Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Tomi--,
nevím jestli dobře chápu výsledky, ale pokud jsou např tyto hodnoty

*****
s filtrem LSMA 448 obchodů (hodnoty SL a PT jsou pořád stejné jen je už nebudu opisovat)
6800
7350
6000
9100
7050
*****

vždy skutečně celkový profit za 448 obchodu na nastavení PT/SL, tak si vypočítej průměrný obchod a od toho odečti komise a skluz, jak píše PET a uvidíš, jaké jsou výsledky


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 4 týdny později...

staleemail: sám to nepoužíám, ale v archivu jsem FTtrader našel..je tam i "kiwi", které je tuším taky potřeba k woodiemu.. postup: dát uložit jako..v roletce vybrat "všechny soubory"..umazat ".jpg" nebo přidat ".zip"...nebo stáhnout jako obrázek a přejmenovat v total comanderu např. (to by mělo taky fungovat).. majkll

12782

Link to comment
Sdílet pomocí služby

staleemail:

co s tím nevím, protože sem to nikdy nepoužil, ale poradím jinak - začněte si zvykat pracovat samostatně, učit se hledat a zkoušet na vlastní pěst...nikdo vás bez urážky nebude vodit za ručičku a dávat vám vše na stříbrném podnose, nikdo vám nebude sedět za zády a říkat vám, co právě teď dál..

návody, co s fttraderem tady určitě ve vlákně či fóru někde sou, jen hledat, případně googlovat...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 staleemail :

Bud si z nas delas tak trochu legraci, a nebo je jeste jedna varianta... za ti je okolo 12-15 let. Takze si prosim te jeste jednou precti co psal majkll a podle toho se zkus ridit. Abys nerekl, tak jednu radu ti dam... Napis do google vyhledavace slovo ftrader. Jako prvni ti vyjede odkaz zpatky sem na financnika, kde mas vsechno podrobne popsano. (Tohle by ale napadlo i toho myho mladsiho - dvanactiletyho...) Jestli ti to i tak nepomuze, tak ten soubor smaz. Nebudes ho nikdy potrebovat.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tohle mám v archivu z dřívějška, je to několik informací z fóra pohromadě pro instalaci woodie studie do Sierry..ale jak říkám, je to pouze z fóra a řekl bych, že možná jen z wiki a tohohle vlákna, takže problém to najít pár minut..tohle by už mělo definitivně pomoct..víc už nejde udělat..

[bold] Instalace studie WoodiesCCI do Sierra Chart: [/bold]
- V Custom study - ftrader_SW_CZI se podařilo odhalit nekompatibilitu s českou verzí Windows XP (SP2). Pokud objevuje nápis “Error loading custom study DLL: kiwissstuff”, stáhněte si novou dll, přejmenujte a přepište původní ve složce SierraChart. Zde je k dispozici verze vytvořená v jiném programovacím nástroji, která již bez problémů funguje. www.sierrachart.com/discus/messages/2/kiwissstuff-8392.dll

- Pokud selhal předchozí postup zkuste následující. Nahrajte poslední verzi Sierry (testováno na č.79 a 81 - JUN 06). Nahrajte do adresáře Sierry studii ftrader (testováno na verzi 3.19, pozor verze ftrader 3.21 je určená jen pro Sierru verzie 82 a vyšší! Takže pokud máte Sierru v. 81 a nižší použijte ftrader 3.19!) Nahrajte do adresáře Sierry Custom studies. Nahrajte do adresáře Sierry dva následující soubory: kiwisstuff.dll (pozor je to ten co má pouze dvě s uprostřed) a sieranlm.dll z www.financnik.cz/forum/read.php?21,34242,46539#msg-46539 diskuzního fóra (v dolní polovině diskuze vloženo uživatelem Martinek). Otevřete Sierru a nějaký graf v Sieře. Nastavte analýzu ftrader_SW_CZI. Otevřete přes F6 Chart Studies a musíte upravit soubory č. 3, 4 a 5 v pravé polovině v oddílu Studies to Graph, a to následujícím způsobem: klikněte dvakrát na položku 3: Custom studies. Otevře se další okno a vlevo dole je okénko, ve kterém je “kiwissstuff”. Zde odeberte jedno “s” a dejte OK. Stejně postupujte u položky č. 4 a 5. Potom dejte celkové OK a mělo by vše fungovat. Znovu si otevřete přes F6 Chart Studies a vpravo dole stiskněte “Save all” a potvrďte. Nyní vám už při každém zadání studie ftrader naběhne správná varianta. Pozn. všimněte si, že se pole 3, 4 a 5 přejmenovala z Custom Studies na správné názvy.

