Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Veronika22

Veroniko,ja jsem backtestoval rok 2006 a 2007 na ER2,s kterým bych chtěl určitě začít a teď backtestuju evropskej DAX,na kterej bych se chtěl pozdejc,pokud se bude aspoň trošku dařit na ER2 přeorientovat(připadá mi hodně zajímavej a navíc se dá obchodovat prakticky celej den-otvírací doba 8-22hod.),ale to je zatím opravdu jenom taková moje představa.Obchodní plán mám opravdu jednoduchej a obchoduju pouze jeden pattern a výsledky mám zatím taky docela solidní,žádnej měsíc jsem neskončil v mínusu a to je pro mě momentálně nejdůležitější.Další dva patterny zatím spíš nakoukávam,ale neobchoduju.
Takže držím palce,přeji hodně úspěchů a konečně taky nějakej ten ziskovej obchod. :-)

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Corporate:

po otevření Amira tam najdete 8 souborů,2 soubory a to AmirNstuff.dll AmirNstuff.ini vložíte do složky sierra,kterou najdete v počítači na C:,kde máte sierru nainstalovanou a zbytek těch 6 souborů vložíte do složky data,která je už součástí složky sierra.No snad jsem to vysvětlil srozumitelně. :-)

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to:Petr

kdyby na tohle existovala jednoduchá odpověď, nebo třeba vzoreček, to by byla paráda!!!!Pro mě osobně je to jedna z nejzásadnějších otázek. Na to si musíte najít odpověď sám. Můžu Vás ale uklidnit, že až ji najdete, bude to pro Vás podstatný krok dopředu.

Veronika

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...