Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

takze Dikes za fakt skoru odpved.. tým že som antitalent som myslel hlavne to ze neviem pracovat dobre s napr s excelom a na týchto forach niesom naozaj doma inak zaklady urcite zvladam:).. tutoriali som pozeral aj na sierru aj na ninja !:).. len som nenasiel ci je mozne v ninjovi ukazovat aj woodieho. ak ano je to fakt idealne riesenie ako zacat pracovat prakticky bez penazi a samozrejme by som tu uvytal, ak by na to boli aj dake tie hystoricke grafy kde by som mohol backtestovat to by bolo fantasticke:) ak by to neslo.. tak by som uricte cez leto brigadoval a zakupil si sierru aj dake data na backtest ale to netusim ako sa robi:D..ale to potom ako dostanem odpoved dakujem:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj, mám prosbu, vyzkoušel jsem všechno z příspěvku "Instalace studie WoodiesCCI do Sierra Chart" z March 25,2010 v 11:37 AM od majklla, bohužel se mi do Sierra Chart nepodařilo stáhnout a nainstalovat žádný soubor, protože odkazy už většinou nefungovaly.
Mohl by někdo pomoci a dát sem aktuální funkční odkaz kde si lze stáhout studii Woodies CCI pro Sierra Chart.

děkuji moc předem

Begy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

hooky: a je to pravidlo k jakemu patternu? pokud to je k ZLR, tak je to asi pomerne casta situace, ze kdyz se CCI zalomi TCCI je za nim trochu pozadu... viz screen v priloze.. takze bych to nechapal tak jak pises, nicmene se domnivam, ze by to taky mohlo byt dobre pravidlo, ze by TCCI melo byt na spravne strane obchodu...

13123

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Našel by se někdo, kdo by byl ochoten porovnat jednotlivé měsíce backtest nebo papertrading obchodování WoodiesCCI?

Začnu třeba posledním měsícem, to jest Duben 2010.
Trh TF 3 - minuty
Obchoduji patterny
ZLR, TLB, TT, GB100, Famir, Vegas a protitrendovou TLB
Komise počítám 5 USD na obchod. V Dubnu jsem udělal 138 obchodů. Po odečtení komisí s výsledkem 4060 USD na jeden kontrakt. Úspěšnost 46% (Dle mého soudu slabá, rád bych se dostal k 60%)
Jaké jsou Vaše výsledky? Nejde mně o předhánění se, ale o vzájemnou pomoc při vylepšování obchodování.
(Nutno podotknout, že Duben mně vyšel zatím nejlépe ze všech měsíců, jinak mám výsledky okolo 2000 USD na jeden kontrakt, to ale není důvod proč ho zde uvádím, je to pro jeho aktuálnost)
Rád bych porovnal i jiné měsíce, kdo by měl zájem, jsem i pro vzájemnou diskusi nad jednotlivými obchody :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

rád bych používal Sierra Chart pro obchodování Woodies CCI, ale nikde už nedokáži sehnat funkční odkaz na stažení ftrader.dll (popř. celého .exe souboru pro instalaci). Mohla by prosím nějaká dobrá duše vložit do diskuze nějaký funkční odkaz na stažení? Předem děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...