Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Jde pouzivat i obe:) da se to zkombinovat, ja pouzivam built in, ale mam ji predelanou a danou dohromady s Ftrader kvuli odpocivavani a watchdog kvuli kontrole prijmu dat...studies v sierre jsou hrozne moc flexibilni, da se toho pulka vypnout a druha predelat a vznikne uplne neco napohled jineho..treba vubec nepouzivam lsma a SW ani CHopzone ani pocitani baru nad nulou a i jinou periodu cci...na to ktera studie asi neexistuje odpoved, zalezi ktera ti vyhovuje, ja mam rad jednoduchej graf, takze jsem amira hned po nainstalovani jednoznacne zavrhl...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

jenaL: SW a Chop Zone pouzivam a nechavam si na monitoru jak Buil in tak Ftrader a pak si ve vlakne jeste chci vyhledat Amira jak ho stahnout a rozchodit. Ten rozdil SW na Buil in a Ftrader jsem zaregistroval a mas pravdu ze v nekterych okamzicich ukazuje rozdilne. Obchoduji ER2 a DAX a na obou trzich nekday ukazuje rozdilne barvy. Chop Zone na DAXu dokonce ukazuje stabilne jen modrou a hnedou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fenix:
jeste jedna vec a to ta, ze si to muzes hodit do jednoho pole...vypnout ftrader SW a CZI a misto toho tam nasazet SW a CZI z built in... pokud to nechces jako tecky(ja to tak osobne nemel rad), tak si to predelej misto point na dash-ale ne line!

Jinde v diskuzi jsem se zminil ohledne CHZ a SW a pouzil jsem slovo "inteligentni" v urcitem spojeni, to bylo mysleno trochu jinak abych neurazil velikou skupinu lidi ktera to pouziva...

good luck!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...