Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

prosím tykat!! vykání je neosobní a tady si přece pomáháme :o))
mám toho spoustu odbacketestováno tak dá se říct že papertraduju a sem tam si kliknu - tak po 3 dnech 3 ztrátové obchody ale naštěstí jen kvůli tomu že jsem se strašně bála a utáhla si stop loss a vyhodilo mě to a když už jsem nebyla v obchodě tak se to samozřejmě rozjelo.
svému systému věřím ale ještě tak věřit sobě :oD, alespoň se zvládám v tom že se neunáhluju a neporušuju systém - ohledně vstupů :o)

a ty už obchoduješ jak dlouho? jestli se můžu zeptat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veronika22:

Já jsem momentálně ve stádiu papertradingu,backtestoval jsem necelej rok,ale stejně to pořád kombinuju dohromady.Ke konci roku bych si chtěl otevřít účet a pak se uvidí.Nikam nespěchám a myslím si,že je pořád se co učit.Z toho nepovedeného začátku si nic nedělej,tím si projdem určitě všichni a navíc chybama se člověk učí a jak už tady bylo mnohokrát řečeno,ztráty jsou nedílnou součástí tradingu a je na každém,aby se s tím po té psychické stránce popral sám.Někdo to holt zvládá lépe,někdo hůře.
Jak dlouho jsi backtestovala ty,než jsi začala s papertradingem?

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veronika22 Napsal:
-------------------------------------------------------
> já si to taky vychytala dle svého a beru zlr do
> 150 ale koukám přitom na price graf a SW a TCCI.



je pravda, že já jsem bral ZLR jen když svítily všechny podpůrné indikátory, SW, LSMA, chop-indikator. Ale ještě zkusím rozdělit výsledek CCI od 100-150 a 150-200, uvidím...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veronika22:
Vidim ze jestli mas system kteremu veris a za tim je jiste hodne prace a to ze neveris sama sobe je dalsi dilci krok ktery je potreba udelat...urcite doporucuji precist Disciplined trader, nebo pokud nevladnes anglictinou aspon psychologii obchodovani co vysla tu jako ebook. To by te mohlo urcitym zpusobem navest, kde a jak chyby odstarenit! Preji hodne stesti!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenaL jo psychologii z finančníka už mám přečtenou 2x, kiysakiho taky a teď čtu myšlením k bohatství musim říct že se z toho člověk velmi poučí a furt si říkám nějaký poučky ale když vidim v trhu dobrý pattern tak mi začne bušit srdce ale den ode dne je to lepší. malý krůčky co člověk dělá jsou vidět.
no moooc se snažim abych to dokázala tak to snad zvládnu. zase dám vědět :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomáši já backtestovala půl roku a projela jsem asi 2 roky nazpět a udělala zhruba 1200 obchodů a systém ten základní jsem doplňovala a vylepšovala 5x, teď mám už šestou verzi toho základního - propracovanou do detailů ale jak koukám v reálu to strašně pomáhá mít toho tolik nazkoušeno ale stejně v tom člověk plave ( možná tak prvních pár desítek obchodů).
takže mooooc držim palce! a jak vycházejí výsledky - uspokojivě?? :o))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veroniko,

skvela prace, jsem na vas hrdy :-) Tolik backtestu vam velmi pomuze a velmi pozitivne se vam vrati. Drobne upravy na systemu nejdou nic zvlastniho, kdyz backtestuji, take je neustale delam. Ted to chce jeste zlomit to v zacatcich realu, coz je otazka prvnich par desitek obchodu, pokud vydrzite. Dulezite je verit si a mit stale stejnou duveru ve svuj system. A radeji pocitat s tim, ze prvnich par zivych obchodu bude ztratovych :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...