Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Ahoj priatelia!

Po dlhšej dobe som sa vrátil k "Sierra chart" a data mám z IB. Pred časom mi bežalo SPY bez problémov, žial teraz po čase ak zadám do sierry:

SPY-S-SMART.mnd

tak nič - teda len hláška, že "Symbol is inaccessable"

Viete mi poradiť, kde robím chybu? Na www.sierrachart.com som sa nezorientoval.

Vďaka

P.S.
QQQQ-S-SMART.mnd - mi beží O.K. je to možné?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni.
Mám verzi 419 + data od sierry. Zkouším zkopírovat data do excelu, abych mohl nacpat tabulku J.A. testeru a analyzovat výsledky backtestu.
Nejde mi ale vybrat časový úsek cca několika hodi každého obchodního dne. Krom toho ač mám nastaveno
TF na 1minutu, kopírují se ticková data(excel otevře asi 60 000 řádků, ale je to pouze 1 den).
Návod v J.A.testeru je pravděpodobně neaktuální, neboť podle něj mi to nejde( v sierra chart takové odkazy které jsou v návodu J.A. vůbec nejsou).
Díky za odpověd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Nahodou som mal otvorene grafy toho isteho trhu NQ v Sierre aj v Ninja. Zrazu som v Sierre spozoroval silnejsi pohyb pri ktorom Volume narastlo z 300 na obrovskych 4.000. Ten isty pohyb na Ninje nastal pri rovnakom Volume ako predtym – zhruba 300. Vedel som, že Sierra nie je vo Volume spolahlivá, ale že to bude rozdiel 3600 kontraktov na úsečke?

9377

9378

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobrý den,
zkouším vyšší level sierry kvůli obchodování a testování. Při testování vzniká problém:
Příkaz se zrealizuje jen v těle svíčky, ale potřebuji aby se cena zaktivovala i na stínech, tak jak to má normálně fungovat, což se nyní neděje.
Problém vzniká jen když cenu posunuji šipkami v režimu Replay Chart V případě, že cenu pouštím normálně, tak vše funguje skvěle.
Nevíte prosím, jak na to?
Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Everest Napsal:
-------------------------------------------------------
> Přenesení studie
> Může mě prosím někdo poradit jak přenést nastavení
> studie z jednoho grafu - 1 min.TF do jiného grafu
> 30 min.TF v tom samém chartbooku? Pokud tutéž
> studii nastavím samostaně v 30 min.TF, tak již
> není tak přesná jak v 1 min.TF.
> Díky za pomoc.


Vyberte prislusny graf a dejte Chart -> Duplicate Chart a v tomto novem grafu zmente 1tf na 30 tf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za pomoc.
Udělal jsem dle doporučení, ale bohužel jakmile změním TF z 1 min. na 30 min. na zkopírovaném grafu, tak se nastavení studie okamžitě přizpůsobí 30 tf a stává se hrubší. Používám studii Volume by price a jakmile ji nastavím na 1 tf, tak je podstatně jemnější jak totéž nastavení na 30 tf. Jde to nastavit tak, aby tato studie brala jemnější rozlišení z 1 tf?
Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...