Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

tak nakonec jsem včera večer HiLo od izospina nepoužila a nechala jsem si ten strarý z jednoduchého klouzavého průměru. nebot´ jsem to teda porovnala a hned bylo vidět že ten exponenciální je posunutý. a mě už ten původní jednoduchý se v některých chvílích zdál vzdálený od trendu až moc- tak pousunutý exponenciální radši ne. ale jinak neskuetečně děkuju za vysvětlení všeho - opravdu se povedlo nastavit :o)))))!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bijetl:

screen ulozite nejjednodusseji pomoci tlacitka PrintScreen na klavesnici (nahore vpravo) a naslednym vlozenim napr. do Malovani ve Windows..komfortnejsi volbou je pak napriklad program SnagIt, kam se screeny vkladaji take pomoci PrintScreen a jdou velmi pekne popisovat..

PS. pokud to chtel udelat nejakou funkci primo v Sierre, tak tusim, ze to nejde..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jojo funkce tam je - takže druhé slovo v levém rohu Menu Sierry - EDIT - Copy to chart.bmp a otevře se malování s vaším obrázkem

- nevýhoda je že když na ploše máte 2 a více oken tak se v tom malování otevře jen to které je zrovna označeno jako aktivní. kvůli uložení všech oken najednou už opravdu jen PrintScreen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...