Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

To Stan
Myslím, že na to si časem dokážeš odpovědět sám. Jak založíš účet a zkusíš to s reálnými daty (věřím že v začátku pouze papertranding-:) ), tak postupně budeš zjišťovat co tobě dělá problémy. U každého je to jiné a nelze na to vzít jeden metr pro všechny. V podstatě bych jenom opisoval vše co kde kdy bylo napsáno o psychologii trandingu.
Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ano, uz tyden pres PFG Pro Trader obchoduju, zatim vyborny pocit. Nejlepsi je funkce Show Orders, kde si muzete posunovat SL a PT dle patternu - usetri to cas slozitym pocitanim a zadavi cisel. Taky je dobre obchodvat Volume, protoze candles se presne orezavaji na Vasi zadanou hodnotu. To se mi u Sierry ani u Trade Navigatoru nepodarilo. Napriklad pri Volume 2000 to udelalo nekdy 1950, nekdy pres 2500...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,

chtel bych se zeptat jak vystupovat z trhu v tomto pripade a za tohoto pravidla - vystoupit pri zpetnem prekroceni linky 100 / - 100

utvori se mi ZLR kolem oblasti 50. cci bodu .. pote udela hook smerem dolu a dale klesa pod ZL ... je dobre vystoupit pri prekroceni ZL? a nebo doufat, ze se trh obrati a pokud ne tak skoncim na svem SL?

dekuji...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vsn:
pravidlo výstupu +100/-100 je myšleto tak , že ZLR které vzniklo v oblasti +50 jde tvým směrem a přeleze hranici +100 a pokračuje stále UP. Pak se v oblasti nad +100(+200) začne otáčet a bary se zkracují , ale ty jsi stále v trhu až do té doby než bar CCI neuzavře zase pod hranici +100.

Doporučuji zásadně ... nedoufat, že se něco obrátí... ,ale reagovat.
Jestliže se utvoří ZLR UP , ty vsoupíš UP a CCI jde proti a do konce uzavření baru se neobrátí tvým směrem a jde vyloženě stále proti tobě doporučuji jednoznačně uzavřít pozici.
Možná se někdy obrátí u 2 nebo 3 baru do tvého směru a SL tě podrží, ale dle mého backtestu i live zkušeností v drtivé většině by jsi skončil se ztrátou. CCI je momentum indikátor a jestliže tam momentum není , tak raději pryč odtamtud.
ZL ještě působí jako hlavní S/R úroveň a v drtivé většině se trh po překročení ZL rozjede nebo alespoň škubne tím
směrem, kterým přelezlo ZL (... tj. většinou opačným, než ty doufáš..).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kukus Napsal: diky, nicmene vcera pri backtestu pri testovani poslednich 14 dni prosince mi to vychazelo o dost lip ukoncovat pozici az po prelezeni ZL ... v jednoho dne jsem mel 3 zlr ktere selhaly a s cekanim na prelezeni ZL jsem mel profit 475$ takze mi pak ten mesic vysel lip ... je to jen 14 dni, budu zadavat dal dvoje exity do JA Testeru a uvidim co to provede na trosku vetsim vzorku dat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vsn

já to řeším tak, že pokud se CCI obrátí proti mě,ale nevytvoří divergenci, v pozici zůstávám. Pokud však vytvoří CCi a cenový graf divergenci, vystupuji s pozice. Velmi se mi to osvědčilo. Dokonce permanentně sleduji YM, a pokud se tam vytvoří divergence a YM je v souladu s ER2, potom vystupuji také.
Ještě k výstupům : záleží určitě na přístupu, ale zajímavé je, že v backtestu mi vychází lépe u ZLR výstup na hook, nebo na +3, než při zpětném překřížení. Spíš bych to ale přisuzovala nedostatečným zkušenostem kdy vystoupit jedním a kdy druhým způsobem

Veronika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,chci se zeptat zkušenějších ohledně nastavení WCCI.Zajímalo by mně jestli při becktestování přes BRACKET TRADER přímo když si přehrávám graf podle zvolené rychlosti jestli se mi má odpočítávat čas zbývající do vykreslení další úsečky nebo ne.Podle obchodního plánu chci vstupovat na CLOSE úsečky ale když backtestuji tak vůbec nevím za jak dlouho bude CLOSE,akorát vidím,když naběhne další bar.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...