Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Zsravím všechny,
je možnost v MT4 (nebo i v MT3) minimalizovat tento SW na pozadí? Respektive - že se MT4 při minimalizaci nepřesune jen na lištu, ale přesune se jen jako aktivni ikona do pravé casti listy...
Je to mozna zbytecnost, ale omylem se mi nekolikrat stalo, ze jsem si MT pri "cisteni" plochy vypnul.
Diky,
Glader

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Standby:
Pozici bez SL bych ti moc nedoporučoval. Normálně zadáš pozici, pak klikneš na objednávku pravým tlačítkem a z menu Trailing stop vybereš hodnotu, která ti vyhovuje, případně zadáš vlastní. Pokud se pozice dostane o tebou zvolený počet pips do plusu, přepíše se hodnota SL o ten samý počet bodů.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcem si len niečo ujasniť. Testujem v MT4 EA na historických údajoch no a neviem ako to je s týmto kódom EA:

if(Bid-OrderOpenPrice()>Point*Stop)
{
OrderClose(OrderTicket(),OrderLots(),Bid,3,Violet); // close position
return(0);

keďže BID je posledná predajná cena, neviem ako to symuluje tester. Pretože pokiaľ by to išlo real-time, príkaz by sa vykonal v prípade dosiahnutia target profitu, lenže pri testovaní mám pocit, že po prekročení TP sa nič nestane

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roxo:
Proč to nefunguje, může mít asi tak milion důvodů. Je např. rozdíl jestli to používáš pro nákup nebo prodej, jestli tvá proměnná "Stop" není náhodou tvůj stoploss, nebo jsi soubor nezkompiloval, nebo je to za nějakou podmínkou, která není splněna atd. atd. Nemůžeš čekat, že ti to tu někdo vyřeší. Zkontroluj journal s chybovým hlášením, složku experts a když tě nic nenapadne, dej si do skriptu kontrolní tisky různých hodnot. V journalu pak vidíš, kudy skript prochází. Říká se tomu odlaďování programu a je to to samé jako na každém jiném programování.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se konecne dneska dokopal k tomu ze jsem nainstaloval MT4 sice jsem se trapil chvili s importem indikatoru ale dojem na me tento program opravdu udelal. Ta rychlost je fakt super :) (tu) u vt jsem kolikrat rodil nez to neco udelalo.
Sice to programovani vypada, ze to bude beh na dlouhou trat, ale nic neni zdarma a v trandingu trpeve ne.

Takze minimalne testing budu provadet v MT, a casem se ukaze kam me vitr zavane :)

BTW: jen tak pro zajimavost nezkousel jste nekdo backtesting systemu fxOverEasy?

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan:
Za ta slova o píli tě chválím a věřím, že s takovýmto přístupem to opravdu zvládneš. FxOverEasy jsem zkoušel testovat, mám k dispozici dvě varianty z internetu, ale žádná podle mě nefunguje, jedna mi dokonce zasekla počítač. Pokud máš lepší, mohl by ses podělit.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf:

Zatim nemam backtesting, FxOverSystem me vlastne donutil nainstalovat MT protoze indikator SHI channel neumeli programatori z VT prepsat. Ted jsem v praci ale vecer zkusim pohledat nejakej backtesting a pripadne ze bude zajimavej dam vedet, vcera jsem uz u toho usinal proto jsem zkusil variantu jestli to nekdo uz nehledal.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...