi 4-5 rokov, tak musim ozivit zabudnute.
Podobne ako ty planujem stvorit cistokrvny automat, bez zasahu cloveka, pretoze trh sa hybe 24 hod denne a sediet u toho je trosku pritiahnute za vlasy, najvecsie pohyby mozu byt prave vtedy, ked pri tom nebudem.
System mam viac-menej na papieri hotovy, ostava to uz len hodit do MT.
Takze idem sa vzdelavat (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...