Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Zdravím

Plánujem si zakupit sierru s Tick datami (Sierra Chart Real-Time and Historical Exchange Data Service) data su od barchatr.com

Vo videu na finan. bolo že je tam historia na e mini endexy 6 mesiacov, ale ked som sa pýtal priamo v barchatr tak oni vraveli že maju len 10 týždnov.

Máte s tým nejaku skusenost.

Dik

BD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den
Může mě někdo poradit jak nastavit v sieřře zobrazení čárového grafu pod studií. Používám klasický čárový graf a ten mě překrývá některé hodnoty indikátoru. Rád bych jej nastavil jako pozadí na kterém by byl nastaven indikátor, který by nebyl narušován (přemazáván) jednotlivými svíčkami zvolenémo time framu. Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marastik:

nevím, jaký přesně "workshop" a "screenshot" máte na mysli, proto nemůžu konkrétně odpovědět...možná je ale chyba pouze v nastavení grafu u vás na pc a na screenshotu, tj. můžou se lišit pouze barevným nastavením, přidanými indikátory, popřípadě zobrazováním úseček či svíček..

víc vám v tuto chvíli neporadím..případně přidejte zmiňované dva screeny jako přílohu příspěvku či bližší info..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň Michal,
ďakujem Vám za Vašu skorú odpoveď.
Teraz v sobotu mi prisiel e-mail ohladne software pre workshop, ktory sa kona 31.5.2009. Na tej stranke je popis ako nastaviť data, ktore sú pripravené pre tento kurz. Link poslať nemôžem, pretože je to tam výslovne napísané aby sa to nerobilo. Jedná sa o trh ER2 a Open E Cry tento trh neposkytuje. Píše hlášku že symbol nie je nájdený a tým pádom ani neotvorí ten graf, ktorý by mal byť.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...