Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Na vlozenem odkazu www.genesisft.com/Support/WebClasses/Manuals.asp jsem bohuzel nic ohledne BEST Pro Trader nenasel. Ve foru na financnikovi
se uz nejakou dobu zkousim najit nejakou diskuzi, kde je popsano jak nastavit BEST Pro Trader,
abych mohl prehravat historicke data. A zatim bezvysledne. Zkousel jsem i WoodiesClub.
Kdyby bylo nejake zajimave video, jak vse nastavit, tak by to bylo super.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

jak nic nenašel? jsou tam manuály ke stažení. bohužel hned ten první má 70MB tak se mi to teď nechce stahovat ( mám to vytisknuté a smazané z disku), a myslim že ten první je ten co mám vytisknutý.
a přehrávání dat je pak ok - podle toho návodu. až se ti data stahnout na disk tak dáš snad replay a tam nastavíš rychlost přehrávání ale musíš ty data nejdřív stahnout a ty půjdou stahnout jen když bude semaforek zelený myslim.

myslim že ty soubory s koncovkou mnd tam asi nejdou. tohle demo už mi dávno nejede a tak už ho nemám na disku a nevim jakou koncovku mají jejich data po stažení.

papa a klidně zase napiš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bishop79:
prece sierra se neda cenove ani typove srovnavat s bestdirectem. Vzdyt stoji smesnych par korun mesicne...pokud chces zacit hodne na urovni, zacni se sierrou. Vrele doporucuji...slozitejsi programy stejne odvadeji zacatecniky od dulezitych veci a to sledovat jak se trh chova, rucne backtestovat a ziskat cit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

s řešením přehrávání dat zatim nevim co přesně bishop myslí. jinak já taky používala tohle demo protože začátečník neví jak jeho systém bude fungovat a jestli hned utrácet za sierru. (teda pár korun měsíčně ale proč nevyužít dostupná dema)
je fajn že to demo funguje aspoň měsíc - to při bohatém backtestu za měsíc ukáže výsledky sepsaného obchodního plánu :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bishop79 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Na vlozenem odkazu
> www.genesisft.com/Support/WebClasses/Manual
> s.asp jsem bohuzel nic ohledne BEST Pro Trader
> nenasel. Ve foru na financnikovi
> se uz nejakou dobu zkousim najit nejakou diskuzi,
> kde je popsano jak nastavit BEST Pro Trader,
> abych mohl prehravat historicke data. A zatim
> bezvysledne. Zkousel jsem i WoodiesClub.
> Kdyby bylo nejake zajimave video, jak vse
> nastavit, tak by to bylo super.


No genesis je taky tvurce programu TradeNavigator a ne Bestu . . .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Genesis je samostatna firma, pouze PGF ji k brokerskemu uctu reklamuje jako platformu a pri autradingu snadne propojeni s pfg uctem, to same u Interactive brokers i infinity brokers)a jak uz to tak byva renomovane firmy si svuj soft prejmenuji aby to vypadalo jako jejich platforma - Genesis tak nema o kupce nouzi, to je klasika...

murphy: best pro trader jsem zkousel a popravde nic moc....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mne u Genesisu nakrkly, kdyz jsem je pozadal o seznam brokeru podporujicich TN tak mi odpovedeli tohle:

"Unfortunately, Genesis is broker neutral and I am not allowed to send you a list of brokers."

Pritom TN je prolezlej reklamou na PFG az to neni hezky.


Jinak BestPro Trader mi neprisel zas tak spatnej. Samozrejmne s TN nebo TradeStation se to srovnavat neda . . .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o pomoc,začal jsem s papertradingem na simulátoru a používam sierru 205,ftrader SW CZI,mam nastavenej 3 min.TimeFrame,zkouším ER2.V reálném čase při obchodování se mi SideWinder zobrazuje pouze v červené barvě,když graf zavřu a znovu otevřu a podívam se zpět,tak od počátku obchodních hodin od 15:30 až po reálný čas jsou barvy na Side Winderu v obou barvách,jak v zelené,tak i v červené,ale v reálném čase jede SideWinder zase pouze v červené barvě,dokud graf zase nezavřu a znovu neotevřu,Chop zone by měl bejt v pořádku.
A ješte mam problém s počítadlem,obchodní hodiny mám nastavené od 15:30-22:15 časové pásmo +2,ale počítadlo mi přestane počítat přesně o dvě hodiny dříve,tzn. v 20:15 skončí odpočítávání.Jestli už někdo řešil něco podobného v diskuzi,tak se moc omlouvám,ale nikde jsem to nenašel.

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...