Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to petto:

Co ti na tom nastavení nefunguje? MACD sice nepoužívám, ale jde to normálně nastavit, jak psal jkrtrader. Podle tvého screenu máš ty hodnoty 7,34,5 nastavený dobře. Akorát si pohrej v záložce "Subgraphs" s bližším nastavením a výběrem, jak chceš, aby se ti jednotlivá hodnota zobrazovala (Line, Bar atd.)

jkrtrader:

Jakým způsobem obchodujete více kontraktů? Vstupy a výstupy všechny současně, nebo vstupujete či vystupujete postupně podle nějakého klíče? Mimochodem máte zajímavý přístup k tradingu. Naučit se plavat tím, že člověk skočí do vody, bez předchozí zkoušky základních temp na suchu, by někomu mohlo přijít jako sebevražda. :)

Jinak přeji brzké zotavení ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petto:
aha. už asi vím o co ti jde. o hodnotu MACD zobrazovanou vpravo na svislé stupnici. zobracování té hodnoty se nastavuje v "Value Format", ale mám pocit, že ty desítky tam nastavit nepůjdou. domnívám se ale, že na samotné MACD to nemá vliv, je to jen způsob jeho zobrazování. zkus to a možná zjistíš, že nemusíš brát signály nad +30, ale např nad +0,30. je to jen jinak zobrazená hodnota.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ouklend

Vetsinou vstupuji naraz z 5-8 kontrakty zalezi na citu a vykresleni patternu ,bud pote vystupuji s polovinou na hook a se zbytkem cekam na protnuti 100/-100 nebo vystupuji se vsemy az na protnuti 100/-100

T.M

Obecne ze sve zkusenosti nedoporucuji nechavat pozice prez noc nekdy se to sice vyplati ale vetsinou nasleduje v otevreni trhu nepredvidany skok

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poslední dobou se začíná objevovat čím dál více překvapujících zpráv z navzájem nezávislých zdrojů o Woodiem a jeho stránkách. Protože si myslím, že za objektivním názorem je nutné dívat se na věc z více úhlů a že výpovědní hodnota mnohých příspěvků "z té druhé strany" není zanedbatelná vzhledem k lidem jež je publikovali (někteří dlouhodobější moderátoři atd.), dávám sem na ně odkazy.
tradersparadise.blogspot.com řada zajímavých článků, doporučuju přečíst
mplayoptions.com/cci-monkeys.html
tuckerreport.com/articles/magic-indicator/ další hodně zajímavý článek,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jestli mohu - pokud by mohl nekdo/kazdy napsat prispevek zdali traduje woodyho LIVE nebo partrading, jake trhy a sjakym vysledkem atp.B6:B43


BID

wodiho zkousim papertradovat poslednich 13 mesicu a kdyz se podivam pravde do oci tak mi moc profitu neprinesl.
zacinal jem na emini: sap, er2, nq, ym, euro, gold, pak jsem to osekal jen YM, ER2 a prilezitostne gold a eur, drive jsem pouzival 5min grafy ted pouzivam volume pro YM 1050 pro er2 1800 pro gold 100 pro euro 1000 po teto zmene jsem zaregistroval trochu lepsi vysledky:

P/L

17.3 pondeli -747
18.3 utery 1022
19.3 streda 706
20.3 ctvrtek -291


24.3 pondeli 435
25.3 utery -153

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtel bych se s Vama podelit o vysledku backtestu za obdobi 15 mesicu zari 06 - srpen 07. Momentalne jsem ve fazi 2 :), kdy hledam co maji ztratove obchody spolecneho. Celkem jsem zklamany z protitrendovych divergenci, obchodovat od 15h do 23h se zda byt taky zbytecne. (WCCI s 5 paterrny, ER2,TF=3min, SL=120, PT=580, posun SL na B/E pri 180.) P.S.: Rad si vyslechnu jakykoliv komentar. (tu)

5243

5244

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
mel bych jednu otazku.....snazim se kazdy den v ramci moznosti sledovat Woodies zive vysilani.
Obchoduji na nem ctyri trhy:ER1,NQ1,GC3 a YM-20806.Prvni 3 trhy se mi podarilo nastavit a souhlasi mi presne s zivim vysilanim(15 tick breakout bars). Docetl jsem se s chatu,ze YM maji nastaveny na 25 tick,ale po zadani tehle hodnoty mi to vzdy kresli jine graf nez je vysilani.Asi mam jiny postup v nastaveni.Mohl by mi nekdo prosim napsat postup pro nastaveni YM trhu.Dekuji moc.
uspesne obchody...
EVERAGES

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to EVERAGES

zkus se podivat na svoje a jejich casove nastaveni..mel jsem podobny problem..nekdy maji 9:30-16:00 or 9:30-15:30 nebo 16:15 nebo i jinak..zeptej se moderatora jake je jeho nastaveni.. kazdy moderator je ma trochu jinak..protoze neobchoduje vse live..srovnej si to s nema a grafy bys mel mit stejne jako ve vysilani..pozdeji si je stejne nastavis podle sebe a ne podle moderatoru..
t.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

George2 !
- Bereš všechny signály 5034 i když k protnutí svíčky s 34EMA došlo třeba o 2-3 intervaly dříve než k protnutí CCI50 se ZL, nebo jen když dojde k protnutí současně?
- Jak se díváš na situace, kdy v okamžiku např. Long signálu je již CCI14 vysoko nad úrovní 100? Máš otestované jestli v tomto případě již nehrozí další pullback?
- U ZLR bereš vše co příjde, nebo jen 1. pullback (1.ZLR) po signálu 5034?
- Bereš u signálu 5014 rovněž do úvahy TCCI, nebo jen u ZLR?
Díky za info. tento systém je více než zajímavý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Břonda

- pattern 5034 beru za platný i pokud svíčka protla EMA34 max 2 intervaly dříve než CCI50 ZL.
- co se týče hodnoty CCI14 víc mě při vstupu zajíma velikost od High to Low svíčky.
- pattern ZLR filtruju pomocí TCCI. Již dříve jsem psal a vkládal obr. pokud má při vstupu TCCI větší hodnotu než CCI tak nevstupuju. Taky neberu ZLR pokud jde proti EMA204. Vstupuju i na několik ZLR za sebou.
- TCCI používám pouze u ZLR. U patternu 5014 při vstupu musí být hodnota CCI mezi 10 a 50. Jinak nevstupuju.


" What is more important - being right or making money ? "

Link to comment
Sdílet pomocí služby

George 2!
Díky za info. Mám zatím natestováno, že u pokud u signálu 5034 je CCI14 příliš vysoko, je jeho spolehlivost nižší, zvláště pokud jde jen o menší pohyby. Pokud bych ale tyto signály vyloučil, utekly by některé hezké trendy. Chce to ještě větší statistiku. Potíže mi činí signály, kdy se CCI(50) rozkmitá kolem nuly. Tedy. kdy nejde o začátek nového trendu, ale chopu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...