Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to majkll:

když si chci přidat knihovnu do SC, vypisuje mi chybu, že v knihovně chybí řádek SCDLLName... měl jste podobný problém? snažím se knihovnu editovat, ale už jsem zkoušel několik programů pro editaci knihoven a zatím bezvýsledně...
přikládám výpis z logu:
Warning, the Advanced Custom Study DLL "ftrader.dll" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2010-06-09 19:56:37
Warning, the Advanced Custom Study DLL "kiwissstuff-8392.dll" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2010-06-09 19:56:37

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, měl bych takovou ne uplně k tématu otázku :) jednou jsem tu na foru četl, že woodie se až tak uplně neživý obchodováním a že ho jeho systém neživý :) bohužel to nemužu najít znova a tím pádem ani dořešit záhadu. Tak by mě zajímalo jestli teda by jste mi to nemohl někdo objasnit atd. Jelikož jsem si dělal backtest větších rozměrů i menší paper pouze na ZLR s trochou uprav ( podmínky vstupu a výstupu ) a dejme tomu že +-800 měsíčně na kontrakt. V čem je teda prosím Jádro pudla.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hooky:

promiňte, ale nějak tomu nerozumím. K čemu Vám ta informace bude? Jak to spolu souvisí? Pokud jste si dělal BCK test, tak víte, že to funguje a to stačí. Nebo snad ne? Odpověď na Vaši otázku nevím a popravdě řečeno, ani by pro mě neměla žádný přínos. Nicméně přiznávám, že v začátcích mě zajímali také informace, které neměli žádnou váhu. Pokud svému systému nevěříte, musíte backtestovat a papertradovat tak dlouho, dokud pro Vás nebude důvěryhodný. Já jsem s Woodiem začínala, nebyla jsem s ním úspěšná. Musím však říct, že to nebylo systémem, ale mnou. Dnes už ho mám zařazený v použitelných systémech, i když jsem ho naposledy obchodovala cca před dvěma a půl lety.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, to hooky: tiez nerozumiem preco vas taka informacia zaujima :) cim by sa asi tak Woodie taky dlhorocny obchodnik zivil? Ano je tam uz nabalene kopec marketingovych veci a predaj dvd so systemom, atd. ale to podla mna nic nemeni na funkcnosti toho systemu s jasne danymi pravidlami. (vid screen z obchodov z 10.6. minuly stvrtok.) to Funa: tiez mi to tak nejak prislo, rad by som woodieho system rozoberal s niekym trebars na dennej bazy a diskutoval o aktualnych obchodoch WCCI systemu. Najde sa teda niekto, kto ci uz cisty system alebo nejake svoje modifikacie ide live?

13427

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Denne low vsak nebolo dosiahnute, ale najblizsi swing low ano. Hned po vstupe sa trh rozbehol spravnym smerom, SL sa dal zmensit na 5 tickov, takze ano dalo sa vystupit na tom swingu so ziskom 10 tickov teda RRR 1:2 co je pekne. Ale taketo uvahy zatial len pozorujem, nemam otestovane a nerad by som aby to naburalo plan a system. Velmi casto sa stava ze trh preraza taketo low, a ako vidiet aj na screenshote tak sa zacali vytvarat LL a LH, spekuloval som ze trh pojde este dolu, mne sa zda ze vacsinou na zaver dna TF vytvara vyrazne pohyby, i ked vcera sa tam uz nic neudialo a TF zavrel o par tickov vyssie.
Ale obchodujem len do 22:00 takze to by uz bolo mimo mojich hodin :) intermarket analyzu zatial nepouzivam, ale verim, ze je to velmi ucinny sposob.
Vystupujem ciste na CCI hook, a ako vidiet vcera to bola druha najlepsia moznost co spravit, ked clovek nebral PT na tom swing low, pretoze trh isiel naspat a bol by moj hard SL 13 tickov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak prikladam vcerajsiu situaciu na TF 09-10 15RB podla Woodieho patternov. Den zacal GB100 zhruba v 15:37 dalo sa ist pre maly profit v zavislosti od typu vystupu, povedzme CCI hook by nadelil 0.9 bodu. 16:44 pekny Ghost, ktory vsak skoncil na BE. Niekto mohol v nom zostat samozrejme aj dlhsie. 18:13 ZLR ale slo az do +150 takze nic, inak ostatne podmienky platne. A na zaver 19:16 krasne ZLR, podla MM a sposobu vystupu sa dalo ist pre profit az 9 bodov. Ja s mojim defenzivnym SL by som bol vyhodeny uz na CCI hook1 s malou stratou, resp. na BE+1. Ale ak niekto obchoduje vystup az na CCI pretinajuce 100 na ceste spat, tak sa dalo ist pre krasny profit 6.2 bodu. Ja obchodujem len 20:00-22:00 takze som uspesne zmeskal vsetky obchody :)

13440

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
kdy vystupujete z pozice? Třeba 5 s před uzavřením úsečky nebo až při jejím dokreslení. Po dokreslení tam bývá cenový posun ale když vystoupím před vykreslením tak nevystoupím na close dané usečky... Podle mně je lepší vystoupit třeba těch 5 s před koncem.
Co vy na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...