Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Danek:

Hezký den Richarde,AmirNStuff 7 jsem zkoušel už dříve,ale abych řekl pravdu,je to na mě až moc přeplácaný.Vím,že se dá spousta věcí poupravovat,ale i přesto bych rád zůstal u ftrader SW CZI,který mě naprosto vyhovuje a přišel tomu na kloub,proč se v reálu při papertradingu SideWinder zobrazuje pouze červeně.Někde v diskuzi jsem našel,že je potřeba změnit v nastavení SW hodnotu "Price increment(TickSize)" na hodnotu 0,1 u ER2,standardně je přednastavená hodnota 10,ale na 0,1 nejde přepsat,jde buď 0 a nebo 1 atd.,prostě pouze celá čísla.Kdyby věděl i někdo jiný,prosím poraďte.Děkuji.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JenaL

Díky za obrázky,mam to nastavené uplně stejně jako ty,takže vůbec nechápu,proč to nejede jak má.Přišel jsem na jinou věc.Zkusil jsem ještě včera v nastavení SideWinder odstranit a vložit tam SideWinder ze studii vlevo a světe div se,ono to fungovalo,je tam,ale jiné nastavení než bylo u SW v Ftraderu SW CZI,tak nevím jestli to bude ukazovat správně.Díval jsem se ještě v nastavení Woodies Built -It na nastaveni SW a je tam uplně to samé nastavení jako u SW,kterej jsem tam vložil.Takže to asi takhle zkombinuju a nebo zkusím Woodies Built -It a trošku ho poupravím.
Děkuji za pomoc a přeji hodně úspěchů.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tominotr

Jinak pokud by jsi chtěl přidávat nějakou součást ftreaderu, tak je možná lepší otevřít si pod Studies - AddCustomStudy, kde si můžeš toho ftradera rozbalit a přidat si jenom to co potřebuješ. Pod AddCustomStudy si můžeš taky přidat různé jinými uživateli vytvořené Study - třeba od Kiwiho a dalších - většinou tam jsou celkem užitečné vychytávky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den přeji,

Chtěl bych poprosit o pomoc,používam sierru 218,mam nastavenej ftrader SW CZI,testuju ER2 na 3 min Timeframe.Otvírací dobu trhu mám nastavenou od 15:30 do 22:15 a časovou zonu +2 pro ČR,ale počítadlo začíná počítat už o dvě hodiny dříve tj. v 13:30 a zároveň přestane počítat také o dvě hodiny dříve tj. v 20:15.Prošel jsem v nastavení co se dalo,ale na nic jsem nepřišel.Děkuji.

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já jsem teda v tomhle amatér ale nevim jestli je to opravdu sierrou.

já mám totiž data z scmagic a tam mi to ukazuje obchodní hodiny od 15hod do 22hod přibližně a pak mám data od jiného brookra a tam mi to ukrazuje obchodní hodiny od 13 do 20hod.

a koukala jsem že při otevření souboru s těmi daty ať s těmi nebo těmi tak vždy sierra má stejné nastavení časového posunu.

tak jsem si říkala že pro backtest to přehlídnu a budu backtestovat ty hodiny kdy je dobré volume a to je teda na těch posunutých datech od 13-20hod

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...