- AmirNStuff pro WoodiesCCI: je to rozhodně nejlepší a nejpropracovanější studie WCCI pro Sierru, samozřejmě především díky CCI panelu. Verzi 7 můžete stahovat zde: woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=2262&postdays=0&postorder=asc&highlight=amir&start=0 . Na webu je i návod.
Instalace: amirNStuff.dll a kiwissstuff.dll dej do adresáře SierraChart, zbytek (soubory *.StudyCollct) do podadresáře Data.
Nastavení CCI points : otevřít přes F6 Chart Studies a vybereme volbu : CCI Panel aN-V7

- Ruční úprava WCCI v Sieře: Zkoušel jsem všechny popisované postupy, ale ani jeden nefungoval. Zjistil jsem, že to nejspíš dělají české Windows. Naštěstí se dá Woodies Built-In přizpůsobit tak, aby vypadal k nerozeznání od grafů zveřejnovaných zde na Finančníkovi ve článcích. Nejdříve si spuťte graf: File – New/Open Intraday Chart – soubor, kde ho máte uložen. Nastavení Woodies Built- In: Záložka Analysis – Woodies Built-In. Klávesou F6 se dostaneme do Chart studies. Budu postupně procházet všechny, jak je mám seřazeny já. Je klidně možné, že vy to budete mít přeházené. Jsou to ty na pravé straně okna. Kde se nic nemění, nezmiňuji.
1. Commod Chan Index. Jsou tam dva. Jeden, kde se nastavuje TCCI, a druhý kde se nastavuje CCI14. První popisuji TCCI. Subgraphs – G1 –změnit na line a Line Width dát na 1ku. Barva žlutá.
2. Commod Chan Index. Subgraphs – G1 – line – Line Width 2. Barva černá.
3. Woodies CCI Trend. Subgraphs – G1 – Bar – Line Width 4. Barva zelená. G2 – Bar – Line Width 4. Barva červená.G3 – Bar – Line Width 2. Barva žlutá.
4. SideWinder. Subgraphs – všude na Line a barvy nechat. Line Width na 2.
5. Chop Zone. Subgraphs – G1 – line – Line Width 2. G2 – line – Line Width 2.
6. LSMA Above. Subgraphs – G1 – line – Line Width 3.
Pak si dejte Save All a nějak si to pojmenujte, nebo tam nechte Woodies Built-In a ono se vám to uloží do něj.

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte ide mi byt 17 a chcel by som sa pustit do tej praktickej casti. Po precitaní mnoho kníh,článkov atd. som Dospel k názoru že chcem obchodovať práve Woodiho cez sierru. len neviem ako začať. pretože som fakt pc antitalent. tak ak by bol niekto ochotný mi pomôcť bol by som mu naozaj vdačný:) chcel by som začať s backtestom potom prejsť na paper..a okolo 18 by som chcel začať live:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj iigis,

Byl jsem na tom podobně a taky jsem nevěděl jak začít. Důležité je vůbec začít a je jedno s čím, může to být cokoliv. Jakmile začneš, postupem času už budeš sám vědět jakou cestou se ubírat. PC antitalent jsem byl taky a tak jsem si zašel do knihkupectví, koupil jsem si knihu EXCEL 2007 a dnes je to opravdu radost pracovat s excelem. Co se týče obchodního software, tak tady na finančníkovi je spoustu luxusních tutoriálů jak pracovat se Sierra Chart a Ninja Trader tak by to určitě neměl být problém naučit se s programy pracovat. Jinak si nenapsal ani s čím konkrétně potřebuješ pomoct.

Good Luck!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 ligis:

Jen hned z kraje : Sierra je placeny soft a data do nej taky něco stojí, navíc nejsou live. Ty stojí ještě o fous víc. Takže jestli s timhle nemáš problém, rad poradím, protože i přes jiste zastarale technolgie Sierru povazuji za celkem dobrý nástroj. Nicméně pro tebe bude z kraje možna vhodnější alternativa Ninja a spol. o kterem je tu také spousta infa a dá se koukat do grafu live "bez peněz". Tak o tom popremyslej a dohledem si info. Jestli se rozhodnes pro Sierru, co vím vyzradim :)

No a hlavně jestli si PC antitalent, tak doporučuji pohledat ve tvém okruhu známých nějakého PC talenta a požádat aby te s komplem naučil aspoň zaklady. Není to sice úplne nezbytne nutné, ale měl bys byt s komplem trochu kamarad. Bude to v budoucnu tvůj hlavní pracovni nastroj...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...