Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

zdraím všechny, měl bych dotaz. Jsou v pořádku vstupy do obchodů uvedených v příloze?? Myšleno v základní woodiho podobě. na woodieho stránkách tcbone ani jeden z counter obchodů nebral?? Dle měho vstupy splnovaly základní podmínky. Měl jsem pozmnat z charakteristiky trhu, že nevstupovat? Byla velká hloubka trhu?? každá rada vítána díky Radim

4214

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moger:

ZLR: špatné - pod -100
VT: 1. defakto nepřekročil horizontální čáru, 2. vzhledem k tomu, že to před tím nebylo ZLR tak bych o tom vůbec ani neuvažoval
MG: vůbec nevím co to je :-)
GH: dle mého pohledu velmi škaredý ghost - nebral bych určitě

Toť můj pohled na věc... Nebral bych z toho žádný obchod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano, podle woodieho pravidel je ZLR do 120, musi mit alespon 15 cci bodu a CZI musi mit po tri bary stejnou barvu, SW muze byt i zluty ... Jinak u toho MG vidim spis doubleheaded ghosta ale to levy rameno je strasne nepatrne...


co se tyce me, nema nekdo v JATesteru zbacktastovany prosinec 2006, a leden + unor 2007 na 5 min. TF?

pac v prosinci a lednu jsem se dostal se ZLR do minusu, vytahl to akorat GB a famir ...

je to samozdejme maly vzorek ale vic jsem zatim nestihl ...

hlavne obcas nevim, co mam delat. Povedlo se mi mit uz i 10 ztrat zasebou :P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moger, moj nazor na tie obchody
1. ZLR ok ak je do 120
2 VT , ak nakreslis HTBL tak bud je CCi pretate na 4 bare a vtedy mas red LSMA , alebo na 6 a vtedy je uhol velmi mali. Pamataj ze obchodujes momentum a preto chces vidiet momentum. Maly uhol=male momentum. Tiez 3 bar roundingu je obchodovatelna divergencia ktora by ta dala do trhu skor.
3. MG, prave rameno ma doble rameno co je zle
4,5. su hlavne strasne nesymetricke kde jedno rameno ma 5-6 barov a druhe 5-6. Ghost a MG su vizualne najtazsie obchodovatelne preto beriem iba mile, sumerne ghosty ktore triggeruju pod dobrym uhlom a tiez iba vtey ak nemam po ruke trend pattern. Posledny pattern mozes zobrat o 1 bar skor , kde je protitrendovu divergenciu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
nainstaloval jsem si AmirN v.5, bohuzel verzi 7 se mi nepodarilo najit. Pak jsem
si stahl knihovnu kiwissstuff.dll. Spustil jsem Sierru a nastavil analyzu na AmirNStudy5.
Vsechno vypada celkem jak ma, ale barvy na SideWinderu a Chopu se vubec nemeni. Maji
stale stejnou barvu. Byl bych rad, kdyby barvy byly stejne, jak jsou prezentovany v tutorialu
o Woodies CCI.

Snazil jsem se take najit knihovnu ftrader.dll, ale vypada to, ze tuhle knihovnu uz taky asi
neni mozne stahnout. Pokud nekdo vi, odkud stahnout prislusne soubory,
tak budu velice vdecny.

Muzete mi nekdo prosim s timto poradit?

Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ale pokud vim, tak o Woodies Built-in se tady nikdo nezminuje, ze by pouzival.
Zkousel jsem to a ty barvicky SW a Chopu mi nejak nesedi. Kdo jeste pouziva Woodies Built -in v Sierre?

Pouzivam nejnovejsi SierraChart a stahl jsem ze stranek Woodiesclub AmirNstuff-7 a k tomu kiwissstuff.dll a stale mi to nebezi. Porad ma problem s knihovnou kiwissstuff.dll. Snazim se najit nejakou diskuzi, kde by bylo
konecne rozumne popsano, jak vse nainstalovat, aby to bezelo.

Diky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusil jsem knihovnu kiwissstuf, ktera je na Wiki. Uz to nepise zdany error,ale mam problem se zobrazenim SW a Chop indikatoru. Maji stale stejnou barvu. Lze nejak nastavit, aby se byli barvy stejne jak je popsano v clanku http://www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/woodies-cci-2.html . Prikladam soubor, jak nyni vypada muj graf v SierraChart. Diky za trpelivost.

4224

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...