Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

už si připadám jako blbec, snažím se nastavit WCCI do Sierry, už na tom sedím skoro celý den, ftrader.dll již sehnat asi nejde, tak jsem zkoušel variantu Amir, postupoval jsem podle návodu na Wiki, ale pořád mi to nejde, sice už bez varovného okna, ale stejně vzhled sierry není woodiovský, už si nevím rady co dal :( ftrader.dll jsem hledal všude možně, ale nikde není, proto jsem se chtěl zeptat jestli by nebyl někdo tak moc hodný a neposlal ho, předem mockrát děkuji.

S pozdravem

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Remarque:

Hezký večer Martine,napište mi e-mail a ftrader.dll vám pošlu,ale mužete si klidně upravit Woodies built-in,kterej je součásti sierry a najdete ho v analyze,je to v podstatě to samé akorát si to musíte poupravovat.Po upravě to vypadá uplně stejně jako ftrader sw czi,jedině co tam chybí je počítadlo na odpočítavání času.


Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn, Tominotr:

Děkuji vám pánové za to, že jste nápomocní. Odkaz na ftrader.dll jsem použil, nainstaloval, vyhlásilo mi to chybu - wiki, tu jsem napravil, ale opět klasické zobrazení wcci se zeleným pozadím to není, indikátor je s chybama, nelze z něj číst. Uvažoval jsem, že je to možná tím, že mám zatím časově omezenou verzi (12-dni free). Jestli to nepujde zůstanu u zobrazení built-in jak jste mi Tomáši navrhoval. Ale ještě bych vás poprosil o zaslání vašeho ftraderu.dll na email. Můj e-mail je m_moravec@centrum.cz (omlouvám se za zveřejnění adresy, ale jiná možnost nebyla) Děkuji předem za zaslání.

S pozdravem
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn >> Myslel jsem, že zelené pozadí, které bývá na screenshotech naskočí hned po aplikování ftradera.dll + kiwi do Sierry. Dopustil jsem se školácké chyby, indikátor CCI se mi zdál divný, bylo to tím že křivka CCI byla rovněž černá, totožná s pozadím. Background jsem změnil na zelenou a vše je v naprostém pořádku. Ještě jednou vám moc děkuji za podání pomocné ruky :) S pozdravem

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lidičky potřebuju pomoooct. už dva dny dělám papertrading ale nějak jsem si toho SW v sieře nevšimla ( teda na bracket traderu jsem měla SIM a dnes jsem to přepla na LIVE).

a stalo se mi to co tady popisujete SW je červený a při zpětném otevření grafu je správně barevný jak má.

JenaL tady něco radil jak to vyřešit ale já jsem to nepochopila.

ve studii frader je přece nastavení WCCI tak přece nemůžu všechno odstranit?

a pak ještě tady někdo radil že hodnotu v SW u LSMA tak tu 25 smazal ale mě smazat nejde stále tam zůstává :o(((


plosím plosím jsem z toho zoufalá neboť sama nejsem technický typ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veroniko: mohlo by to byt tim, ze v Siere otvirate jiny nazev soboru (teda pokud data nacitate v BT a pak v siere otevirate ten sobor ktery BT vytvori (BTPD.mnd)


pokud pouzivate Amira na zobrazovani wcci tak otevrete amirNStuff.ini (v poznamkovem bloku) a dopiste tam BTPB=10,1 - pro ER2
u FTraderu by mel byt takovyhle ini taky nekde ...

mohlo by to pomoct ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...