Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravim vsechny obchodniky at uz teoreticke nebo prakticke.
Chtel bych se zeptat,zda nekdo pouziva k WOODIES CCI platfomu TRADE NAVIGATOM od firmy GENESIS a PFG jako brokera ?
Procetl jsem cele forum (diky za to)a prevazne jsem nasel kombinaci SIERA CHARTS a IB.
Je v tehle kombinaci nejaky rozdil?
Zatim trejduji WOODIES CCI pouze v demo verzi a tak se radsi zeptam na nazory zkusenych nez se pustim do"ostreho"uctu.
DIKY a hodne dobrych obchodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to EVERAGES:

Nevím sice, jestli jsem já ten "zkuseny", ale myslím, že odpověď by jsi mohl najít v linku na PFG tady:

www.financnik.cz/forum/read.php?4,49984

samotný link na Trade navigator a PFG je pak tady:

www.financnik.cz/forum/read.php?22,82210,page=1

a něco je i tady:

www.financnik.cz/forum/read.php?22,67073,page=1

A možná by jsi toho našel i více. Jinak jestli se ptáš na rozdíl v uvedených kombinacích, tak když jsem se kdysi o PFG zajímal já, tak mě osobně odradil jeden pro mě do začátku ne nepodstatný rozdíl, a tím byla - pokud se nepletu -několikanásobně vyšší cena první kombinace, oproti kombinaci druhé.
Jinak dle mého názoru, konkrétně pro WCCI lepší kombinaci, než tebou ty dvě uvedené, najdeš tady:
www.financnik.cz/forum/read.php?4,88155,page=1,
ale je to samozřejmě věc názoru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Traders Jsem na Financniku novackem ,kdybych byval vedel ze neco podobneho existuje byl by muj pohyb v tradingu mnohem jednoduzsi,ikdyz alespon jsem si tim vsim prosel ... Neco o me,tradingu se venuji cca 5,5 roku,vyzkousel jsem mnoho systemu ,provaril jako temer kazdy novacek svuj prvni ucet. Ale proc jsem se rozhodl prispet zde na tomto foru nejakym tim moudrem? Momontalne se zotavuji z tezke autonehody tak na cteni mam opravdu hodne casu a nedalo me to nesesmolit nekolik vet a tipu ktere snad nekomu pomohou. predevsim obdivuji tvurce tohoto webu,dnes je zacatek obchodovani mnohem snazsi nez v mych zacatcich, jednak dolar neni 40kc ale 16kc a jednak je na tomto webu obrovske mnozstvi informaci,ktere dokazi zvlast zacatecnikovi v mnohem pomoci. Predne muj postoj k Tradingu je v nekolika pristupech jiny ale to neznamena ze je to ten pravy ,jiste kazdy casem zjisti ze 100 lidi = 100 ruznych pristupu a pohledu na danou vec. Nikdy jsem neprovadel backtesting a uz vubec ne testovani na demo uctech,jednak tenkrat ta moznost nebyla a jednak si nemyslim ze je to k necemu dobre. Ja zacal na live ,hned jsem vlitnul do plneho nasazeni a verte ze to jedine otestuje Vas system a psychiku,rozdil mezi live a demo je tak propastny ze z nej clovek snad ani nevymackne zadne pozitivum,trhy se neustale vyvijeji ,to co platilo v roce 2006 nebude platit v roce 2008,dnes je moznost testovani na live s minikontrakty napr. forech a 0,1l to jedine je to prave na otestovani strategie a systemu vcetne psychiky. Nikomu tento nazor samozrejme nevnucuji ,kazdy sme jiny a kazdemu sedi neco jineho. Osobne obchoduji 4 systemy , jeden z nich je prave wCCi , v priloze zasilam scrren jak ho obchoduji ja ,jako indikator na omezeni chopu pouzivam macd s parametry 7,34,5 kdy beru signaly jen pokud se bary motaji okolo hodnot 30 a vice,dalsi zmenu mam v nastaveni CCI a to na hodnotu 28 ,patterny obchoduji jen zrl ,famir a GB ,pricemz si stale pomaham zakreslovanim linek ,pro nekoho chaoticke ale da se v tom najit system. V cenovem grafu jen pro doplneni ADXMA indikator ,tusim ze autor je SID + EMA 14 a 55 pro urceni hlavniho trendu. Malym pomocnikem je i Sidewinder ikdyz vse podstatne me ukaze MACD Bezne tento system obchoduji s 5-8 kontrakty. Vetsinou vsak obchoduji opce a pozicne zlato a ropu. Kolem a kolem co jsem tim vsim chtel ric ?? Ze nejlepsi testovani je zacit live ,nic jineho Vam neukaze jak na tom jste a jaky je Vas obchodnio system a hlavne jak reaguje Vase hlava. ps. jedna se pouze o muj vlastni pohled a pristup na Tradind ,nikoho tim nechci poburit a ovlivnit Happy Trading all

5227

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dekuji Ouklende.

Tvoje odkazi jsou vycerpavajici.Nejak jsem prehlid na FINANCNIKU vyhledavani,ale diky tvojim odkazum a mnohym prispevkum jsem objevil mnoho k cemu jsem se predtim nedostal.
No jinak jsem podle prispevku daval veci dohromady a posunulo mi to obzor o jednu pricku vis.
Sice jsem celou noc nespal jak jsem vse hltal a dnes si rekl,ze pocitac nezapnu,ale zase" u toho sedim" a ctu prispevky a nastaveni.Trading je opravdu dlouha cesta a nelze nic uspechat.
TAKZE JESTE JEDNOU DIKY.

everages

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jkrtrader:
dobry den v prvom rade by som sa chcel podakovat za podelenie sa o cene skusenosti. vas system ma zaujal a mam na vas niekolko otazok:
1.aky typ grafov pouzivate pre intradenne obchodovanie?
2.aku hodnute ste zmenili v wcci na 28?cci lebgth?
3.comu konkretne si pomahas tymi rendovymi ciarami
4 k comu presne sluzi ADXMA indikator respektive k comu ho pouzivate vy.

za odpovede vopred dakujem
p.s: vas prispevok je pre mna velmi inspirativny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim

1. WCCi obchoduju zasadne indexy a to S&P 500,Dow Jones,Gold a DAX ,svete div se ER2 ne,nesedi me
2. CCI periodu 14 na 28 ,dava me tak daleko lepsi vysledky ,stejne tak zmena MACD 7,34,5
3. moje zakreslovani trendovych car je tak trochou ojedinele ,nicmene pri blizsim zkoumani zjistite ze se snazim jimi filtrovat zrl,jde o jednotlive propojovani ruznych anomalii postupne po kazde usecce
4. ADXMA je pro me vyborny indikator,ktery me necha v trendu co nejdele ,pomaha me z vystupy ,jelikoz zasadne nevystupuji na zaklade CCI hook ale az pri protnuti 100/-100


Link to comment
Sdílet pomocí služby

a este jedna otazka mozno trochu hlupa ale s macd som nikdy nepracoval, som totizto ostro zamerany na wcci, mam otazky to su vlastne tri grafy resp tie tri hodnoty co si napisal, ty tam mas na screenshote dve, a inac z ktoreho vychadzas? Ja pouzivam sierru a ked som si nahodil macd a nastavil si tie hodnoty...viz obrazok..tak tie hodnoty sa pohybovali radovo v jednotkach....kdo mi vie poradit preco?dakujem

5228

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...