Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

někuju moc za radu ale amir nepoužívám neboť frader mi doteď chodil krásně a WCCI se mi moc líbilo pro moji orientaci.

tak pokud by to nešlo jinak tak bych to zkusila s amirem.....

můžu se zeptat jak mám smazat tu 25 v tom nastavení SW neboť já ji smažu dám OK a pak Apply a nachvíli se mi SW ukáže zelený a hned zase zpět červeně a když vlezu zpět do nastavení je tam opět 25 - no dá se to vůbec nějak smazat?
protože pak by to snad fungovalo :o(
už jsem měla radost že začnu reálně a zase se musí něco posr...... :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

a ještě se chci zeptat na tu větu co jste minpsal - teda pokud data nacitate v BT a pak v siere otevirate ten sobor ktery BT vytvori (BTPD.mnd)

tohle fakt asi nedělám..... otevřu platformu, pak sierru a pak bracket tr a vždy se mě to ptá jestli to chci napojit. v sieře otevírám ER2 prosincový kontrakt s koncovkou scid

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veronika22:

Hezký den Veroniko,


řešil jsem ten samý problém jako vy a vyřešil jsem to tímto způsobem,buď si upravte analýzu Woodies Built-In,která je součásti sierry,po úpravě to vypadá úplně stejně jako ftrader SW CZI,akorát je tam potřeba přidat počítadlo na odpočet času ze studie ftrader a to tímto způsobem.Ve studii Woodies Built-In dáte F6 a zmáčknete add custom study,kliknete na ftrader.dll a přidáte main.Další způsob je ten,že ve studii ftrader SW CZI odstranite SW a to,že dáte F6,kliknete na 7:SideWinder a dáte Remove,tak ho odstraníte a potom vlevo,kde jsou další studie si najdete SideWinder a kliknete na add,s tímto SideWindrem už by to mělo bez problému fungovat.Pokud se vám nedaří něco uložit,jak píšete je potřeba kliknout na save all.Snad jsem vám to vysvětlil tak,že to pochopíte.Mějte se hezky. :-)

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mooc díky za rady!!

já jsem ten wodie build in ještě v sieře nehledala je to v těch studyes?

pokusím se večer o tu lehčí variantu že bych odstranila SideWinder a pak ho našla ve study a přidala.

no a stím uložením nastavení SW si fakt nevim rady. tlačítko Save all používám a tady nic a to číslo 25 nejde a nejde smazat. :o(

já pak napíšu jestli se podařilo či ne .....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veronika22:

Woodies Built-In naleznete v analyze,kde máte uloženej i ftrader SW CZI,kdyz si s tím trošku pohrajete tak nepoznáte žádnej rozdíl od ftrader SW CZI.Je potřeba udělat ještě jednu věc po přidání SideWinderu a to,že v nastavení SideWinderu změníte hodnotu Price increment(Tick size) pokud papertradujete ER2 na hodnotu 0.1
Tak snad to zvládnete.

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak už vim proč mi nejde smazat to nastavení u SW, nebot se mi najednou LSMA ukázovalo s puntíkama a né jako čára.

tak jsem vlezla do nastavení lsma a tam je teda point a při změně na line zmáčknu OK, pak Save all a pak aplly a ok a v grafu to nejde změnit
( dost často jsem to měnívala tak vim že mi to fungovalo)

i když je sierra odpojená tak to taky nejde.

wodie built in zkusim teda až zítra. v podstatě bych mohla změnit to číslo u SW v nastavení pokud bych se k tomu mohla dostat.

připadá mi to jak nějaké zamčené nastavení - ani tečky či čáru si nemůžu nastavit

nevíte kdokoliv co s tím???? někde mám asi něco zaškrtlého nebo blbě nastavenýho :o((((

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám zajímavé výsledky backtestu. Všude se píše, že nejlepší je brát ZLR do úrovně CCI +100/-100 ale můj backtest ukazuje něco jiného:

backtestoval jsem cca 200 obchodů na ER2, 3 min. konkrétně tři měsíce, duben, květen, červen, 2007, vstup byl na ZLR, výstup vždy na hook, do poznámky jsem si zapisoval kdy jsem vstupoval na ZLR do +100/-100 a kdy na ZLR v rozsahu od +100/-100 do +200/-200. Nad 200 už jsem nevstupoval. Potom jsem udělal součet odděleně:

ZLR do +100/-100 +220 USD
ZLR nad +100/-100 +3350 USD

Má pro to někdo vysvětlení? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Miles,

pokud máš takové výsledky a pokud je budeš mít i za delší období než 3 měsíce (je možné, že v delším čas. úseku to bude vycházet úplně jinak) tak neni nic jednodušího než je uvést do praxe. Toto je příklad toho, že nic neni na 100%. Někde se píše brát ZLR do +100/-100, někde do +120/-120...
Jsi příkladem toho, že si každý musí najít svůj způsob a fungovat může opravdu všechno. Každopádně přeji mnoho úspěchů. Doufám, že se podělíš o další výsledky.

S pozdravem Richard


Link to comment
Sdílet pomocí služby

já si to taky vychytala dle svého a beru zlr do 150 ale koukám přitom na price graf a SW a TCCI. takže hodně podmínek ale pak docela veliká úspěšnost. tak proč ne.....

každý musí obchodovat dle svého neboť každý je originál a v munálu jsou jen doporučení a každý si musí zbacktestovat to co se mu zdá že bude přinášet penízky.

jinak hodně štěstí !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Příjemný den přeji,
mám malý problém se studií Amir a s ní souvisejíci kiwisstuf.dll, vše jsem nainstaloval tak, jak je to tu už několikrát popsáno (popř. na woodieho fóru). studii amir...dll a kiwi...dll jsem dal do adresáře Sierra, ostatní do data... bohužel, po spuštění amira v Analysis se mi zobrazí tento log:

Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 998 on first attempt, 126 on second attempt. 2007-10-10 14:32:45

... absolutně netuším, o co jde... nicméně se mi určitá studie pod grafem zobrazí... bohužel bez zobrazení modrých a červených svislých linek určující trend. Kdyby někdo věděl, co s tím, prosím o radu.

děkuji...
mikeeY

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...