Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

to MilaH,
nemusi prijit nic, ale jak jsem pochopil ten odkaz, co jsem daval, tak se login a heslo vyplni pri registraci a to musite pouzit, pokud jste nic nevyplnoval a máte "pouze" login a heslo pro prihlaseni do SCH, tak nemate tu sluzbu aktivni.
Ja pouzivam datafeed sveho brokera (OEC), takze jedna z cest je otevrit si ucet u brokera, ktery spolupracuje s SCH, maji to uvedeno na strankach.
Zkuste se podívat do sveho uctu na strankach SCH a uvidite jakou sluzbu máte aktivni a co k ni nalezi ... jinak velmi dobre a rychle reaguji na jejich support boardu

kdyz si ted prochazim instukce jeste jednou, tak se musi registrovat na Barchart.com: The first step is to sign up for the service by filling out this form: www.barchart.com/register/realtime/?ID=SC

viz: www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChartRealTimeDataService.php

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,

nesetkal se nahodou nekdo s timhle problemem ? :

Kdyz chci buildovat strategii nebo indikator, zkratka *.cpp na *.dll, nekdy se stane, ze treba po druhem tretim buildu mi Sierra napise ze pristup byl odepren a dll se nevytvori. Musim pak Sierru shodit a znovu zapnout a pak uz to musim delat pred kazdym buildem. Neresil to nekdy nekdo ? (Nastaveni sg.FreeDLL na to nema vliv)

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, zkouším pro obchodování RB graf a chyběla mi pomůcka pro automatický výpočet vstupní hodnoty. Inspiroval jsem se tedy u NJ + RangeNextOpen a vyrobil si indikátor pro SCH. Ten umožňuje zakreslit a zobrazit vstupní hodnotu do obchodu a zároveň do grafu zobrazí i místo výstupu na PT. Pokud by se tento indikátor někomu hodil, dávám ho do přílohy. Vašek

7429

7430

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

chcel by som poprosit o radu. Objednal som si Sierru, balik 2, v ktorom by mali byt historicke denne data a pol rocne intradenne data. Denne data mi zda sa natiahlo, ked som dal File - Download Historical Chart Data. Nenatahuje mi to vsak intradenne data. Neviete mi poradit, kde je problem? Vo volbe Data/Trade Service Settings mam nastavene SC Historical Intraday Futures Data, tak myslim, ze by to malo byt ok. Dakujem za akekolvek napady:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sonny1 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to jadvig:
>
> dakujem za odpoved. Skusal som to, ale volbu Find
> symbol and Open chart nemam aktivnu, nemozem na nu
> kliknut. Skusal som otvorit niektory graf a potom
> kliknut na tu volbu, ale stale je to neaktivne.


V Data/Trade Service settings zkuste zmenit SC Historical Intraday Futures Data na SC Real Time Data ( DDF ) a projdete si tuto stranku, kde to mate popsano:
www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChartRealTimeDataService.php

dale zkontrolujte, jestli mate zaplou volbu File -> Connect to data feed ( F11 ). Pokud je toto vypnute, tak opravdu Find Symbol and Open Chart je neaktivni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jadvig:

ďakujem za rady, ale žial stále to nefunguje. Ked spustím Connect to data feed pri voľbe SC Historical Intraday Futures Data, alebo pri SC Real Time Data (DDF), tak system vypisuje, že Connection not supported.

Ked zvolím volbu SC Historical Data, tak mi ide pripojit na server, ale stahuje mi iba denne data a iba pri zopar symboloch.

Pri žiadnej z týchto možností ale nemám aktívnu voľbu Find Symbol and Open Chart. Tak fakt neviem, čo s tým.

Môže byť, že intradenné dáta su zahrnuté iba v niektorej z vyšších verzií Sierry, neviem.

Ale ďakujem za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jadvig:

hej, ale to je na platené dáta, ktoré stoja 12, resp. 29 USD. To je podľa mňa niečo iné.

Samotný Level 2 mal obsahovať intradenné dáta za 6 mesiacov dozadu (SC historical data service), ktoré sú zahrnuté v cene predplatného. Ako sa ale dostať k týmto dátam fakt netuším.

Asi si budem musieť kúpiť Level 3, resp. 4, alebo počkať kým my uplynie predplatné na Level 2 a potom si objednať Level 1 a pripojiť sa k externým dátam (External Serivce Group A). Tieto intradenné dáta v Leveli 2 asi nenájdem :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Data od Sierry
Mám dotaz jestli tady někdo začal používat data která nabízí Sierra od Barchart pro ID. Jaká je spokojenost s daty? Jaky mají backfill, kolik dnů, a je tickový? Ptám se proto, protože používám tickové grafy a brokera mám IB. Bohužel IB nemá až tak moc dobrá ticková, volume data.
Díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sonny1 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to jadvig:
>
> hej, ale to je na platené dáta, ktoré stoja 12,
> resp. 29 USD. To je podľa mňa niečo iné.
>
> Samotný Level 2 mal obsahovať intradenné dáta za 6
> mesiacov dozadu (SC historical data service),
> ktoré sú zahrnuté v cene predplatného. Ako sa ale
> dostať k týmto dátam fakt netuším.
>
> Asi si budem musieť kúpiť Level 3, resp. 4, alebo
> počkať kým my uplynie predplatné na Level 2 a
> potom si objednať Level 1 a pripojiť sa k externým
> dátam (External Serivce Group A). Tieto
> intradenné dáta v Leveli 2 asi nenájdem :S

Omlouvam se za mystifikaci.. Pochopil jsem to tak, ze chcete mit realna ziva data na paper trading.
V tomto pripade vam Find Symbol and Open Chart nebude fungovat. Jiank zmenit Level 2 na nizsi muzete i ted. Je nutne napsat na support Sierry.
Potom by melo platit v nastaveni Data/Trade Service Settings: SC Historical Data viz.:
www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChartHistoricalData.html

U dat, ktere se vam podarilo stahnout, nemuzete zmenit timeframe na mensi nez 1 den? Jsou poskytovana 1 minutova data - pro alternativni grafy to bude nepouzitelne.
Co mate aktivni v polozce File?
Zkiusel jste stahnuta data otevrit pres New/Open Intraday Chart ( mate ji aktivni ) a zmenit tf na nizsi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...